91

Teda, Střelci, hustě vy! No, tady se má někdo na co těšit *gift* Víte, co vám vyšlo? Požehnání. Jdeme mrknout na podrobnosti, pojďte 😉 Vypadá to, že to bude šťastnej rok. Z nebe se vám bude sypat všechno po čem toužíte a co potřebujete.
Tady už je to trochu zavádějící, protože se bude sypat nejen to, o čem si myslíte, že to potřebujete vy, ale především to, co si o tom, co potřebujete, myslí vesmír. Všichni letos budeme muset pohnout zadkem a zamakat na sobě a nemine to ani vás. Takže se připravte, že se budete taky učit. Ale to je klasika, to je život. Vám teď bude přáno, a to po zejména v oblastech rodiny a bydlení. Stěhování, rekonstrukce, vytváření domova a všechny změny s tím související – směle do toho a nemáte se čeho bát.
Štěstí bude přát také zahraničním cestám, a to nemyslím rodinné dovolené, ale cesty dlouhodobějšího rázu. Za prací, stěhování do ciziny za partnerem, i to, že vezmete batoh a letíte třeba na rok na druhej konec světa. Schváleno, přijato, můžete jet. Pošlete mi pohled jo 😀
Vnímám tady i zlepšení zdravotního stavu. Kdo je dlouhodoběji nemocnej, má šanci se uzdravit. Ale opět, musíte na sobě zamakat. Teda děcka, nevím, co máte za poslední dobu za sebou, ale asi to žádná velká hitparáda nebyla. Jásejte, teď vám to bude vynahrazeno *wine* Nechci to tady moc vychvalovat, abyste si nemysleli, že vám to z toho nebe spadne jen tak. To by byla špatná interpretace. Musíte se snažit, samozřejmě, ale nebude to tak, že vás to nějak vyčerpá. Spíš mi to fakt přijde, že to máte za odměnu.
Ono se to celé samozřejmě bude promítat i do těch negativních situací. Připravte se na to, že už je fakt potřeba opustit to, co vám nefunguje nebo neslouží. Víte jak to myslim. Prostě starým nefunkčním vzorcům odzvonilo a kdo podle nich stále jede, bude se muset rozhodnout, jestli podle nich pojede dál nebo přijme nové. A která varianta je lepší vám asi nemusím zdůrazňovat.
Na druhou stranu je to i rok uzdravování, takže i nefunkční vztahy, pokud je nechcete opustit, můžete ještě spravit. Je to taková ta poslední šance. Protože jestli se to nepovede teď, těžko se to povede jindy. A vy alespoň budete mít pocit, že jste pro danou situaci udělali maximum. Řiďte se hodně sebou a pamatujte si jednu věc – každá mince má dvě strany a platí to i o požehnání. Zvažujte, co a jak si přejete, protože letos budete mít požehnáno ve všem. Oni vám to prostě dají. Mnozí z vás se díky tomu oklepou v základech, ale uvědomí si díky tomu spoustu věcí a obrovsky je to posune. Proto se na jednu věc nedá dívat jen tak, jestli je pozitivní nebo negativní, protože je prostě taková, jaká je. Sami víte, že rčení „všechno špatný pro něco dobrý“ z hlediska vesmíru a života platí dvojnásob.
Tak, Střelečkové, přejte si, cestujte, stěhujte se, zakládejte cokoliv, a hlavně buďte sví a u sebe. Good luck! Wau, moc vám to přeju *angel* No a jako tradičně na závěr, kdo budete chtít osobní horoskop, jsem tu 
 
Ahoj *heart*
 
Tereza

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account