Milujete novinky v domácnosti, zejména ty, které vám usnadní úklid, kroky navíc a neustálé opakování: Uklízej si to? Tak to budete nadšené. Nikde žádný nepořádek, žádné pohozené a neuklizené roličky od toaletního papíru. Všude čisto a uklizeno.

Vybírejte si dobře! Toaletní papír
Pro někoho absolutní prkotina, ale jen si vzpomeňte, když stojíte u regálu s hygienickými potřebami, že nesáhnete po prvním, který vám přijde pod ruku. Člověk už si dnes vybírá. Ví, co chce. Důležitá je pro něj kvalita, příjemný pocit a design. To vše najdete u značky Zewa. Jejich toaletní papíry jsou tak příjemné a myslí na všechny barevné koupelny. Stačí místo bílé použít například fialovou a příště oranžovou. Vaše toaleta a koupelna může být každý měsíc jiná. Nemusíte vymýšlet žádné složité dekorace a nápad je tu.

A ta vůně. Zewa Deluxe Camomile Comfort provoní vaši koupelnu skutečnou vůní heřmánku nebo Zewa Deluxe Levander Dreams s uklidňující vůní levandule. Škoda, že role toaletního papíru není nekonečná a brzy vám po ní zůstane už jen malá rolička.

Novinka, díky které už se nebudete rozčilovat
Jak to? Že by vynalezli domácího sluhu, který bude zapomenuté roličky uklízet? Ne. Každý si ji uklidí sám a s velkou radostí. Celá řada toaletního papíru Deluxe je totiž vyráběna z recyklovaného papíru a s jedinou splachovatelnou roličkou na trhu AquaTube®. Jednoduše ji spláchnete spolu s jakýmkoli toaletním papírem a lidským odpadem a rolička se v toaletě rozpustí dokonce rychleji než toaletní papír. Je možné též spláchnout samotnou roličku. Spláchněte Zewa roličku, je to snadné! Kdo nevěří, ať vyzkouší, nebo mrkne na video.

Máte rády, když je vše dokonale zužitkováno a nezůstane žádný odpad? Toaletní papír z recyklovatelného papíru tohle umí. Je toaletní papír prkotina? Ale u malých, rádoby nevýznamných věcí, to často začíná. A jedna starost je pryč.
Vyzkoušely jsme na vlastní kůži. Podívejte se, jak dopadlo testování toaletního papíru Zewa Deluxe.

Zdroj foto: Petra Fashion Lover

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account