Ahoj, tak je to zase tady 🙂 Uteklo to jako voda a další rok je před náma. A ten váš, ten bude stát za to! Otevírají se před váma nové věci. Příležitostí bude víc než dost. Jen je nesmíte propásnout tím, že budete čekat na tu pravou. Ujasněme si to hned do rozjezdu, nepůjde o jednu příležitost, bude jich mnohem víc. A vy jich využijte co nejvíc. Prostě berte, dokud vesmír bude dávat, protože z toho pak budete čerpat ještě hodně dlouho. Nikdy nevíte, kam vás vítr zavane a vy se můžete opravdu ocitnout na druhym konci světa, a možná nebude ani vědět, jak se to stalo, jakej to bude fofr 🙂 Přitom ale bude všechno tak hezky plynout.

Poletujte si podle svého

Nebojte se ani spolupráce! Vlastně bych měla napsat, že se jí vůbec nemáte vyhýbat. Nejenom, že se to ve dvou lépe táhne, a že víc hlav víc ví, ale když budete s někým spolupracovat, znásobí se i váš potenciál! A to už je něco, co má velkej smysl a co za to stojí. I kdyby to mělo bejt jen na chvíli, jděte do toho a nebojte se. Vyhněte se ukvapeným závěrům. Ty vám moc štěstí nepřinesou. Naopak. Jakmile se přistihnete, že nad něčím moc přemýšlíte, zastavte to. Vykašlete se na to a věnujte pozornost něčemu jinému. Nalaďte se na ten svůj vzdušnej element. Nějak to tady na mě furt vylejzá. Inspirujte se vzduchem. Buďte proměnlivý, jako je on. Lítejte si ve větru, ale dovolte si taky prožít bezvětří. Tenhle rok si můžete nasadit křídla nebo se taky plazit po zemi. Je na vás, co si vyberete, každopádně, jak už zaznělo, možnosti budou! Nestagnuje, nezasekněte se na jednom místě, poletujte si jak budete potřebovat. Tempo a rychlost určujete vy! To si pamatujte. Na nikom jinym to fakt nevisí. Takže si dovolte jedno jediné – dovolte si být vším, čím chcete. A podle toho nechť se odvíjí každý váš krok, který kdy uděláte. Přeju vám krásné bytí 😉 No a jako vždycky platí, že když budete chtít svůj osobní horoskop, tak mi napište nebo zavolejte a můžete si ho objednat 😉

Tereza

Foto: Shutterstock

Tagy:
4 Komentářů
  1. EsterNováková 1 rokem ago

    Já jsem se rozhodla tento rok jít více do sebe a něco udělat s tou naší zahradou. Už je mi totiž líto toho jak je všude jeden velký plevel. Kdyby k nám někdo přišel na návštěvu tak se nechci stydět. Proto jsem objednala domů https://www.agrotex.cz/katalog/cz/zbozi-2/obrubniky neviditelné obrubníky. Už jen stačí aby je manžel nainstaloval.

  2. Michaela Spalovská 1 rokem ago

    Pěkné rady. 🙂

  3. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    Prima, užívejme života 🙂

  4. Tak ať se vodnářům daří a nejenom jim.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account