Dnes si můžu ráno přispat. Nemusím totiž řešit líčení a vlasy stačí jen stáhnout do culíku. Tak ono to jiné dny není o moc lepší, ale každá minuta v posteli má cenu zlata. To by ovšem musel pochopit I můj šestiletý syn. Déle jak do půl sedmé ho v posteli neudržím. Nevadí! Budu holt v práci dříve.
Snažíme se, seč můžeme, aby nám to na webu slušelo!
Každé úterý u nás v ŽENÁCH poradujeme. Abyste rozumněly, 11 žen hýří nápady, co by se dalo ještě zlepšit a nakonec se u toho i nasmějeme, dáme si dortík a kávičku.:-) Zkrátka pohodička. Tentokrát to však bylo ještě zpestřené návštěvou kadeřnice a vizážistky z Jinového světa. A jaký byl důvod? Focení! Protože vám chceme být co nejblíž a každý den se na vás usmívat z webových stránek, potřebujeme trochu pomoci. Každá máme totiž určité rezervy, na kterých je třeba ještě zapracovat.:-)
S našimi vlasy kouzlila Hana Moneam z Jinového světa a ještě krásnější obličej nám vytvořila Jana Coufalová. Velmi ráda jsem je obě poznala, protože spolupráce byla moc příjemná a ještě jsme si u toho zkrášlování krásně popovídaly.:-)
Pracujeme, češeme se, líčíme a fotíme!
V pracovně máme nabito. Sešly jsme se všechny ŽENY v plném počtu a Hanka s Janou měly plné ruce práce. Ono nalíčit a učesat 11 žen v opravdu krátkém čase, to není nic snadného. Ovšem pro jejich šikovné ruce to nebyl žádný problém. Navíc někdy stačí opravdu málo, abychom se cítily mnoho lépe a sebevědomě.
A jak to dopadlo?
Rozpuštěné vlasy moc nenosím, tentokrát jsem však udělala výjimku a s výsledkem jsem byla spokojená. Z mých jemných vlasů vzniklo docela slušné háro.
 
Jana někdy působí trochu přísně, ale při líčení se dokonale uvolnila. Stačilo trochu přifouknout vlasy a červená rtěnka její look skvěle podtrhla.

Naše Klárka to je sluníčko.  Vypadala trochu unaveně, ale správný make-up vše dokonale zakryl a Klárku rozzářil.

Ještě pořádně nalakovat, nalíčit a Markéta se může jít pomalu fotit. Mimochodem s Markétou pravidelně testujete.

A nejjednodušší to bylo s Pájou, protože jí to sluší i bez líčení. I když ten účes, WAU! A Pája vám rozdává dárečky.:-)
 
PS: A ještě jeden tip od nás. Organická vlasová péče Natulique, která vaše vlasy uzdraví a rozzáří.
A pokud máte zájem o dekorativní biokosmetiku, můžete vyzkoušet Zuii Organic. Zajímavostí je, že se vyrábí ručně v Austrálii.
Hýčkejte se jako my a udělejte si radost třeba novým účesem nebo pěknou rtěnkou!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account