Podle mayské kosmologie vstupujeme do období 1-Chuen (Opice), které přeje nejen všem učitelům a lidem, kteří v něčem vynikají, ale i těm, kteří se rádi učí a zdokonalují v oboru, který mají rádi. Nastal čas radosti, tvořivosti, hravosti a hlubinného studia. Dávejte si pozor jen na to, abyste někoho nepoučovali bez jeho souhlasu. Probuďte v sobě vnitřní učitelku nebo umělkyni a ukažte světu, co ve vás je.
Období 1-Chuen (Opice) od 03.8. – 15.08.2018
V období Opice máte velkou možnost se naučit něco nového, a pokud již něco docela dobře ovládáte a máte touhu to druhým ukázat, máte jedinečnou možnost se o své umění podělit. Rovněž je to skvělé období pro prohlubování jak vědeckých poznatků, tak všech uměleckých aktivit. Choďte na semináře a různé kurzy, ale navštěvujte jenom ty, o kterých jste si stoprocentně jistí, že jsou kvalitní. V období retrográdního Merkura si musíte dát pozor na různé podezřelé nabídky, které by vás mohly ve skutečnosti zklamat. Proto vše nejdřív důsledně prokonzultujte se svým vlastním srdcem.
Na úrovni těla a hmotných záležitostí se zaměřte především na efektivitu. Navštivte odborníky, které již dlouho znáte a jste s nimi spokojení. Mohou to být specialisté, jak na zdravou výživu nebo fyzického cvičení, tak i lidé, kteří se věnují finančnictví. Pokud se sami dobře vyznáte ve hmotných záležitostech, zaměřte se v tomto období hlavně na snižování zbytečných výdajů, o kterých možná ani nevíte. Pokud máte pocit, že vám něco v nějaké oblasti nejde, naučte se získávat informace z kvalitních zdrojů. Nechte si od dobrých přátel někoho doporučit nebo se sami vrhněte do studia v oblasti, která vás zajímá.
Na úrovni mysli se zaměřte na analytický způsob myšlení a učte se novým jazykovým dovednostem. Prohlubte svou angličtinu nebo se naučte pracovat s novým počítačovým programem, který vám následně ulehčí práci a ušetří cenný čas. Naslouchejte druhým lidem, o kterých víte, že to jsou experti ve své oblasti. Pokud sami uvažujete o tom, že byste druhým něco rádi předávali, zkuste to nejdřív u svých kamarádek nebo známých a sledujte jejich reakce. Ať jste učitelka nebo máte zcela jinou profesi, můžete neustále rozšiřovat své znalosti i moudrost.
Na úrovni vašich vztahů se zaměřte na vzájemnou radost a rozpustilost. Pokud máte s nějakým vztahem problémy, navštivte psychologa nebo člověka, který se na mezilidské vztahy specializuje. Přečtete si knihu o partnerství a zkuste v praxi aplikovat to, co se naučíte. Mnoho z vás bude uvažovat o tom, jestli nenastoupí dráhu psychoterapeutky nebo učitelky v oblasti, která vás dlouhodobě zajímá. Nechte si poradit od vašich poradců a sami zkuste poradit lidem, kteří vás o to požádají. Studujte, čtěte a se svými partnery čile komunikujte, pokud k tomu nastane vhodná příležitost a dobré načasování.
V oblasti ducha se v tomto období zaměřte na probuzení vnitřní učitelky. Každá z vás má specifický dar, o který byste se měla se svým okolím podělit. Máte-li dlouhodobou touhu se stát inspirativní osobností, která pomáhá druhým najít sebe sama, možná nastal čas se posunout o úroveň výš. Nemáte-li však ještě dostatečně silné sebevědomí, pracujte na svých slabších stránkách, abyste si v budoucnu více věřili. Choďte za různými duchovními učiteli, kteří vám pomohou odzrcadlit vaši vlastní úroveň. Naslouchejte svému srdci a dozajista vás povede tím nejsprávnějším směrem. Rovněž se v sobě probuďte své tvůrčí síly, a tak zkuste se naladit na jemnější vrstvy své duše skrz umění. Naučte se hrát na hudební nástroj, malujte nebo se naučte nový tanec či dovednost, která vás dlouhodobě láká.
Napsal: Robert Policar  

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account