Kim Cattrall. Když jsem ji potkala na Fifth Avenue při návštěvě New Yorku, byla jsem vyřízená – radostí! 🙂 Potkat hrdinku z mého milovaného seriálu Sex ve městě jen tak na ulici v nejlepším městě na světě? To je sen! Kim mě totiž ohromuje – nejenom v seriálu. Vybrala jsem pár citátů, které jistě ohromí i vás!
4 citáty o životě od Kim Cattrall
Následovat svoje srdce – právě to je život. Alespoň já to tak mám.
Já taky. A věřím, že i vy. Rozum je skvělá věc, pomáhá nám cítit se jistě, plánovat a mít pocit, že máme věci v rukou. Srdce má ale něco navíc – zavede nás tam, kam by nás rozum nikdy nepustil, a naučí nás věřit v sebe. Pokud totiž SRDCE skutečně poslechneme, nakonec ze všeho vyjdeme sebevědomější, jistější a silnější.
Vždycky jsem věřila že méně je více.
Protože ve finále je nejlepší příliš moc neřešit, příliš moc nemít. Všechno to řešení, vlastnění, starosti, to všechno nás odvádí od skutečného smyslu – prožívání skutečného života.
Co mi skutečně pomohlo vypadat lépe, čerstvě, zrelaxovaně? Mít srovnané priority!
Co je skutečně důlěžité konkrétně pro vás? Nejspíš se to bude trochu lišit od priorit kamarádek, spolupracovnic a vůbec lidí, které znáte. A je to tak v pořádku. Nastavte si věci podle sebe a uvidíte, jak se vám uleví. Osobně vyzkoušeno! *heart*
Není třeba cítit se ve 40, 50 nebo 60 letech poraženě. Já zažívám to nejlepší právě v druhé polovině života.
A vy můžete taky. Ono totiž to, kdy budeme žít “čas svého života”, záleží hlavně na nás a na tom, kdy k tomu dojdeme. *heart*

Zdroj fotografie: Pinterest
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account