Vanda je nejmladší kolegyní v našem pracovním kolektivu, ale rozhodně to není žádné béčko 🙂 Se vším si poradí, všechno vyřídí, dokonce i část Eviny agendy. Vanda je totiž nejen pomocnou rukou našich accountek Páji a Kristý, ale zároveň i pravou rukou naší Evy. Za půl roku, co ji tu máme, jste s ní tak mohly například komunikovat přes email a řešit s ní všechno možné i nemožné. Od produkce akce přes schůzky až po produkty na testování. 
Její den vypadá občas dost hekticky. Umí zastoupit Barču na recepci, vyřizovat telefony a maily, vydávat produkty na testování a pomůže s přípavou soutěže na webu. Je mladá, ale šikovná 🙂 
Má ráda hudbu, ráda čte, miluje přírodu, své blízké a kamarády. A právě pro tyhle lidi by udělala všechno na světě. Je srdečná, přátelská, upřímná a vždycky jedná podle sebe a ne tak, jak by si ostatní představovali. Stojí si za svým, a to je v životě potřeba 😀 
Radost jí uděláte dobrým českým jídlem, pozváním na kakao a v neposlední řadě svobodou. Vanda ráda tráví volný čas tím, že si může dělat všechno, co sama chce. 
A jestli jí v životě něco inspiruje, potom je to právě sám život. ,,Až už jsou to moje držkopády, nebo ty lepší chvíle,” říká Vanda. A jestli jí naopak něco irituje, potom je to lidská hloupost a nespravedlnost. Myslím, že s tímhle všechny do jedné souhlasíme, že jo? 
Tohle je naše Vanda ve zkratce. Je něco, co by vás o ní ještě zajímalo? 🙂 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account