Ahoj, tak je to tady 🙂 Vánoce 🙂 Hurá! 🙂 Přípravy vrcholí a všechno je v plným proudu. Chápu, že všichni doděláváme spoustu věcí, připravujeme a chceme toho stihnout co nejvíc, protože pak přijde to úžasný období válení se s dětma u televize a pojídání všech těch dobrůtek. Takže to vezmu dneska hodně stručně, protože beztak nebudete mít čas něco dlouhýho číst a i kdybyste měli, tak Vánoce jsou o tom, že je máte trávit se sebou a s těma, který máte rádi, a ne mít hlavu přilepenou k displeji počítačů a mobilů.

Takže teď, v tomhle kouzelným období, se soustřeďte na všechno, co cítíte a vnímáte a taky na všechny vaše vize. Pečlivě si je promýšlejte, plánujte, kreslete, sněte, prostě tvořte! Bude to hodně o vašem vnitřním nastavení, o tom, jak věci máte a jak je vnímáte. A pozor, tím to nekončí. Karta nabádá k akci, tedy k tomu, abyste poslouchali intuici, reagovali na impulsy, které budete dostávat a nebáli se být i hodně spontánní. Budete taky potřebovat blízkost nějaké osoby či osob a sdílet. Sdílení bude dominovat, to bude fakt klíčový. Ony ty Vánoce o něm i jsou, tak ty chvíle nepromarněte a včas si uvědomte, že je zanedbáváte celej rok, tak aspoň teď si můžete dovolit se do toho ponořit úplně maximálně. Prostě buďte spolu. Není nic víc. To sice víte, ale stejně to berete tak nějak automaticky. Vánoce jsou fajn, ale přiznejte se, kdo v pozadí vnímáte tu obrovskou tíhu? Něco za nimi je. My jsme si z nich udělali ty nejhezčí svátky v roce a zvykli jsme si dělat všechno kolem sebe hezký, setkávat se s rodinou, obdarovávat se a užít si klid, pohodu a odpočívat. Jen jednou za rok na tři dny. Není to málo? Není to mimo? Nezanedbáváme se víc, než je zdrávo? Opravdu to jednou za rok stačí? Proto taky všichni tak blbnou. Protože to aspoň jednou za rok chtěj mít skvělý. Zase jdeme jenom po povrchu. Je to paradox. Největší hloubku mají Vánoce pro ty, kteří o nich někdy byli sami. Pro ty, kteří sami jsou nebo jim někdo chybí, ztrácí ten blázinec kolem naprostej smysl. Buďte spolu a užívejte si společných chvil naplno, nejen o Vánocích. Přeju vám, ať to máte tak krásný, jak to chcete mít. Přeju vám, aby každej z vás našel u stromečku zázrak. A taky vám přeju, abyste si uvědomili, že tím zázrakem jsou všichni ti, kteří jsou u toho stromečku s vámi, i to, že u něj spolu jste. A že ten zázrak žijete každej den, tak k němu podle toho přistupujte, jako k zázraku a už na žádnej nečekejte, protože není nic víc.

Teď mě tak napadlo, že tímto dneska horoskop končí. Proč? Protože jsou Vánoce a vy si je udělejte podle sebe. Nechci tady někomu psát, co ho čeká hezkýho a někomu dalšímu, na co se má připravit nebo čeho se vyvarovat. Mějte to všichni hezký, v pohodě a klidu a těšte se, protože to těšení k Vánocům patří taky. To je na nich možná to nejkrásnější, jak se všichni těšíme. Je to takovej pozůstatek z dětství, jeden mála, kterej nám zůstal a kterej si můžeme v týhle době dovolit – těšit se jak malý dítě. Tak vám přeju ještě to, ať se těšíte ze všeho a pořád, protože to k nám patří stejně, jako k těm Vánocům. Ty hezký věci nemusíme mít jen jednou za rok. Takže vodnáři, ryby, berani, býci, blíženci, raci, lvi, panny, váhy, štíři, střelci, kozorozi, užívejte si, jeste, pijte, veselte se, sbližujte se, sdílejte a dělejte všechno, ale fakt všechno, na co budete mít chuť nebo pomyšlení, protože to je nejvíc. A je fakt jedno, co řikaj karty nebo horoskop. Vy a vaše nitro víte stejně nejlíp. Mám takovej zvláštní, melancholickej pocit, i trochu smutnej. Cejtim tady s tou obrazovkou takový zvláštní spojení, spojení s váma všema. Je to obrovská změť emocí a taky dost chaos. Ale vnímám tam ještě něco, vnímám tam ty srdce, se vším, co si nesou. Chci, abyste věděli, že všichni do jednoho máte můj obrovskej obdiv a respekt za to, jak to tady dáváte, jak se s tím perete a že máte pořád chuť jít dál. Že i přesto, že to vždycky není veselý, se zvednete a máte sílu na to s tím něco dělat. Každej svym tempem a podle svýho. Jste bouráci, fakt! Klobouk  dolu před každým z vás. Jen prosim vás nepolevujte. Jeďte dál. I když to někdy nepůjde a budete mít všeho dost, myslete na to, že to je jenom chvilkovej stav, kterej zmizí. Držim vám pěsti a jsem moc ráda, že s váma můžu bejt, že si mě každej tejden na chvíli pustíte domu a někdo i třeba mnohem dál. Mám vás ráda. Fakt!

Tereza

PS: A teď už mazejte něco dělat, obejmout dítě, pustit si telku, hodit nohy nahoru a nebulte tady jako já s tím noťasem na záchodě! Šťastný a veselý! 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account