Podle mayského kalendáře vstupujeme do období 1-Ben (Kukuřice, Rákos). Nastal čas probudit svou vášeň a s velkou rozhodností jít za svými sny. Vnímejte různé příležitosti, které se vám budou nabízet, protože mohou být znamením vašeho zaslouženého úsilí. Nečekejte na to, až přijde ideální příležitost. Hledejte „průniky“, které vás mohou přivést na místa, kde budete svým snům zase o něco blíž. Nebuďte pro to ani příliš tvrdohlaví ani příliš povolní.

Období 1-Ben (Kukuřice, Květina) od 01.02. – 13.2.2019
Po období Květiny, kdy jste se měli zaměřit na oslavu života, nastal čas probuzení akce a vůle jít za svými cíli. Vezměte svůj život do vlastních rukou a využijte všech příležitostí, které se mohou vyskytovat v rozmanitých podobách. Buďte flexibilní nejen ve své mysli, ale i v těle a činech. Naučte se své myšlenky prezentovat před druhými, aniž byste se za ně styděli. Ve více lidech se toho více zvládne, a tak se nevyhýbejte skupinám lidí, které neznáte, ale které vám mohou nabídnout svou pomoc a nový vhled.
Na úrovni těla se zaměřte na pružnost svého těla. Cvičte jógu nebo jiná protahovací cvičení, které se vám v minulosti osvědčili. Pokud chcete zhubnout, volte postupné kroky a nespěchejte. Výsledky pak budou trvalejší a v zásadě efektivnější. Kupte si i něco nového na sebe. Nejlépe šaty, které byste normálně nenosili, ale líbí se vám. Neodmítejte nové myšlenky v oblasti módy a vyzkoušejte si nový styl i reakce ostatních. Probuďte svou sexuální vášeň a oživte svůj partnerský nebo osobní život. Budete energičtější a život vás bude více bavit, což do vašeho života přitáhne nové příležitosti.
Co se týká vašich myšlenek, nebojte se je změnit. Zvláště tehdy, pokud je vaše mys zatížena vším negativním. Pamatujte, že kvalita vašich myšlenek postupně ovládá celý váš života, a tak se vyplatí je pečlivě vybírat. Zkuste si každé ráno do svého deníčku psát nejen sny, ale i myšlenky, které vámi budou spontánně protékat. Zapomeňte na gramatiku a jen zapisujte. Nic necenzurujte a za týden si tyto myšlenky přečtěte. Možná zjistíte, že některé opakující se myšlenky jsou pozůstatkem vašeho dětství nebo přežilých psychických vzorců vašich předků. Rozhodněte se své myšlenky změnit tak, aby vás vaše mysl začala podporovat. Učinit ze své mysli svého spojence, což může být tou největší revolucí ve vašem vnitřním životě.
V oblasti vztahů se zaměřte především na své přátele a různé skupiny lidí, které navštěvujete. Možná nastal čas se více otevřít nové společnosti a najít lidi, kteří budou s vašimi sny ještě více v souladu. Nebuďte ve svých vztazích příliš tvrdohlaví ani příliš povolní. Naučte se říkat „ne“ citlivě a bez pocitu viny. Více druhým naslouchejte, a než je odmítnete, dejte si pořádně na čas. Na druhou stranu na všechno ihned nekývejte a respektujte své vlastní pocity. V partnerství probuďte vášeň, která může váš vztah opět oživit a rozhořet cit, který možná vlivem všech ostatních povinností pohasíná. V tomto čase můžete v sobě objevit schopnost druhé inspirovat, a tak se nebojte před druhými své názory ukázat v plné síle.
V rovině ducha vás čeká možnost velkého úspěchu a vývoje. Musíte však rozvinout odvahu a nebát se zkoumat svou duši novými způsoby. Možná odmítáte některé techniky jen ze zásady, a tak se hodně okrádáte o poznání, které může být důležité. Buďte věrní své duši, ale nebojte se jiným náhledům, které vás mohou obohatit. Vyhněte se dogmatům a nevěřte ničemu, co jste sami neprožili. Dívejte se na vznikající příležitosti a vstupte na neznámá místa, pokud pocítíte klid ve své vlastní duši. Vše konzultujte se svým srdcem, a vězte, že vás na vaší cestě moudře povede. Probuďte svou vášeň a nebojte se jít za svými sny.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account