Jak zajistit čistý domov? Téměř každá z nás, kdo má malé děti chce, aby bylo doma čisto. Chceme přeci eliminovat veškeré nemoci, které bychom mohli naší neopatrností způsobit. I já jsem chtěla pro svoje děti to nejlepší a právě proto jsem si domů objednala firmu, která vlastní ozónový generátor.
O co se jedná? Jedná se o stroj, který vyrábí ozón O3, který vzniká spojením molekuly kyslíku s atomárním kyslíkem. Jedná se o vysoce nestabilní tříatomovou molekulu, která se vyznačuje silnými oxidačními účinky. Ozón je namodralý plyn, který se vyznačuje intenzivním zápachem.
Ozónovým generátorem se dá vyčistit nejen plíseň a bakterie. Svoje uplatnění využije i v domech a bytech, kde se kouřilo či topilo krbem. I kotlové vytápění mohlo zanechat v domech zápach a ten se dá rychle a efektivně odstranit ozónovým generátorem.
Ozónový generátor by se měl využívat i více třeba ve zdravotnictví. Osobně si myslím, že čištění ozónem je mnohem efektivnější a šetrnější než čištění třeba chlórovými přípravky. Ano přípravky na bázi chlóru jsou celkem rozšířené. Mnoho z nás se již snaží být k přírodě šetrnější a tak začíná sahat po čistících přípravcích, které jsou přírodní. Je však pravda, že mnohých bakterií či roztočů se takovýmito čističi nezbavíte. Můžete zkusit ještě vysoké teploty, ale to třeba na zdi není moc reálné. Právě pro toto čistění je vám k dispozici ozónový generátor, který se dostane do každé štěrbiny a skulinky. Věřte, že i astmatikovi se bude v bytě či domě čištěném tímto způsobem lépe dýchat a žít.
Sami si zvolte co je pro vaši rodinu a domácnost důležité. Osobně jsme moc ráda, že jsme objevila sílu ozónového generátoru. Musím říci, že nejen já, ale i mojí blízcí a kamarádi cítí ten rozdíl. Hlavní důvod, proč jsme si tuto službu našla, byl zápach v kuchyni, který tam byl po předchozích majitelích, kterým tam hořelo.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account