Podle mayského období vstupujeme do období 1-Muluc (Voda). Začíná období, kdy se můžete ponořit do svých komplikovaných vztahů, protože tento čas přeje odpuštění těžké minulosti a očištění na všech úrovních. Abyste někomu nejdřív mohli doopravdy odpustit, měli byste odpustit nejdříve sobě, že jste dovolili druhým, aby vám nezdravě překračovali hranice. Teprve pak můžete pracovat s druhými.
Následujících třináct dní se mohou probudit pocity, o kterých jste si dlouho mohli myslet, že je máte vyřešené. Neutíkejte od svých niterných pocitů, a zkuste použít bdělou pozornost, abyste se tyto pocity naučili spíše přijmout, ale zároveň se v nich neutopili. Některé vztahy mohou nabrat komplikovaný scénář, který bude vyžadovat vaši ochotu odpustit. Vězte, že tyto vztahy mají hluboké jádro z daleké minulosti, které může sahat až do minulých životů. Do své rodiny se narodíte a musíte s rodiči žít několik let svého života, i když to není vždy lehké. Pak vstupujete do různých zaměstnání. A opět tam na vás čekají lidé, kteří s vámi nesouhlasí nebo vás dokonce nemají z nějakého iracionálního důvodu rádi. Nebo se zamilujete do partnera, který je složitý, komplikovaný a vy máte pocit, že ho musíte zachránit. Uvědomte si, že nemusíte ve svých vztazích trpět. Někdy to chce udělat důležité rozhodnutí, ale nejdříve je dobré odpustit. Jakmile se zapletete do složitých emocí, není jen tak úniku. A proto nejdříve odpusťte sami sobě.

Co se týká zdraví a hmotného světa je dobré se zbavit všeho, co náleží minulosti nebo ve vás zanechává podivný pocit nedokončeného. Zbavte se všech škodlivin a detoxikujte své tělo. Pracujte s vodou, protože tento živel má velkou očistnou moc. Během tohoto období zapracujte na svém pitném režimu, a pokud to zvládnete, zkuste se denně osprchovat studenou vodou. Když budete ve vaně při svíčkách, poproste vodu, ať vás očistí, a když budete vodu vypouštět, představte si, jak odtékají i vaše problémy a nečistoty. Také si uvědomte, jak jíte. Možná vám některá jídla sice chutnají, ale pak nemáte žádnou energii ke zvládání každodenních úkolů. Jezte zdravěji a zkuste nějaký druh tělesné detoxikace. Dnes je mnoho inspirativních způsobů, které vycházejí z různých kultur. Vyzkoušejte to, k čemu vás přitáhne vaše srdce.
V pracovních záležitostech se zaměřte na své kolegy v práci. Je pravděpodobné, že se někteří z vás dostanou do střetu nebo prožijí nějakou nespravedlnost. Když se tak stane, buďte ochotní odpustit, pokud to bude jen trochu možné. Jestli se k vám někdo chová neuctivě, zkuste zapřemýšlet nad tím, co dotyčný potřebuje, protože zřejmě není šťastný. Přejte mu v duchu štěstí, ale pokud je neuctivý, stůjte si rozhodně za svým. Když vaše myšlenky budou negativní, bude to vyžadovat očistu. Pracujte s afirmacemi, ale zároveň k sobě buďte upřímní, abyste si ještě více neuškodili. Pokud vás někdo bude trápit, ale nebudete se cítit na přímý střet, kvůli nepochopení, zkuste tuto techniku. Zapalte si svíčku, posaďte se do pohodlné pozice a představte si, že naproti vám sedí dotyčná osoba. Mluvte k ní a řekněte jí všechno, co opravdu cítíte. Pak požádejte o vzájemné odpuštění a poděkujte. Lidé jsou mnohem citlivější a kouzelnější, než nejmodernější technika, takže vězte, že duše druhého vás slyší.
V blízkých a partnerských vztazích se připravte na možnou disharmonii. Muluc (Voda) probouzí hluboké emoce, které se jen těžko vyjadřují. Buďte připraveni pracovat s odpuštěním. Když budete mít vztahy naplňující a harmonické, je to výjimečně dobré znamení, a tak poděkujte životu, že takovéto vztahy můžete žít. Přesto buďte ochotni v tomto čase odpustit aspoň jedné osobě z daleké minulosti, která vás zranila. Můžete odpustit všem, koho obviňujete. Tím získáte svou sílu zpět a druhého rovněž osvobodíte. Když si v okolí všimnete někoho, kdo trpí nějakým složitým vztahem, podpořte ho. Nezapomeňte na své rodiče, děti a minulé partnery. Během tohoto období může dojít k hlubokému léčení vašich důležitých vztahů. Jelikož se ocitáme v čase Vodnáře, nezapomeňte odpustit přátelům, které osud odvál jiným směrem. Vaše přátelské vztahy se tím oživí.
Na úrovni duchovní odpusťte životu, že vás v určitých chvílích nepodržel. Je možné, že na nějaké úrovni životu nedůvěřujete, vlivem osudových ran, kterými si prošla většina z nás. Odpusťte Bohu i sobě samým. Obnovte svou duchovní energii. Mnoho lidí, kteří nemají kontakt s vyšším principem, utíká k alkoholu nebo jiným závislostem. Je to jen snaha o napojení se na zdroj. Uvědomte si své negativní návyky, jako jsou prokastinace, pomlouvání a svalování viny na lidi z minulosti. Buďte v kontaktu s vodou a nechte na sebe působit její očistnou moc. Napište andělům dopis, ve kterém se svěříte se svými problémy. Požádejte život, ať vám pomůže s lidmi, se kterými se trápíte již léta. 
Napsal: Robert Policar

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account