177

Červenec, hlavně jeho první dny, nebudou vypadat úplně ideálně. Svět vám nemusí připadat spravedlivý a až vůbec ne férový. Podnikejte veškeré kroky s rozvahou, musíte si být alespoň jisti, že jste pro hladký průběh všeho udělali maximum.
S nikým nebojujte a nehádejte se. Zbytečně byste spadli do „režimu oběti“. V něm se sice chvíli dobře vegetuje, ale těžko se z něj dostává. Dejte si pozor na skryté nepřátelé i osoby, které si na přátelé jen hrají.

Láska a sebeláska

uplnek v cervenci, laska a sebelaska

Kolem úplňku více odpočívejte a všímejte si lásky. Je všude kolem vás, stačí si jí jen všímat. Věřte, že každá situace má své řešení a hlavně na nic nikdy nemusíte být sami. Dovolte si se otevřít pomoci a s láskou přijmout vše, co k vám proudí. Všechny rány a bolístky se zahojí a vy budete moci vykročit posíleni na další cestu. A hlavně objevíte tu nejúžasnější osobu na celém světě- sebe samotné. Neřešte tolik, kdy nebo co se stane, více se usmívejte, buďte sami sebou a přesně tady a teď.

Zhmotnělá přání a příval nové energie
Během pár dní pocítíte nový příliv energie. Bude to tím, že docela dost přehodnotíte vaše priority i vztahy. Možná se zbavíte něčeho (někoho), co vám již neprospívá, ukončíte destruktivní aktivitu nebo se jen zamyslíte nad tím, co ve skutečnosti od života chcete. Nová kapitola vašeho života právě začala. Odpoutejte se od minulosti a buďte otevřeni tomu, co pro vás budoucnost připravila. Každá přicházející změna bude nepochybně vítanou.

Tajemství života

zhmotneni snu, tajemstvi zivota

Jakmile se červenec přiblíží ke své polovině ožijete naplno. Pochopili jste totiž tajemství života. Vy sami, nikdo jiný, jste jeho tvůrci. Staré přísloví říká: „Jaké si to uděláš, takové to máš“. A je to pravda. Takže se vrhněte naplno do zhmotnění vašich snů a plánů. Celý Vesmír čeká až zavelíte. Nyní mezi představou a realitou uplyne jen krátká doba. Takže? Co si ve skutečnosti přejete? Po čem toužíte? Je to vaše! Obklopte se těmi správným lidmi, ujasněte si myšlenky a vytvořte si podporující prostředí. Krásně tak dopomůžete svým jasným krokům k cíli.

Radost, úspěch a nadšení sálá do všech stran téměř celý červenec
Nádherná euforie z úspěchů vydrží až do novoluní. Ano, právem jste na sebe pyšní. Zvládli jste toho za krátkou chvíli dost, získali jste nové zkušenosti, vědomosti a všeho krásně využili. Oslavte to! Nyní je čas na sbírání odměn, užívání si života a sbírání všeho, co nabízí. Buďte odvážní a klidně si za novu připravte další plány a cíle. A vůbec se nemusíte držet při zemi. Vždyť i ty zdánlivě nedosažitelné cíle se dají rozdrobit do malých a snadno proveditelných krůčků. Překonejte další své limity a dovolte si ještě víc úspěchu.

Zvládnete nepříjemný stav?
V poslední části července se pravděpodobně dostanete do situace, ve které se nebudete cítit příliš komfortně. Budete-li mít pocit, že to nezvládáte, zbystřete. I když to nebude příjemné, chvíli si v tomto stavu pobuďte. Je to totiž něco, co se vám opakuje z minulosti. Nyní jste však již někdo jiný (dost jste se posunuli a zapracovali na sobě), takže není důvod zachovat se stejně. Pravdivě si odpovězte na otázku, kým jste nyní a jak bude nejlepší na celou situaci reagovat. Vaše srdce i kouzlo přítomného okamžiku vás rozhodně na holičkách nenechají.

Nádech, výdech a klídek

netlacit, odpocinek, relax, pouceni z minulosti

Ano, tak nějak by se daly popsat poslední dny v tomto měsíci. Je čas opět povolit tlak, tolik neřešit a „nehrotit“. Uvolněte se prosím a více odpočívejte. Každý den nemusíte běžet na plno, někdy je ten správný čas zvolnit a jen tak se nechat unášet proudem života. Schválně, kdy jste si naposledy udělali čas jen a jen pro sebe? Můžete dát „rovná se“ mezi časem strávený v práci, s nejbližšími a tím, co děláte jen a jen pro sebe? Pokud ne, napravte to. Tento měsíc byl docela hektický, i když se to tak nejevilo. Odpočiňte si, věnujte se svým zálibám a třeba si udělejte radost novou permanentkou do fitka nebo aquaparku.

Rady na červenec pro jednotlivá znamení zvěrokruhu
Berani,
nevzdávejte se, i když nic nevypadá zrovna růžově. Možná máte pocit, že jste u konce s dechem, ale už brzy objevíte, kolik síly ve vás ještě dřímá. Jste si svými nápady, sny a vizemi jisti? Pak vytrvejte a neslevujte z nich. Vše se nakonec vyřeší. Zaměřte svou pozornost na své vlastní staré vzorce chování a přehodnoťte svůj přístup. Je to dost zásadní k tomu, abyste mohli posunout dál. naslouchejte také více signálům svého vlastního těla. Vždy vás přesně upozorní, pokud je něco v nerovnováze.
Býci,
vaše intuice pojede na plné obrátky. Budete se muset rozhodnout hlavně oblastech lásky a vztahů. Řiďte se raději srdcem, rozum ať si svou kritiku nechá na jindy. Každopádně vás čekají silné city nebo obnova vyhaslé vášně. Zahoďte všechny pochyby a obavy, v ničem se nedržte zpátky. Jediné hranice, které vás blokují jsou ty, které si nastavíte sami. Je možné cokoliv, pokud si to dovolíte. Je čas na otevřenou a opravdu aktivní komunikaci. Pokud zrovna nemáte s kým, tak chytře položte otázku sobě samotným.
Blíženci,

system a rad, jasny plan akce

i vám bude tento měsíc šestý smysl fungovat na sto procent. Zaposlouchejte se do nenápadných a jemných zpráv, které dostáváte. Vaše citlivost vás nyní i malinko zraňuje. Dejte si pozor na podvodníky a obrňte se trpělivostí. Je dost možné, že se o vás nesou šuškandy. Hlavně se snažte za všech okolností ubránit negativitě. Raději se opět radujte ze života a ze všeho, co nabízí. Pozornost je třeba nyní nasměrovat správným směrem, vaše intuice skvěle napoví. Vraťte si do života i řád a udělejte jasné kroky ke změně.
Raci,
připravte se na opravdu vzrušující dobrodružství. I to, co vás trápilo, se vyřeší. Očekávejte jen to nejlepší a také to dostanete. Věřte, že okolo sebe máte i ty správné lidi, kteří vám rádi s čímkoliv pomohou. Snili jste o něčem? Nyní jsou i tyto dveře nových příležitostí otevřeny, stačí jen vkročit. Obzvlášť skvěle vám půjde psaní. Zapisujte si své myšlenky, napište báseň nebo rovnou knihu. Váš osobní příběh je totiž jedinečný. Potřebujete se hýbat? Pak tančete. Tancem se dá skvěle propojit tělo i duše.
Lvi,
zpomalte, vyčkávejte, jste jako na trní. Vraťte si do života řád a systém, jinak nic nepoběží hladce. Odpovědi na otázky, které vás trápí najdete jen ve svém nitru. Na vaši momentální roztěkanost by pomohl i spánek, dopřejte si ho více. Ulevíte nejen tělu, ale i mysli. Místo spěchu se malinko zamyslete, děláte skutečně práci, která vás baví a naplňuje? Je to vaše poslání? Pokud si nejste jisti, položte si tuto otázku před spaním, třeba sen nebo vize po probuzení napoví. Každé ráno můžete začít něco dělat jinak a lépe.
Panny,
prožíváte jedno zklamání za druhým. Je to tím, že cesta, na kterou jste se vydali nikam nevede. Nemusíte hned propadat depresi, stačí přehodnotit své cíle a plány. Pravděpodobně přijdete na to, že se vaše priority dost změnily. Pomůže, když se na chvíli přizpůsobíte a jen tak si poplujete s proudem. Tento čas můžete krásně využít k tomu, abyste se postarali sami o sebe, hlavně svou tělesnou schránku. Také si všímejte lásky a láskyplných projevů kolem sebe, a totéž udělejte i v myšlenkách pro sebe.
Váhy,

odpocinek, zadost o pomoc, na nic nejste sami

první prázdninový měsíc bude pro vás ve znamení zklidnění. Ano, horlivé a neklidné období je u konce. Dopřejte si více odpočinku a nesnažte se najít hned odpovědi na všechny své otázky. Ty přijdou, ale až na to nebudete tlačit a spěchat. Více nyní komunikujte a sdílejte s ostatními. Nebojte se ani požádat si o pomoc či radu, budete vyslyšeni. Ve všem svém konání se zaměřte na vyšší dobro. Vše musí být přínosné pro vás i všechny ostatní kolem, vaše činy, myšlenky i plány. Nechte věcem volný průběh.
Štíři,
vám téměř nic nevychází, jak si představujete. Nevěšte hlavu, i když by se nějaký ten důvod k sebekritice našel. Pokud neztratíte víru, vše se posune. Buďte trpěliví, ale zároveň tolik nelpěte na ničem a na nikom. Cítíte se unaveni, máte však v sobě ještě hodně sil. Pozorně se rozhlédněte kolem sebe a stanovte si pevné hranice. Nedovolte nikomu, aby je překračoval. Tak daleko rychleji získáte svou stabilitu zpět. Věnujte čas i prozkoumání svého nitra. Do života vám budou chodit přesně ty informace, které nyní potřebujete.
Střelci,
tento měsíc se vám uleví. Problémové období je u konce a konečně přichází průlom. Poučte se z chyb z minulosti, s klidným srdcem se rozlučte se vším a všemi, co vám již neprospívá nebo postrádá smysl. Už brzy se vám vrátí do života radost a štěstí. Více důvěřujte a otevřete se svým blízkým, aby mohlo propojení mezi vámi začít proudit na plno a s ním i láska. Přivítejte vše nové a přicházející s otevřenou náručí. Zvládnete tak snadno každou další výzvu. A hlavně se situace i vztahy uzdraví.
Kozorozi,
poslouchejte pečlivě svou intuici, ale zároveň zůstaňte nohama pevně na zemi. Přijdou možná i dost razantní změny a budete muset více riskovat. Ano, i ztráty tu nějaké budou, ale rozhodně jsou potřeba proto, abyste se mohli posunout o pořádný kus dál. Překovávejte své limity, posouvejte své hranice. Lepší období pro cokoliv nového budete jen stěží hledat. Využijte všech svých nadání a dovolte si projevit i skryté talenty. Naslouchejte sobě, lidem kolem a naučte se být i osamotě, abyste slyšeli i jemné informace.
Vodnáři,

pozitivni vzkaz do vesmiru

uvědomte si, že to, jaký život žijete, ovlivníte jen vy sami. Všechny vaše myšlenky se k vám vracejí jako bumerang. Vysílejte proto do Vesmíru jen pozitivní vzkazy. Máte nyní zesílené schopnosti dosáhnout čehokoliv a zhmotnit si cokoli chcete. Vyzařujte kolem sebe láskyplnou energii za všech okolností. Všímejte si více pozitivních synchronicit, které se vám začnou dít. Vydejte se na cestu vašeho srdce. Poskládejte si dohromady všechna ta malá plus, tak si vytvoříte jedno opravdu velké. Tak začne vás život v hojnosti.
Ryby,
v červenci vás čekají velká překvapení. I když se to tak na první pohled nemusí jevit, budou nadcházející změny k lepšímu. Jde o velice plodné období a něco vzrušujícího nepochybně tušíte v kostech. Otevřete se změnám, vše krásně zvládnete. Pokud vám někdo nabídne svou pomoc či radu, přijměte ji. Bez ostychu a s pokorou přijměte situace i lidi, kteří k vám přicházejí. Věřte, že je vám vždy někdo na blízku a na nic nikdy nejste sami. Budete mít pocit, že najednou více záříte, a ve skutečnosti tomu i tak bude.
S láskou vaše čarodějka Dana Chara
foto: pixabay.com

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account