Kdy: 20. 9. 2017 v 07:29
Vládnoucí planeta: Merkur
Barva: zelená, šedá, černá
Orgány, které jsou citlivé, proto se snažte o ně pečovat a nezatěžovat je:
Slinivka břišní, tenké střevo, slepé střevo, tlusté střevo, trávicí ústrojí, dvanácterník, konečník, oči a uši
Zahoďte své strachy
Je možné, že v období, kdy je úplněk v Panně, budete víc než kdy jindy řešit svůj zdravotní stav. Možná budete mít tendence k mírné hypochondrii. Je důležité těmto strachům o svůj zdravotní stav, nepodlehnout. A pamatujte, že pokud se vám něco děje na těle, je to jenom odraz toho, co se vám děje na duši. Vždy když na vás dolehne nějaká nemoc nebo úraz, zamyslete se nad svým životem. Prozkoumejte své vztahy, strachy, jakoukoliv psychickou nerovnováhu, prostě cokoli, z čeho máte těžké myšlenky.
Nebrzděte samy sebe
Pokud na vás úplněk v Panně působí více, je možné, že budete mít tendenci věci dramatizovat. Dávejte si na to pozor. Nejen že tím brzdíte samy sebe, ale také tím můžete naštvat hodně lidí ve svém okolí. Je možné, že se necháte energiemi strhnout natolik, že budete mít chuť kritizovat všechny kolem sebe. V takové chvíli se zklidněte a raději svůj zrak stočte samy na sebe. Pokud chceme kolem sebe vidět nějaké změny, protože se nám něco nelíbí, vždy musíme začít samy u sebe.

Zklidněte svou mysl
V době kolem úplňku si udělejte čas samy na sebe. Uvařte si třeba lahodný čaj, zavřete se na nějaké klidné místo, kde budete úplně samy a udělejte si kolem sebe útulno. Prostě aby vám bylo co nejpříjemněji. Zklidněte svou mysl a přeneste svou pozornost na svůj dech. Přestaňte se kritizovat za to, že jste dnes udělala něco špatně, nebo že se necítíte dnes zcela krásná. Ztište v sobě všechny soudce, kteří vám říkají, co všechno neumíte. Poděkujte jim za jejich starost a zkuste být chvíli s tichou hlavou jen samy se sebou. Uvidíte, jak se vám uleví.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account