Leží před námi několik klidnějších dnů, kdy bude nejdůležitější nepouštět se s nikým do otevřeného konfliktu nebo zbytečných hádek, naopak bychom měly zachovat chladnou hlavu. Můžete si říci, že je to pravidlem vždycky. Ano, ale ne vždy jsou kolem vás lidé hádaví a doslova připraveni bránit své teritorium. Tento týden bude jeden z těch, kdy bychom si měly hlídat svá slova ohledně partnerských, ale i rodinných vztahů jiných. Novoluní ke konci týdne s sebou přinese nervovou úlevu a tak mnohé z nás po delší době konečně vypnout. Bude se nám lépe spát a dny budou proudit samy bez většího úsilí a bez velké dávky stresu. Navíc se nám i větší množství práce povede zvládat s grácií, proto se nadcházejících dnů nebojme, naopak do týdne vykročme s úsměvem.
Vztahy
Protože Býk je znamení hlavně rodinné, bude pro nás rodina na prvním místě. Tady nebude záležet na tom, zda se jedná o vašeho partnera a dítě/děti, či o matku s otcem a sourozence. Ten pojem jako takový bude pro mnohé z nás svatý. Snažte se proto trávit hodně času v přítomnosti svých blízkých, a pokud máte s rodiči jakékoli rozepře, či nedorozumění, řešte je teď. Vedle partnerů se mnohé z nás mohou cítit jako jejich maminky. Zbytečně se nepouštějte do věcí/aktivit, které by vás v tomto pocitu utvrdily. Vašemu vztahu by to nejen nepomohlo, ale v příštím týdnu by vás to mohlo obrátit proti partnerovi. 
Práce
Protože znamení budou hodně praktická a ne bez nápadu, bude pro nás snazší ráno vstát do práce. Budeme dobře vyspané a naše energie bude poměrně vysoká. Navíc odolnost vůči stresu bude větší, než obvykle, proto je nasnadě dělat víc práce, než děláte obvykle. Případně si ji vezměte domů. Typické pro nadcházející dny bude to, že hodně žen bude mít tendenci ponocovat a navíc být v noci hodně aktivní. Využijte tento čas pro dotahování maličkostí. Můžete se také těšit na dobré vztahy s kolektivem v práci.
Finance
Peníze nebudou věcí, která by nás v tomto týdnu nějak výrazně zajímala. Do popředí se dostanou úplně jiné hodnoty, které nebudou mít s penězi co dočinění. Faktem ale je, že pro tyto dny je vhodné začít dědické řízení, které bude vyřešeno bez větších konfliktů právě díky vysokým rodinným hodnotám. Další dny také budou dobré pro investice do věcí, které souvisí s bydlením a rodinou celkově. Ať už se bude jednat o pojištění nebo třeba stavební spoření.
Zdraví
Milé ženy, snažte se vyhnout tomu, abyste od rána do večera telefonovaly, psaly sms nebo seděly u počítače a pojily se se světem pomocí internetu. Prvně by vás to psychicky ničím neobohatilo, ale co je důležitější je fakt, že v tyto dny budou citlivé oči, uši, hlava, krk a ramena. Celkově bude snadné tělu uškodit jednostranným pohybem. Toto varování platí pro celý týden, protože ke konci budou zase citlivé ruce a bederní páteř. I to souvisí s dlouhodobým sezením. Může nás trápit nízký tlak, měly bychom se proto vyhnout hodně ostrým jídlům nebo potravinám jako je česnek a cibule, ty tlak snižují ještě více. Naopak bude skvělý týden pro partnerské masáže a dlouhé výlety.
 
Zvířetníkový horoskop na 25. týden 2017
Pondělí, úterý a středa v Býku se budou soustředit na – krk a dekolt, o které se máme starat. Dopřejte si pečující masku právě i na dekolt a krk. Nechte si namasírovat krk a šíji. Šetřete své hlasivky. Další dva dny budou patřit Blížencům – pečujte o ruce, pozor na dlouhé “cvakání” na počítači, je větší riziko tvorby karpálních tunelů. Dopřejte si delší koupele a zajděte si do sauny. Rak určuje energii víkendu – nemyjeme si vlasy, rychle se mastí. Také se snažíme v tyto dny vyhnout většímu zásahu do nehtů. Zpevňujeme prsa, pečujeme o kůži v oblasti prsou včetně dekoltu. 
 
Vodnář
Velkorysost a pocit, že chcete ostatním pomoci, bude na místě. V tomto týdnu se vám s velkou pravděpodobností nejednou stane, že za vámi někdo přijde pro radu. A i přesto, že se samy budete cítit hlavně koncem týdne vyčerpané a unavenější, než obvykle, pomůžete. Nebojte se špatného spánku, tento stav je jen dočasný a rychle zase přejde.
Kozoroh
Jste zřejmě jediné znamení, pro které platí, ať neustupuje ze svých názorů byť by hrozil mírný problém. Vaše schopnosti komunikace a argumentace budou na tak vysoké úrovni, že se obhájíte i to, u čeho byste jindy couvly. Hodně se věnujte práci, kde bude vaše výkonnost maximální. Snažte se volit práci, kde nejste závislé na okolí.
Ryby
Až se budete opět rozmýšlet, jestli z práce odejít nebo ne a jestli je pro vás ta pravá, vzpomeňte si na to, kolik času strávíte tím, že se po práci dáváte do kupy, abyste opět mohly v klidu existovat. Bude pro vás nezbytně nutný klid, proto, pokud v práci cítíte velký tlak, pohněte se kupředu. V partnerských vztazích se nepouštějte do experimentů, raději se věnujte stálému vztahu.
Beran
Vaše energie budou hodně rozporuplné. Na jednu stranu vám bude dělat dobře ono naladění na rodinu, partnera a klid všeobecně. Budete si umět doma udělat pořádek i přijít s novým nápadem na dekoraci obýváku. Vaše druhé já však bude chtít vyrazit mezi lidi a rodinou se vůbec nezaobírat. Nebojujte se sebou a zvolte kompromis, jedině tak dosáhnete klidu v duši.
Býk
Bývá obvyklé, že znamení které vládne, je hodně silné. Nyní tomu nebude jinak. Budete mít pocit, že vaše životní hodnoty budou víc řešit ve vašem okolí, ale vás se paradoxně nebudou týkat ani trochu. Nebude to jen zdání. Opravdu budete nohama pevně na zemi. Snažte se druhým pomoci při řešení jejich nerozhodnosti, budou vám za vaše rady vděční.
Blíženci
Jste další znamení, které vládne tomuto týdnu. I díky tomu pro vás bude nejdůležitější vlastní výkonnost a schopnost se prosadit ve svém okolí nejen názory, ale i chováním. Ženy v tomto znamení by se měly zamyslet nad tím, zda jsou spokojené se svou vizáží, případně udělat kroky k tomu, aby se cítily lépe.
Rak
Vyrazte si do přírody, po delší době buďte opět tou, která poslouchá své emoce a pocity. Poslední dobou máte z nějakého důvodu pocit a tendenci dávat přednost rozumu, vaše pocitová stránka je však utlačována. Buďte sama sebou, dejte průchod své kreativitě. Zkuste malovat, zpívat nebo tančit, uvolníte se u toho.
Lev
Bude pro vás přirozené být trochu prudší, než obvykle. A lidé kolem vás na to nebudou reagovat nijak negativně. Musíte si však uvědomovat, kde jsou vaše hranice, abyste někomu neublížily. Velké množství mentální energie, kterou vám tento týden nadělil, využijte moudře. Skvělé by bylo naplánovat si životní cíle nebo popřemýšlet o podnikání.
Panna
Možná vás překvapí, s jakou lehkostí zvládnete tento týden. Vypadá to, že v rodině zavládne velký klid, a i když nemáte děti, budete mít pocit, že tam, kde žijete, jste skutečně doma. Vaše znamení bude tíhnout ke zvířatům a rostlinám. Rada zní obklopit se skutečně spíše rostlinami, na které budete mít čas.
Váhy
Nebuďte do ničeho moc hrr, spíše se snažte týden prožít v klidu. Od prvního dne po vás budou chtít v práci velké výkony a bude náročné udělat vše i za kolegyně, které si vezmou dovolenou. Raději volte taktiku postupného zpracování, protože pokud se necháte zavalit vším naráz, hrozí problémy nejen stresové, ale až fyzického rázu.
Štír
Zemitá a rodinná atmosféra celého týdne vám nebude úplně po chuti. Ženy v tomto znamení budou víc řešit to, jak se cítí v jakém oblečení a líčení, než aby lamentovaly nad dětmi. Určitě se takovým myšlenkám nesnažte násilně vyhnout, tento týden je výtečný na to, abyste byly zdravě sobecké. Dopřejte pozornost hlavně svému zdraví a vizáži.
Střelec
Pod ruku vám půjdou hlavně záležitosti pracovní, ale také partnerské. V práci se snažte ukázat svou kreativitu, což po vás také bude žádáno. Pouze v případě, že se na zadaný úkol nebudete cítit, raději ho převelte na někoho jiného. Jinak máte tento týden velkou příležitost uplatnit své nápady a myšlenky. V partnerských vztazích buďte shovívavé.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account