Ve svém úvodu vás září donutí zpomalit. Ať vám připadne start nového školního roku i ukončení dovolených jakkoliv hektické, nepanikařte. Dýchejte a určete si priority. Ve spěchu a zmatku byste napáchali daleko více škod. Všímejte si kouzla přítomného okamžiku a objevíte tak znovu krásy světa kolem sebe. V letu byste je snadno přehlédli. Věnujte také pozornost všem životním oblastem, ať znovu nastolíte rovnováhu a jistý řád a systém.

Restart kolem úplňku v září

Plný Měsíc svým svitem pomyslně projasní i naši mysl. Ano, úplněk dokončí očistný proces a z našich fyzických těl se vyplaví zbytky emočních zátěží. Výsledkem bude pocit, že máme více energie a lépe nám to myslí. Snadněji tak porozumíme všemu, co se děje a proč tomu tak je. Povzbuzení i odhodlání nám pak vydrží ještě několik dní. Začnou se objevovat nové příležitosti i lidé, kteří vám na cestě ke splnění vašich snů mohou být nápomocni. Je se na co těšit.

Osobní konzultace a výklady

Chcete mou pomoc či radu? Osobní konzultaci/ výklad si objednáte zde. Je zde na výběr mnoho variant, ať už jednorázových nebo delší spolupráce. Na nic nemusíte být sami.

Řád a systém ovládne polovinu září

V polovině září bude potřeba stanovit si jasné kroky. Nebude prostor na iluze. Konejte. Do akce za vás nikdo jiný jít ani nemůže. Chcete něco změnit? Udělejte to. Nevíte jak? Začněte alespoň malým krůčkem a cesta se ukáže. Vytvořte si svá vlastní pravidla a dodejte si do života znovu pravidelnost. Ony i docela obyčejné osobní rituály mají své kouzlo. A nyní si řád a systém udělá krásně místo v denním režimu.

Kde jsem já?

Nezapomínejte na péči o sebe, hlavně své tělo. Je to náš jediný dopravní prostředek po tomto světě, tak je nutné se mu odvděčit a ne ho zanedbávat. Chápu, že někdy je to až moc, ale pokud se nepostaráte sami o sebe, pak jen těžko budete schopni něco udělat pro druhé. Neopakujte stejné chyby z minulosti. Důvěřujte své intuici. Někdy stačí jen malá změna a vše se promění. Staré rány se znovu otevírat nemusí. Nezapomínejte na to, že pokud budete dělat totéž co dříve, tak můžete očekávat také stejný výsledek. A vyčerpání, hádky nebo nemoci určitě znovu nechcete.

Jaký smysl má život?

Úžasná vědma Jana Lysoňková ve svých dílech mluví o tom, proč jsme tady a jak naplnit své poslání. Mnoho knih, DVD i dalších věcí si můžete pořídit i u mě na webu. Dokonce mám od ní požehnání na pořádnou dárkovou akci. Však se mrkněte sami sem.

Jemnost a poslání

Posledních několik dní měsíce září se budeme pocitově navracet k jemnějším energiím, těm ženským. To platí i pro muže. Ještě před novoluním budeme kreativnější a intuitivnější. Nedovolte rutině a každodenním starostem, aby vám zkazily náladu. Tvořte, radujte se z maličkostí a dopřejte péči a lásku sobě i druhým. To platí i pro práci. Zamyslete se nad tím, zda skutečně děláte to, co dělat máte. Je práce vašim posláním? Pokud ne nebo si tím nejste jisti, nechte svou duši, ať vás navede správným směrem.

Rady na září pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Jaké esence podpoří září?

Uspořádat si myšlenky a posílit odvahu při rozhodování pomůže Cypřiš (https://1url.cz/1rq67), to přijde vhod Beranům, Býkům, Střelcům a Vodnářům. Zato Blíženci, Raci, Panny, Váhy a Ryby budou potřebovat vyčistit vzduch od přetrvávajících emoci. V tom jim přispěchá na pomoc Máta peprná (https://1url.cz/IrK45). Pocity štěstí a optimismus znásobí Červený pomeranč (https://1url.cz/EKH1R), udělá radost Lvům, Štírům a Kozorohům.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vítr se otočil a vy se můžete svézt na vlně hojnosti. Bez obav otestujte své schopnosti, vaše sny vás ponesou vpřed. Zaměřte svou pozornost na dotahování a dokončování.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pro jistotu v září našlapujte opatrněji. Dost možná vstoupíte na neprobádané a trošku nebezpečné území. Ale dobrodružství je také potřeba. A třeba něco zajímavého objevíte.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Září vás upozorní, že realitu, kterou prožíváte, si utváříte vy sami. Všímejte si proto více svých myšlenek. Ty vysíláte do světa a ony se k vám vracejí zpět, projevují se ve hmotě.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Budete potřebovat více trpělivosti než jindy. Správná cesta se ukáže, ale ne hned. Nesnažte se tolik se za každou cenu projevit, dosáhnout svého. Vše má svůj správný čas.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Září vám nachystalo spoustu zážitků a požitků. Pamatujte však na to, že nic z toho vám neukáže tu správnou cestu. Chce to více se zaměřit na své priority a skutečné hodnoty.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Cvičení, odpočinek i zdravá strava jsou pro vás v září nevyhnutelné. Vaše tělo vám již dlouho dává signály, které však ignorujete. Zbavte se také toho, co vám ubírá životní sílu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Září vás upozorňuje na stará známá schémata. Pokud nechcete, aby se některé věci z minulosti opakovaly, hledejte jinou cestu. Nebojte se požádat si o radu při rozhodování.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Opusťte starý způsob života. Zvolte jiný směr a novou strategii. Ani v září není dobré na ničem a nikom lpět. Možná chvíli jen tak pozorujte, co se děje, pak se cesta ukáže i vám.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Období překážek je za vámi, tak se s radostí pusťte do objevování. Dost pravděpodobně přijdou změny. Možná se budete stěhovat, změníte svou práci nebo navážete nový vztah.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Září má pro vás skvělé zprávy – čeká vás láska a prosperita. Tak si vše zaslouženě vychutnejte. Odměny jsou vaše a vy se můžete i podělit s druhými, tak se radost znásobí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Všechno vám najednou začíná dávat smysl. Máte pocit, že vzniká něco nového, a máte pravdu. Jako byste aktivovali nekonečné pole možností. Užívejte si přítomný okamžik.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vy nejste ti, kdo cestu hledají, vy ji rovnou utváříte. Život vám nyní bude připadat jako pořádné dobrodružství, ale není se čeho obávat, jste v naprostém bezpečí. Žijte naplno.

Krásné září všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

P.S. Líbí se vám moje články a příspěvky? Můžete mě jednoduše ohodnotit zde.

Foto: pixabay.com

Tagy:
2 Komentářů
  1. Nic překvapivého.

  2. Romana Mlynářová 2 roky ago

    Vezmu si radu k srdci.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account