Když jsem před sedmi lety zakládala ŽENY s.r.o., věděla jsem, že jdu v té době ještě trošku proti proudu. Ale i přes řady zaručených rad, že to nebude fungovat a ať hlavně nás, “ženské”, nenechám se volně vyjadřovat a sdílet zkušenosti, jsem v tom viděla sílu…
 
Byly v tom emoce, byla to láska, byly to veliké pády i zklamání, ale pořád tam někde bylo světlo, že tohle dává smysl… A stejně jako má každý vztah svůj vývoj, podnikání má své sinusoidy, tak i komunita má období dětství, puberty a dospívání…. A bez toho všeho by tady dneska nebylo Testuj.to a desítky dalších komunit, pro které ŽENY s.r.o. byly inspirací. 
 
O to více mě těší, že s Testuj.to je ten rozjezd mnohem rychlejší a přesně po 18 měsících dochází k uzavření strategického partnerství s Heureka Group! 
 
A co to pro ŽENY s.r.o. znamená? 
  Bude více testování na https://testovani.zenysro.cz/
  Bude více zážitkových testování a setkávání v našich Pracovnách ŽENY s.r.o.
  Budeme ještě přísnější na výběr spolehlivých testerek, které jsou ochotné sdílet své zkušenosti v podobě objektivních recenzí 
  Budeme klást ještě větší důraz na objektivní a kvalitní obsah (ideálně i včetně fotek) které budete vy, naše testerky, vkládat k testovaným produktům na www.heureka.cz 
  Budeme rozšiřovat tým (hledáme nyní třeba copywriterku, kreativku, nadšenkyni na správu sociálních sítí – nutná práce na full-time!) 
  Já, Eva, mám v zádech silného parťáka, a tak se díky zkušenosti se ŽENAMI s.r.o. vydáme i do dalších států, kde minimálně o Testuj.to po boku Heureky uslyšíte! 
 
Zasloužilo by si tady díky tolik lidí… všech žen, které stály a vymýšlely za bojových podmínek první testování, první obsah webu.. Přátel, rodiny, business angelů, investorů, prvních mužů, kteří vydrželi a zapojili se v Testuj.to. A hlavně veliké díky i vám, těm desítkám tisíc registrovaných, stovkám tisíc, který každý měsíc www.zenysro.cz ctete, tisíce aktivních testerek, které se zapojují…. díky, díky, díky ????
 
A pokud chcete vědět více, co se o nás píše, tak mrkněte na:
 
 
 
PS: díky za mé foto solomakeup.cz
 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account