Svět se točí kolem peněz? Možná ano. Každopádně toto novoluní ve znamení Býka vás k tomuto tématu opět přitáhne. Nov tu máme ve čtvrtek 23. dubna nad ránem, přesněji pět minut před půl pátou. A řešit se bude hlavně zázemí, jistota, domov, stabilita, ale také finance a majetek.

Drží vás minulost v pasti?

Pro někoho je to, co stalo, špatný sen nebo rovnou noční můra. Vše, co jste prožili, se ukládá (ať už chcete nebo nechcete) do podvědomí. Pokud vás něco z dob minulých tíží, nepřijali jste to nebo nezpracovali, pak je právě novoluní tím správným datem pro nápravu. Podívejte se věcem na zoubek. Nenabádám vás, abyste se litovali nebo hledali viníka, naopak, ztište své myšlenky. Soustřeďte se na pocity a najděte jádro- původní příčinu negativního dění. Až ji budete mít, pak teprve zapojte svůj rozum, proveďte malou analýzu a najděte cestu, jak vše napravit. Stanovte si konkrétní kroky. Tak se ze strašák z minulosti snadno stane nová pohonná síla pro další dny.

Zaměřte se na sebe, svou vlastní cenu a hodnotu

Jak to udělat? Jednoduše, vnímejte, co vám dodává pocit bezpečí a stability. Jak se cítíte pohodlně a jistě? Jaká činnost, jací lidé, jaké prostředí je pro vás to podporující a přináší vám hojnost a růst? „Karanténa“ nás trošku donutila i přehodnotit naše priority. Co je nyní důležité? Nastala doba, kdy je dobré zaměřit pozornost i svůj vlastní vztah k sobě samotným– vlastní sebe hodnotě, k penězům i majetku celkově.

Pocit stability a pevnou půdu pod nohama chce mít snad každý. Ve skutečnosti se však mnoho lidí cítí nejistě. Je to tím, že nemají zpracované právě energie Býka. Vnímáte-li na sobě problémy s financemi nebo se necítíte jistě, pak je potřeba se „uzemnit“. Luna i Slunce jsou v Býku, takže máte maximální podporu. Jak to udělat? Dotýkejte se země, kamenů a dřeva. Někomu pomůže představa, že zapouští své vlastní kořeny do půdy, jiný alespoň na chvíli chodí bosky a další si obejme strom. Vyzkoušejte si, co bude fungovat právě na vás.

Využijte tvrdohlavost Býka za novoluní ve svůj prospěch

Býk je soustředěný a dokáže pracovat až s ledovým klidem. Pokud se vám honí hlavou nějaký nový pracovní záměr nebo rovnou projekt, využijte těchto energií a vrhněte se do toho. Mimochodem, každé novoluní symbolizuje nový začátek. Takže se již před novem připravte, abyste jeho vlivu mohli využít opravdu na plno. Býk vás podpoří také ve finanční stabilitě a poskytne vám rovnou i bezpečné zázemí. Odstraňte si ze života vše, co vás blokuje a nepodporuje, rozmyslete si svůj další směr a začněte realizovat svůj sen. Nebojte se změn a přijměte život takový, jaký je, včetně toho, že se ne vždy všechno podaří na sto procent.

Hojnost a přitahování všeho příjemného do života

Chcete mít v životě hojnost všeho? To je asi hloupá otázka, kdo by nechtěl. To, jak se cítíte, jak vše kolem sebe vnímáte, je jen a jen ve vaší hlavě. Chce to povolit si pomyslný kohoutek a více si dopřávat. A nemusí to být pro začátek nijak nákladné. Dobré jídlo, příjemná společnost a čas na péči pro sebe zase tak vaši peněženku nezrujnují. Nejste zvyklí dělat něco jen pro sebe a svůj dobrý pocit? Pak si to dopřejte, alespoň o tomto novu a uvidíte, jak se vám to zalíbí. Toto není o sobeckosti, jak by se mohlo zdát. Drobné radosti vám nejen vykouzlí úsměv na rtech, ale také dosáhnete pocitu vnitřní spokojenosti a lásky. A pak z těchto energií můžete s radostí rozdávat kolem sebe. A víte o tom, že Býk je i estét? Zkrášlete sebe i svůj domov.
 
Přeji nádherný nov!
S láskou Dana Chara
Foto: Shutterstock/pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account