Novoluní v Býku přináší houževnaté energie spojené s vytrvalostí, hojností a touhou po láskyplných rodinných vztazích. Svět je pro Měsíc v Býku veliká rozkvetlá zahrada plná plodů k užívání. 
Mars a Uran posilují skrytou nenápadnou dynamiku znamení, hlídejte si míru, do které ještě udržíte smír v případných polemikách. Venuše svou laskavostí a rafinovanou erotikou jistí hranice býčí pastviny před nenadálými vetřelci. 
Novoluní je spojeno s počátkem nového cyklu, je to okamžik pro nové příležitosti. Plánujte svou budoucnost, nechte za sebou minulost.
15. května 2018 ve 13 h 47 min je energie znamení Býka na dva až tři dny aktivována procházejícím Měsícem. Měsíc se ocitne vedle Slunce, bude s ním v tzv. konjunkci, a to je velmi významné nejen pro Býky.  
Tělesně náleží k Býku krk, hlasivky, hrtan, jícen, štítná žláza, šíje. Těmto oblastem těla věnujte zvýšenou péči, energie novoluní na ně působí velmi intenzivně. O hlasivky pečujte bylinnými čaji s diviznou, lípou nebo podbělem, pro obsah jódu jezte mořské ryby, předejdete tím problémům se štítnou žlázou. Krční páteř procvičte s Václavem Vocáskem, jeho instruktážní videa běžně dostupná na internetu jsou skvělá. 
Zemská energie novoluní v Býku je srdečná a plná erotického náboje. Díky Venuši kvete láska na každém kroku a v každém věku. Slunce i Měsíc v Býku milují rozlehlé zelené louky, kvetoucí zahrady, dostatek smyslových podnětů a možnost vybrat si z mnoha požitků, které život nabízí. Tyto dny jsou proto obdobím plnosti v pravém smyslu slova. Chcete-li začít nový vztah (nebo nový projekt), stavět dům (nebo nový tým), disponibilní energie je mohutná a uzemněná. Křídla vašim snům dodá vaše odvaha. Zamilovaným Venuše.
Základním poselstvím tohoto novoluní je přetvářet hmotu. S radostí a nadšením obdivovat krásy přírody a její plody zpracovat k užitku pro daný okamžik i další generace. Býk je znamením lidské pospolitosti a péče. S vytrvalou laskavostí pečuje o potomstvo, o rodinu, o dům, o budoucnost. Měsíc v Býku jako příkladný rodič chce zajistit své blízké i pro doby, kdy na pastvinách nebude taková hojnost jako dnes. 
Ale dnes carpe diem! Užívejme dne, to je heslo Měsíce v Býku. Užívejte si proto energii tohoto novoluní a pečujte o svou zahradu, odmění se vám krásou a užitkem. Pečujte o sebe navzájem, láska roste a košatí jako mohutný dub zalévána hojností péče, kterou věnujete svým milovaným.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account