Zdravé a voňavé testování Medového balzámu na rty Pleva vyzkoušelo dvacet jedna z vás. A jak se vám nový balzám osvědčil?

Medový balzám na rty Pleva doporučuje 95% žen.

O produktech:
Rychlá pomoc při suchých a popraskaných rtech. Můžete vyzkoušet tento báječný balzám s medem, heřmánkem a extraktem z aloe. Díky tomuto unikátnímu složení rty dostanou vše, co potřebují.  Dokonalou ochranu před nepříznivými vlivy počasí a rychlou hydrataci a regeneraci. Med se postará o hydrataci rtů a zanechá je jemné a vláčné, heřmánek Vaše rty rychle zahojí, extrakt z aloe působí protizánětlivě a regeneračně a UV filtr ochrání rty před sluncem. Neodolatelné rty pro dokonalý polibek.

Jak jste byly s balzámem spokojené?
Testování balzámu na rty bylo pro testerky opravdovým balzámen na duši. Většina se shodla, že má příjemnou konzistenci, jemnou vůni a hlavně opravdu dobře hydratuje a vyživuje. Rty jsou dlouho příjemně vláčné. Jak si pochvaluje Hana3: „Balení v kelímku mi naprosto vyhovuje – jsem náruživá turistka, na výpravy si dávám kelímek do kapsy sportovní bundy a podle potřeby používám. Doporučuji, určitě ozkouším i další přírodní, medové produkty této značky.“ Lucifinek si pochvaluje zejménu barva a konzistenci: „Opravdu jako med.  Ale, který nelepí a co víc – vydrží i přes moje neustálé pití, rty jsou po něm okamžitě nahydratované a vláčné a vydrží to.“

Nevýhodu vidí testerky v nanášení. Tím, že je balzám v kelímku a musí se nanášet prsty: „Balení v kelímku mi nepřijde moc praktické. Ženám s dlouhými nehty bude při nabírání část balzámu končit pod nehty. Také vždy nemám čisté ruce na to, abych sahala do kelímku.“ poukazuje na svou zkušenost Iwen. Testerky by ocenily, kdyby byl balzám v tubičce, a to zejména kvůli hygieně.
Další využití balzámu nejen na rty doporučuje Milu: „Balzám krásně voní po medu a na rtech drží, pokud ho s chutí neslížete. Má barvu do žluta. Balzám se rychle vstřebává a řekla bych, že je skutečně účinný na popraskané rty a určitě bych se nebála ho použít i na ošetření nosu po rýmě. Balzám určitě doporučuji.“
Testerky byly medovým balzámem nadšené a navíc je potěšilo, že se jedná o český výrobek. Doporučujeme a rády podpoříme.
Všechna hodnocení naleznete ZDE.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account