O postupu testování jsme vám toho již napsaly hodně. Stále ale nejsou některé kroky úplně jasné. Připravily jsme pro vás proto názorný “manuál”. Věříme, že pro vás bude testování zase o něco zábavnější 🙂
V kategorii testování si můžete vybrat produkt, který byste ráda otestovala. Ale vzhledem k tomu, že je na našem webu zaregistováno přes 60 000 uživatelek, máme pravidlo – 3 testování/měsíc/žena. Takže dobře vybírejte!

Nejprve si tedy vyberte testování. 

Vybrala jste si? Super! 

Nyní si přečtěte informace o výrobku a veškeré podmínky, ať se ujistíte, že se testování opravdu můžete zúčastnit. 

Velkou pozornost věnujte FIALOVÉMU RÁMEČKU. V tomto rámečku se dozvíte, co musíte splnit proto, abyste byla do testování vybrána. Například uvést město, kde si testovaný výrobek chcete vyzvednout, nebo odpovědět na otázku.

 

Pokud jste si PEČLIVĚ přečetla tento text, tak víte, že přihlašovací okno se objeví 3. 9. 2017 někdy mezi 19. a 20. hodinou a musíte do komentáře napsat, jaký z produktů byste chtěla otestovat a proč.

Tuto odpověď uvedete přímo do přihlašovacího okna, až se objeví.

——————————————————————— 

Je 3. 9. 2017 19:26 a přihlašovací okno se právě objevilo na stánce.

Takže zde uvedete, jaký výrobek a proč byste ho chtěla otestovat.

Nemusíte psát nic o tom, jak se jmenujete, nebo že chcete testovat, jen uveďte to, co po vás vždy ve fialovém rámečku chceme.

 

No a je hotovo! Jste přihlášena do testování.

Pokud splníte všechny podmínky (např. odpovíte správně na otázku, budete mít profilovou fotku, budete ve správném pořadí atd.) a budete vybrána do testování, do 5 dní vám přijde informační email s veškerými instrukcemi, kdy si máte výrobek vyzvednout, popřípadě kdy vám bude doručen a do kdy je potřeba vložit hodnocení.

Pokud do testování nebudete vybrána, nevěšte hlavu, každý týden pro vás připravujeme nová testování i soutěže, tak budete mít šanci zase za týden! 🙂 

 

Pokud byste měla jakékoliv dotazy ohledně testování, napište nám na email te*******@ze*****.cz, rády vám vše zodpovíme. *enzo*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account