Ahoj, dneska zcela výjimečně nepíšu v pátek, ale v sobotu. Pač jsem včera byla po sto letech na večeři s kámošema a asi po dvěstěpadesáti letech jsem pila alkohol! Byla to velká jízda, měla jsem celý dva Aperoly! Až tak jsem se rozjela 😀 😀 😀 No nic, to byla taková jako zbytečná vsuvka, pojďme se věnovat duchaplnějším věcem, že 🙂 Víte, ta karta je hrozně zajímavá. Koukám tady na ni, hlavní myšlenku už mám, ale musim to nechat ještě chvíli působit, aby to do sebe všechno zapadlo.

“Odlehčete si náklad.” Symbolizuje to naši dnešní dobu. A mně teď vlastně dochází, že to, že jsem vám, aniž bych věděla proč, psala o mém včerejším večeru, nebyla jen zbytečná vsuvka. Vysvětlim. Dalo by se to jednoduše shrnout tak, že máme tíhu celýho světa na svých bedrech. Tak se asi většina lidí teď cítí. Nevíme, co s tím, a tak se všemožně snažíme každej sám za sebe nějak pomoc, najít si pro sebe nějaký řešení, ale v podstatě nic nás zatim nezbavuje pocitu, že všechno, co se děje, na nás nějak padá nebo to má dopad. Navíc nikdo neví, jakej dopad to ještě mít bude. A toho se právě máme zbavit 😉 Od toho si máme ulehčit. Protože to přece funguje i obráceně. Nejen směrem k nám, ale i od nás! Proto taky děláme ty kroky, proto pomáháme, proto se modlíme, proto v sobě hledáme a nacházíme mír. Doteď to byla, řekněme, první pomoc. Teď je čas na další levl.

Musíme se narovnat. Dovolit si svobodně stát na vlastních nohou. Jakmile na sebe necháme všechno padat, je po nás. Nemůžem to dát, protože to je mnohem větší než my. Když se budem snažit to všechno unýst, jednoho dne nám dojdou síly a rozmáčkne nás to. Je na čase změnit postup. Nebo postoj. Nebo taky přístup. Je na čase začít působit jinak. Tak. Teď se každej sám za sebe podívejte na tu kartu a představte si, jak by měla podle vás ideálně vypadat. Třeba někdo si představí, že stojí a Zemi objímá. Třeba. Někdo si zase představí něco jinýho. Je to jedno, je to na vás. Každej tam nechte vyplout to svoje. Máte? Super. Tohle je váš jedinečnej přístup. Takhle to dělejte. Ale pozor! Žádný utrpení, žádná tíha. Cílem je ODLEHČIT, nezapomínejte na to. A jestli to má fungovat, tak musíme odlehčit nejen světu, ale i sobě.

Světu můžete dát jen to, co cítíte

Takže teď zpátky k mému včerejšímu večeru. Všechno se to tak nějak sešlo, prostě skvěle to do sebe zapadlo. Večeře s fajn lidma, prdel byla, aby taky ne, když jsem v sobě měla Aperol 😀 a po večeři jsem pokračovala za dalšíma fajn lidma zase do jinýho podniku. A to už nebylo v plánu, to tak nějak vyplynulo. A bylo to super! Přijela jsem domu asi v půl druhý v noci. Ještě jsem to všechno odvyprávěla Ondrovi a šla jsem spát. Ale! Já vám měla tak skvělej pocit. A mám ho doteď! Fakt se cejtim jak už dlouho ne. Spokojená, naplněná, v pohodě, a navíc mi připadá, že toho pocitu mam fakt na rozdávání. Vždycky, když jdu spát, tak fakt děkuju tam nahoru za to, jak se máme. Ale včera to bylo jiný. Já měla fakt čistou radost. Nejdřív mi to přišlo trochu blbý. První myšlenka, která v souvislosti s tim vyplula, bylo něco v tom smyslu, že takhle bych se teda teď cejtit neměla, že to neni fér, vzhledem k tomu, co se děje. Viz obrázek… Tak jsem ji hned poslala někam a tu radost, ten skvělej pocit, jsem k sobě pustila. To byla síla! A myslim to doslova. V tom je ta síla! Když docházej baterky, tak je vyměníte nebo dobijete. Když vám dochází benzin, jedete natankovat. Když máte hlad, najíte se. Když žízeň, jdete se napít. Kdo teď dobíjí baterky světu?  Kdo mu dá sílu? Někdo vyčerpanej, kdo ji potřebuje sám? Ne ne. Světu dá sílu jen ten, kdo ji má v sobě. Světu dá radost ten, kdo ji v sobě cítí. Zrovna tak jak jako třeba i lásku a naději. Nebo tak strašně moc důležitou věc jako je humor! Prostě prdel tvl! Dyť je to tak odlehčující záležitost. Není nad to se od srdce zasmát. Nejlíp nějaký blbině, že si pak řikáš tvl, to je tak blbý, až je to dobrý 😀 Dyť to všichni znáte! Jenom už jste to strašně dlouho necítili a nevnímali. Pusťte k sobě znovu bezstarostnost, dovolte si naplno žít a prožívat a hlavně se bavte!!!

Narovnejte se a postavte se všemu čelem

Stoupněte si hezky zpříma, narovnejte se. Narovnejte nejen sebe, ale i svoje postoje. Jen když stojíte zpříma, můžete se k věcem postavit čelem. A teď k sobě pusťte všechno to hezký, co kolem vás je, ale přes všechnu tu tíhu, kterou jste nesli, to k vám nemohlo. Dobijte si baterky, načerpejte ztracenou sílu a naprosto svobodně a bezostyšně si UŽÍVEJTE! Je to pecka! A taky je to strašně osvobozující. Hlavně to skrze vás proudí dál. Šíří se to do světa. A to chcem. Všichni to chcem. Pojďme si to dovolit a dopřát. Potřebujem to jak prase drbání. A celej svět taky. Je fakt jen na nás, jakej k tomu zaujmeme postoj 😉

Konzultace, terapie koněm, karty, všechno bude tenhle týden v Jičíně. Osobní horoskopy a konzultace po telefonu jedu všude a pořád 🙂

Přichází pasáž horoskopů pro znamení. Ještě stále je pro někoho možná velmi obecná, z mého pohledu takhle ale velmi důležitá. Děkuju za pochopení.

To je pro tenhle tejden všechno. Najděte si každej svůj optimální způsob a hledejte ho v sobě, ne nikde venku. Ten největší potenciál máte v sobě. Spojte se s ním a tvořte tu nejlepší vizi nejen sama, ale i tu nejlepší vizi světa. Vy, tvořitelé, kouzelníci, čarodějové, všechno nadpřirozeno je ve vás…

Krásnej zábavnej tejden 🙂

Tereza

Pro všechna znamení zvěrokruhu

tento týden platí:

Bav se! Potřebuješ to, je to nutnost 😉

Foto: Shutterstock, Terezie Schliková

Tagy:
1 Komentář

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account