„Napiš prosím Tě newsletter“, tak zněla instrukce od naší první ženy Evy, která u mě následně vyvolala lehčí paniku. Napsat newsletter… Dobře, jenže o čem?! Co by tak ženy na téměř konci prázdnin mohlo zajímat? No co třeba to, že mně jako matce prázdniny nějak rychle utekly, že jsem si je ani vlastně s dětmi nestačila moc užít tak nějak v pohodě a relaxu, protože stále bylo o program postaráno, a že už je vlastně dobře, že jsou téměř u konce, protože na sobě začínám cítit potřebu takové té klasické rutiny běžného školního, u nás tedy školkového roku.
A jak jste na tom v tomto čase končících prázdnin a léta vy, milé ženy? Sdílejte s námi vaše zážitky, dojmy a příběhy v našich Momentkách či Blozích. Těšíme se na ně! 🙂
A na jaká nová testování a soutěže se můžete těšit na našem webu? Nahlédněte do našeho nového newsletteru…
Vaše Jana
Pro padesát z vás, které se s příchodem nového školního roku chystáte na větší úklid, přinášíme revoluční houbičku od Viledy, která vás efektivně zbaví zaschlé špíny.

Pokud spíše než úklid upřednostňujete zdravý životní styl, pojďte vyzkoušet aplikaci DetoxMe, která vám hravě pomůže s nákupy těch správných potravin a zbaví vás tak přebytečných kil.

Máte sedavé zaměstnání a neustálé bolesti zad, krku či páteře? Pokud ano, určitě se zapojte do testování o dynamicko-směrovou podložku Dvestic Single, která vás těchto potíží zbaví.

Jak na svaly pánevního dna? To vám poradí v Centrum zdraví Vinohrady v Praze. Pět z vás může získat zdarma 10 ošetření přístrojem Biocon 2000. Zapojte se do naší soutěže.

A ještě jednu soutěž pro vás máme. Tentokrát až padesát z vás může vyhrát superfunkční Actifibre mikrohadřík, který se postará o naprosto čisté povrchy jedním tahem. Tak hodně štěstí! 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account