28. ledna přichází Nový Čínský rok. A to ve znamení Ohnivého kohouta. Co přesně to pro nás znamená? A jak tento tvor ovlivní naše životy?
Woman in Blue Denim Jacket Holding a Gray Steel Tower Viewer
Jednička je nový začátek
Rok 2017 bude pod vlivem vibrací čísla jedna. To znamená, že začíná nový cyklus. Jednička nás přivádí k tomu, abychom pracovaly na své jedinečnosti a abychom žily život samy za sebe. A v tom nás přesně podporuje i ohnivý Kohout.
Příležitostem říkejte ANO
Chce, abychom uchopily pevně do rukou příležitosti, které nám do života přišly. A abychom je dotáhly do konce. Kohout nemá rád nedokončené, nedotažené a otevřené věci. Proto vše, co se ve vašich životech už nějakou dobu vleče, vyřešte. Kohout vám s tím pomůže a půjde to díky němu snáz, než v minulých letech.
Ukliďte si život i skříň
A bude dobré, když vedle úklidu svého života a dotahování věcí, uklidíte i své domovy. Projděte své skříně a šuplíky a vyhoďte vše, co nepotřebujete a co vám zabírá místo. Tím si uděláte prostor i pro nové věci. Kohout je rád středem pozornosti a rád chválen. A tak vás letos bude navádět k tomu, abyste o sebe dbaly a dopřály si luxusní a krásné věci.

Pracujte naplno a poctivě
Tento rok bude také plný práce. Je dobré se věnovat detailům a to i těm méně zábavným. Nastává čas pro inventuru, třídění, finanční záležitosti, různé systémy, řády a tabulky. Letos se nevyplatí podvádět a přetvařovat se.
Dobrá energie je pro upřímné
Ale pokud budeme tento rok upřímné a poctivé, přinese nám kohout v ohni dostatek dobré energie. Čeká nás spousta zářivých dní. A to i dní vhodných pro navázání vážného vztahu nebo založení rodiny. Pro Kohouta jsou totiž rodinné vztahy ty nejdůležitější. Tak do nich vykročme hrdé, sebevědomé a užijme si jízdu pod nadvládou tohoto silného a aktivního tvora.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account