Kdy: 28. 3. 2017 ve 04:57
Barva:  červená
Orgány, které jsou citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je:
Hlava, zuby, nosohltan, jazyk, příčně pruhované svaly, penis, žlučník, tepny, krev

Nově a od začátku
Novoluní je vždy doba, kdy můžeme začít nově a od začátku. Nov v Beranu nás nabádá, že je třeba zabývat se vždy jen jednou věcí.  Dejte si proto pozor na to, než přejdete k něčemu novému, zda to staré máte dodělané.
Naše vnitřní JÁ
Beran vám pomůže být více samostatná. Každá jsme tu jen sama za sebe a na to je dobré myslet. Nikdo nemůže nic rozhodnout za nás a ani my za druhé.  Nejlépe uděláte, když se naučíte vnímat a poslouchat svou intuici, své vnitřní JÁ. 

Jste příliš aktivní nebo dokonce přepracovaná?
Co vám říká upřímnost, aktivita, sobectví, schopnost a možnost se projevit nebo přepracovanost? Cítíte, že některé z těchto témat je vám blízké? Pokud ano, dejte si prostor a zkuste nad daným tématem popřemýšlet. Pokud některé nemáte zpracované a například jste moc sobečtí nebo přepracovaní, může to mít vliv na vaše zdraví. Jsou to přesně ty vlastnosti a témata, které v nás Beran podporuje a otevírá.
Kam zaměřit pozornost?
Při novoluní či úplňku je vždy dobré si uvědomit, co se nám děje. V daném měsíci nám vládnoucí znamení prstem ukazují na životní oblasti, na které se máme zaměřit.  Podívejme se, co se v nás otevírá za emoce, pocity a myšlenky. A s nimi pracujme.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account