Ahoj broučkové 🙂

Tak co, těšili jste se? 🙂 Chyba! 😀 Dělám si prdel 😉 Tak jdeme na to, pojďte. Upřímně, na první pohled to vypadá na trochu náročnější rok. Ale! Něco z toho vykouzlíme, nebojte 😉 Ono jde v podstatě o to, že vy si to tak nějak děláte furt složitý sami. Už to tak máte no. Asi jak furt vaříte z vody 🙂 I v tom, co někomu nepřijde jako problém, vy ho v tom vidíte. Já jsem si k tomu vytáhla ještě jednu kartu, abyste věděli, co s tim máte dělat, a ta už je o dost veselejší, takže jak řikám, neni se čeho bát 😉 V podstatě jediný, co vy teď musíte udělat, je přestat se utápět v tom, co je, pokud vám to nevyhovuje a začít konat kroky k tomu, jak z toho ven. HLAVNĚ PROSIM VÁS NEČEKEJTE, AŽ SE TO VYŘEŠÍ SAMO!!! Samo se to totiž nevyřeší.

Budete muset máknout, ale pozor, zase ne nějak moc! Nebude to o tom, že budete dřít a že vás jako čeká spousta náročnejch kroků. Ne. Tenhle rok pro vás bude jedna velká výzva. A jak se k nim postavíte, to bude záležet jen na vás. Podle tý druhý karty vám jednoznačně doporučuju se těm výzvám postavit čelem a fakt si to dát. Berte to jako hru. Hlavně totiž, prosim vás, NEBERTE NIC VÁŽNĚ A SEBE UŽ VŮBEC NE!!! Jakmile budete brát věci vážně, dostanou vás. Semele vás to a zase budete mít akorát depku. Ne! To už máte za sebou a teď je potřeba se oklepat a jít dál. Máte na to!!! Máte obrovskej potenciál! Jen je potřeba ho využít. Objevíte v sobě možnosti, o kterých zatím nemáte ani ponětí, v tom lepšim případě je trochu tušíte, ale čekáte, až přijde něco z venku a donutí vás je používat. Teď je ten správnej čas. Teď. Seberte všechny síly, zmobilizujte rodinu, známý, všechny konexe, udělejte, cokoli vás napadne a postavte se na nohy. Doba není jednoduchá a vývoj se dá těžko předpokládat. Co je ale jistý, jste vy! A vy a vaše možnosti jsou neomezené, chce si to jen uvědomit. Pokud se neomezíte vy sami, prostor před vámi taky nebude omezený. S tím jde ruku v ruce další doporučení, který pro vás mám – jednejte impulsivně a intuitivně. A prosim vás, nereagujte na strach. Každej ho má. Je to emoce jako každá jiná, už k nám tak nějak patří. Ale nesmíme se z něj posírat. Čím větší váhu mu budem dávat, tím víc nás bude omezovat. Berte strach jako každou jinou emoci, která s váma tak nemává. Nic jinýho to totiž není.

Jste teď tak celkově zabržděný a jediný, co to chce, je odbrzdit. Máte v hlavě spoustu nápadů a plánů, ale realizace drhne, protože furt čekáte, že se všechno zase vrátí do starých kolejí a že s tím nemusíte začínat, protože je to vlastně zbytečný. Omyl! Musíte a začněte! Začněte se vším, co vás napadlo, nebo teprve napadne. Je to cesta ven! Musíte udělat jen ten první krok a ne furt sedět se založenýma rukama a čekat. Jakmile se k tomu postavíte čelem, jakmile něco začnete, všechno bude najednou dávat smysl a už vás to nepustí! Chytne vás to, doslova vás to polapí a vy se v tom úplně najdete. Váš život získá novej rozměr a vás to bude neuvěřitelně bavit. Ještě jedna důležitá věc mi teď prolítla hlavou – NEOMEZUJTE SE NA TO, CO UMÍTE. Klidně běžte i do něčeho, o čem nemáte ani páru! Vůbec to nevadí!!! Jste hodně učenliví a jakmile vás něco nadchne, dáte do toho všechno, takže se pak lehce může stát, že během relativně krátké chvíle předčíte i ty, kteří v oboru dělají třeba i několik let. Otevřete se všemu, co k vám bude přicházet a nenechte si to ujít. Byla by to škoda. Byla by vás škoda 😉 Tak šup, na nic nečekejte a běžte do toho! Ptáte se do čeho? Do všeho!!!

No a když budete chtít udělat roční osobní horoskop, napište mi, já ho udělám 😉

 

Krásnej rok vám!

 

Tereza

 

Foto: Shutterstock

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account