415

Jak bezpečně poznáte osobu tohoto znamení?
mluvčí, řečník, vizionářPokud se dostanete do společnosti, kde bude někdo řečnit a z morálního a etického hlediska nad vším rozumovat, tak si můžete být celkem jisti, že jde o Vodnáře. Nezáleží na tom, zda je to témata kolem politiky, lidská práva, výchova dětí, nebo sociální otázky jakéhokoliv směru. Jsou to idealisté a humanisté, mají vizi dokonalého světa, silné vzory, hledají vše nové a neobvyklé. Mnoho z nich dokonce rádo experimentuje.
I když jsou velmi vynalézaví, originální a duchaplní, tak málokdy dotahují věci konce. Potřebují k sobě někoho, kdo to „dodělá“ za ně, nebo je k dokončení alespoň rázně dokope. Je sice skvělým vizionářem, ale nečekejte, že půjde do boje jako první. U řečnění obvykle zůstane. Bude čekat, až se to stane tak nějak samo.
Prudkých vášní a nespoutaných citů se ale bojí. Po reformách však touží. Někdy jeho urputné snahy změnit svět nebo alespoň své okolí hraničí až s fanatismem. Není-li pochopen, pak se projevuje velmi výbušně, nevypočitatelně a nervózně.
Někteří jsou až takoví individualisté (většina je velmi přátelských), že jejich touha být jiný je zavede až k tomu, že prostě uvěří jen své vlastní jedinečnosti, jsou sami pro sebe jedinou elitou. Obvykle se spokojí s tím, že ostatní vyvedou z rovnováhy tím, že je uzemní v tu nejméně očekávanou chvíli a způsobem, který vyrazí dech.
práce, která dává smysl a je vidětMezi Vodnáři najdete jen velmi málo zaměstnanců, kteří vykonávají rutinní práci. Byrokracie a úřední záležitosti je přímo ubíjí. Potřebují dělat něco zajímavého, něco takového, aby za nimi byly vidět výsledky. K jejich životním motorům patří ocenění ostatních a chvála.
Vodnář si pro jistotu nechává stále otevřená zadní vrátka. Nemá rád pevné termíny a závazky. Pokud ho donutíte ke sdělení nějakého jasného termínu nebo času, raději si něco vymyslí, aby měl od vás pokoj, i když předem ví, že to je nemožné splnit (což samozřejmě nepřizná).
 

Jak na Vodnáře a Vodnářky?
Jak na muže VodnářeMuži v tomto znamení se snaží být s každým zadobře. Lákají ho různá tajemství, záhady a spiklenecké teorie. Pokud ho chce žena získat, musí v něm probudit zvědavost. Jakou návnadu si připravíte? Vymyslete skvělé dobrodružství, společně najděte tu nejzapadlejší uličku ve městě, kterou snad nikdo nezná, nebo se udělejte zcela tajuplnou, ať si o vás on sám něco zjistí a „donutí“ vás kývnout na první rande.
Pokud už sdílíte život s Vodnářem, pak je vám jasné, že vaše soužití je plné změn a zvratů. Na to, že máte narozeniny nebo se musí zaplatit nájem, klidně zapomene, za to vám kdykoliv utrhne kytičku a přinese nečekaný dárek. Pokud má větší množství peněz, je to obvykle dílo náhody, ale ne jeho systematického plánu. Možná budete mít štěstí a natrefíte zrovna na Vodnáře, který vymyslí skvělý patent nebo převratnou novinku. Spíš ale počítejte s tím, že se budete muset o něj postarat vy.
Bláznivé nápady žen VodnářekNěžná polovina tohoto znamení překvapuje snad za každých okolností. Její bláznivé nápady neberou konce. Toužíte po ní? Pak ji i vy sám musíte neustále překvapovat a upoutávat její pozornost, jinak si ji lehce získá někdo nebo něco jiného. Když se nadchne (i hluboce, z celého srdce), nemívá to dlouhé trvání.
Žijete s Vodnářkou? Pak je vám jasné, že už od začátku musel být váš vztah velmi nevšední. Takové první rande asi nikdo z vašich přátel nezažil, že? Tuto ženu nezajímá výše vašeho platu ani úspor, zato čeká, že budete už navždy zábavný a vždy něco excelentní vymyslíte, abyste ji měl čím překvapit, nudu nesnese. Vítr je to, co ji pomáhá mysl i srdce.
 

Stručná charakteristika znamení Vodnáře

  Energie – nezávislost, originalita, nápady, individualismus, změna
  Vlastnosti – tolerance, zvědavost, zasněnost a zábavnost
  Nejpoužívanější slova – „To je pravda“ a „Já vím“
  Nejvíce si rozumí se znameními – Vodnář, Váhy, Blíženci, Střelec a Beran
  Vládnoucí element – vzduch, symbolická barva – fialová
  Vhodné kameny – akvamarín, amazonit, celestin, granát, chalcedon , jantar
  Zdraví – slabá kostra, trpí bolestmi zad, kotníků a lýtek, špatná krevní oběh
  Výzva – mírněte své sklony k rebelství, dejte spíš na svou vrozenou originalitu
  Talent – při spolupráci budete jen vzkvétat a inspirovat ostatní, nebuďte o samotě

 

Vodnáře symbolizuje tarotová karta HVĚZDA
Možná nevíte, jak si toto konstatování vyložit. Vodnáře si můžete představit jako vycházející hvězdu. S ním přichází naděje, soucit, inspirace a víra. To ovšem neznamená, že když máte před sebou skvělou budoucnost, tak se nemusíte snažit! Sklidíte totiž vždy jen to, co zasejete. Jen počítejte s tím, že hvězda, i ta nejzářivější, je hodně daleko (jako vaše budoucnost), tak si na výsledek svého snažení musíte počkat. V negativním ohledu tato karta znamená přílišné odtržení od reality, tak si nelítejte příliš daleko.
anděl si potřebuje odpočinout
A ještě malé varování:
„I váš anděl strážný si potřebuje někdy odpočinout. Tak mu to dopřejte, alespoň občas.“
Buďte vždy upřímní, milý Vodnáři, hlavně sami k sobě. Nezáleží na tom, co máte na sobě, jakými tituly se honosíte, ani jaké máte společenské postavení, sami před sebou musíte být vždy nazí. Nebo si myslíte, že vaše duše má šaty? Inspirujte se u své duše a buďte ve svém jednání čistí a vlastně nazí. Pokud totiž půjdete ke svému cíli s neupřímností, tak tam stejně nedojdete. Upřímnost je věčná a přináší vám vnitřní potěšení a pocit sounáležitosti, tak to mějte vždy na paměti.
Chcete znát svůj osud malinko dopředu? Stáhněte si na mém webu výklad na celý rok pro jednotlivá znamení horoskopu zdarma (v nemu záložka “Průvodci životem”)  nebo se rovnou objednejte na konzultaci/ výklad (záložka “Kurzy a služby”).
 

Jaké jsou energie Vodnáře?

Jak poznáte, že je nemáte zpracované (vyřešené), bez ohledu na to jaké jste sami znamení?
cestování na uvolnění energííUran, který je vládnoucí planetou Vodnářů, dává darem tomuto znamení silnou touhu po svobodě. Zrozenci tohoto znamení ve větší nebo menší míře potřebují k životu svobodu a volnost. U každého z vás se občas tyto energie projeví. Jak? Třeba se cítíte spoutání ve vztahu nebo v nevyhovujícím zaměstnání, i když jste si ještě před nedávnem říkali, že toto je přesně to, co jste chtěli. K uvolnění je vhodné cestování, přijdete na jiné myšlenky a těch nových, skvělých nápadů!
Pod vlivem Vodnáře se také můžete chovat méně zodpovědně. To se bohužel může týkat i peněz a vztahu k nim. Pozor si dávejte i na důvěřivost. Také neslibujte nic, co pak nebudete schopni dodržet. Abych nebyla jen negativní, tak pod vlivem těchto energií se snadněji seznámíte, dostanete se na společenské akce, které mohou být pro vás velmi přínosné do budoucnosti, a také snadněji založíte rodinu.
V partnerských vztazích je nutné držet se hesla: „ Co nechci, aby druhý dělal mně, nedělám já partnerovi!“.  Svoboda a volnost je totiž zkouškou zodpovědnosti, to je potřeba mít na paměti. Zamyslete se také, jak vnímáte své okolí a jak působíte na své přátele. Je to pro vás dost zásadní otázka, co „víte“ a jaká je skutečnost.
Pobyt venku a teplé oblečeníPod rouškou Vodnáře také můžete počítat (pokud nemáte zpracované energie tohoto znamení) s některými zdravotními problémy, třeba onemocnění žil, problémy s končetinami – klouby i kosti a také krevní tlak si pohlídejte. Teple se oblékejte, hodně choďte na procházky a střídejte teplou a studenou sprchu. Buďte aktivní i při odpočinku.

Hodně štěstí, lásky a radosti do života všem Vodnářům (i všem ostatním)!
 
S láskou Dana Chara
Foto: shutterstock.com a pixabay.com

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account