Ahoj, Vodnáři, tak dnes je řada na vás. Jdeme na to rovnou, žádný zbytečný protahování 😉 Takže!
Pro vás to bude rok, řekněme, studijní. Ale nelekejte se. Už toho máte hodně za sebou, jen tomu chybí ta tečka, a tou je poučení se z toho, čím vším jste si už prošli. Dalo by se říct, že teorii máte perfektně zmáklou, jen ta praxe trochu zaostává. Letos tedy budete mít spoustu příležitostí praktikovat nasbírané zkušenosti v praxi. Bude tedy zcela na vás, jak to všechno dopadne. Jestli opět a zase vstoupíte do stejné řeky, i když trochu jinak, nebo ne. Řeknu vám k tomu jen jediné – poslouchejte se!
To pro vás asi nebude úplně jednoduchý, protože na to nejste zvyklí, ale, prosím vás, pamatujte na to. Dost vám to pomůže. Zkušenosti duše jsou věčné a velká většina toho, čím jste procházeli, byla zbytečná. Jen proto, že jste se zase neposlechli, jste si to museli vyžrat a mnohdy fakt hodně. Vždyť to víte sami nejlíp. Nestačilo to už? Nebylo by mnohem jednodušší, než zase do něčeho vlítnete, se zeptat sami sebe, jestli je to opravdu to, co chcete? Ušetříte si tím spoustu problémů, ze kterých se pak zase budete těžko vylízávat. Už víte i to, jak dlouho to všechno trvá. Znovu zdůrazňuju, že ty katastrofické scénáře, které se vám teď honí hlavou, jsou zbytečné, protože k tomu opravdu nemusí dojít. Jen buďte opatrní.
Jednejte podle sebe a nespoléhejte na ostatní v tom, že teď už to přece musí být jinak. Nemusí. Ale může. Prostě jen neberte všechno. Dejte si čas, nechte na sebe nové situace působit, v klidu si je načuchejte a pak se sami sebe zeptejte, jestli ano nebo ne. A když ano, tak jak. Když ne, tak co jiného. Hlavně mějte oči otevřené a nevrhejte se do ničeho po hlavě s tím, že tím zase nějak proplujete. Taky by vás to mohlo pěkně stáhnout ke dnu, když už jsme u té vody. Já vím, že vám se to teď nezdá, ale mohl by to být fajn rok, když si na sebe budete dávat pozor.
Oddělíte tím totiž zrno od plev. Vyberete si to nejlepší pro sebe a podle toho to taky bude vypadat. Jak říkám, příležitostí bude spousta, jen neberte všechny. Takže nezoufejte, je to fakt jen na vás. Víte toho už opravdu hrozně moc, máte tedy z čeho čerpat. A většina z vás už je sebou natolik poučena, že si toho majzla fakt dá. Vesmír jen potřebuje vědět, že už se nedáte. Berte to jako takovou maturitu. Svaťák byl dost dlouhej a opravdovej život na vás čeká. A už se vás nemůže dočkat 😎
Myslím, že tohle celé se bude promítat především ve vztazích. Aby byla miska vah vyvážena, bude se vám dařit po pracovní stránce. Ještě to upřesním. Kdo bude řešit vztahy, bude prosperovat v jiných oblastech, kdo bude řešit práci, půjdou mu naopak třeba ty vztahy. Tím chci říct, že se nemusíte bát, že to bude … na všech frontách. Nebude to špatnej rok, v mnoha věcech se vám uleví. Jen to možná nebudete vnímat hned v tu danou chvíli, ale postupně vám to bude docházet.
Ještě jedna věc, která se samozřejmě lehce říká, ale… berte věci tak, jak jsou. Jako ve škole. Čeština a matika byly prostě nedílnou součástí výuky, i když ne všem to šlo a ne všechny to bavilo. Navíc víme, že většinu z toho v běžném životě ani nepotřebujeme. V tomhle se vaše současná situace liší, protože se nestane, že byste něco nepotřebovali, ba naopak. Čím více toho máte za sebou, tím lépe pro vás. Teď to všechno jen vezměte a aplikujte do svého života. Vytěžte z toho maximum, máte k tomu skvělou příležitost. Čím dřív to zvládnete, tím líp. Ale netlačte na sebe zbytečně, to se po vás nevyžaduje. ¨
Především druhá polovina roku už by se mohla začít rýsovat podle toho, jak to budete chtít. Takže hlavu vzhůru, milí Vodnáři! Bude to jízda 😉 Jo! A když bude třeba, šiřte svoje zkušenosti dál. Jsou cennější, než si myslíte. A navíc nikdy nevíte, komu mohou pomoct. Tak hurá do toho!
 
Ahoj *heart*
 
Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account