Ecoblog.cz

první krůčky k lepšímu životu
 

Zakladatel Ecoblog.cz pan Radek chce inspirovat ostatní, aby začali přemýšlet o svém vztahu k přírodě. 
 
 

Co najdu na webu:

Web se dělí na různé kategorie. 

    ekologická domácnost – intimní hygiena pro ženy, zero – waste, bez obalu, bea johnson
    eshop 
    Greta
    recenze
    potraviny
 
 
Chceš i Ty se dozvědět něco o ekologické domácnosti? Tak neváhej a klikni na tento odkaz. Dostaneš se na stránku, kde můžeš získat zdarma  ebook o ekologické domácnosti. 
 
 
Moje poznatky: 
Již asi půl roku, poté co jsem vyhrála síťové sáčky na ovoce a zeleninu nepoužívám jiné. Tím začal jedem z malých mých pokroků k ekologické domácnosti.  Mám domluveno ušití  pevnějšího sáčku na brambory. Vždy když člověk chce jít pro brambory tak tam najde jen igelitové sáčky, které nic nevydrží a navíc nejsou ekologické. 
Velmi se mi líbí i domácí zpracování bio odpadu. Dohledávala jsem i kompostery ale převážně žádný nebyl vhodný do bytu. Jen maximálně se žížalami a to by v bytovce nebylo nic moc. Díky tomuto webu jsem se dočetla o kompostování s Organkem. Tento komposter mě zaujal tím, že nemusí být jen v chladu nebo temnu. Lze ho mít i na balkoně. Což si myslím, že je v bytech ta nejlepší varianta. Momentálně naše město nyní poskytlo na žádost kontajner na bio odpad. Za tuto možnost jsem velmi vděčná, když mohu bio odpad rovnou nosit do tohoto kontajneru. 
Líbí se mi, jak je hezky popsané jak se vším začít. Skvělé jsou i Radkovi recenze na různé výrobky. Myslím si, že je vždy dobré si recenzi na daný výrobek přečíst.  
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account