Velikonoce přejí rodinným setkáním a často se o nich, stejně jako o Vánocích, scházíme s širší rodinou. Úplněk ve Vahách dodá těmto setkáním energii plnou porozumění, lásky a harmonie. Zapomeňte na hádky a spory, teď je čas na nikoho netlačit a nenaléhat a jen si užívat, že můžeme být opět pohromadě a hlavně si toho vědomě vážit.
Letos už druhý úplněk ve Vahách nastává na Velký pátek ve 13:12 hod.
O volném prodlouženém víkendu se můžete vrhnout na tradice a spolu s ostatními malovat kraslice, vařit, péct nebo si jen večer zahrát stolní hru – hlavní je být spolu. Ne vždycky se člověk cítí nakloněn společnosti, někdy se na druhé zlobí, má pocit křivdy nebo prostě nemá náladu, a všechno je to v pořádku, o úplňku ve Vahách to ale neplatí, budeme opravdu nastavení na lásku, sounáležitost a společnost, a toho je třeba využít.
Váhy nemají rády rychlé rozhodování pod tlakem, takže se do ničeho nenuťte a pokud to aspoň trošku jde, skutečně odpočívejte a jezděte po návštěvách, ale nic, co počká, neřešte. Všichni máme často sklony k tomu až moc pracovat, až moc řešit a přemýšlet a málo odpočívat a radovat se. Zkuste to napravit a naordinujte si na volné dny více radosti a odpočinku a minimum práce.
Váhy přejí kráse a umění. Svůj umělecký cit můžete uplatnit třeba při zdobení kraslic nebo velikonoční výzdobě. Projevit se můžete i zpěvem, kreslením… Zkrátka čímkoliv krásným, co vás bude bavit. Nebo vyrazte na výlet na některý z hradů či zámků, téměř letní počasí bude podobným výletům velmi přát! Pozor si v těchto dnech dávejte skutečně jen na nátlak a to, když vás bude někdo do něčeho nutit. Klidně si dovolte takového člověka ignorovat, je to váš život a vaše velikonoční (ne)pohoda! 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account