Ještě pár let zpátky jsem byla typická holka z korporátu, plně zaměstnaná budováním snu někoho jiného a na pokraji vyhoření. Cítila jsem až do morku kostí, že musí přijít velká změna a restart. Potřebovala jsem práci, která mi bude dávat smysl, naplňovat mě, ale také živit. Bez váhání jsem se rozhodla pro ŽENY s.r.o. Naprosto mě nadchl koncept Pracoven v provensálském stylu a dnes kromě vedení Pracovny ŽENY s.r.o. Brno pracuji také jako manažerka štěstí v Pracovně ŽENY s.r.o. Praha. Pokud uvažujete o samostatném podnikání, anebo si chcete k tomu stávajícímu přidružit úžasný multifunkční prostor pro ženy, pak čtěte dál. Třeba je to i vaše cesta. Nezapomeňte, že všechno jde, když se chce!;-)

“Vymažte “to nejde” ze svého slovníku, naslouchejte své intuici, jděte za svými sny a nenechejte se odradit překážkami na své cestě!”

Jak na otevření Pracovny ŽENY s.r.o.?
Přestože otevření Pracovny není ani trochu jednoduchý úkol, je to dobrodružství, které stojí za to. Nejedná se o typický typ franšízy, který známe z nejrůznějších fast foodu. Úspěch a přijem není zaručen, ve všem se ale stoprocentě zúročí všechen váš čas, snaha, energie a odhodlání. 
Pracovna, ŽENY s.r.o., coworking

“Vaše podnikání by vám mělo dávat smysl a naplňovat vás, a to nejen duchovně, ale i finančně!”
Součástí každého podobného podnikání je otevření provozovny. Jak na to najdete ve skvělém článku naší podnikavé Kristýnky zde.
Pracovna, ŽENY s.r.o., coworking

Líbí se vám naše provensálské Pracovny? Chtěla byste si podobnou otevřít ve svém městě?
Plně vás podpoříme naší záštitou, databází a know how, ale jak se říká, “bez práce nejsou koláče”.;-)Je to zkrátka na vás, zda chcete rozšířit naše řady v regionech a pracovat na svém snu. Dnes máme již 10 Pracoven po celé České republice! 
Pracovna, ŽENY s.r.o., coworking

Co všechno je potřeba promyslet a zařídit?

  • Podnikatelský plán
  • Marketingový průzkum v daném městě
  • Financování vybavení a provozu
  • Tým, spolupráce a koordinace
  • Diverzifikace zdrojů příjmů

 

Jdete do toho s námi?

Neváhejte se na mě obrátit a já vám pošlu veškeré podrobné údaje, které vám pomohou lépe pochopit náš netradiční koncept Pracoven. Otázka zní, kolik jste ochotná věnovat tomuto projektu času a energie. Jste odhodlaná vykročit ze své komfortní zóny, zatnout zuby a dokázat, že vy na to máte?
Těším se na vás v Pracovně ŽENY s.r.o. Praha!
Klára*enzo*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account