Ve středu 8. dubna nad ránem, pár minut po půl páté, se můžete těšit na úplněk ve znamení Vah. Nebude jen tak nějaký, je to druhý letošní super úplněk v řadě za sebou, a dokonce velikonoční. Následují pondělí tu jsou svátky jara. Tak si vychutnej pohled na Měsíc, který bude opravdu veliký, pokud vám to počasí dovolí. Naopak nejmenší úplněk tu bude za půl roku, přesněji 31. října.  

Být sami sebou a totéž dopřát druhým
Každý úplněk trošku zamává našimi emocemi, proto raději nechte závažnější rozhodnutí na jiný čas. Co však můžete udělat je pořádek. Hlavně ve vztazích. Štěstěna bude přát hře i lásce. Že by tento měsíc přibilo milionářů? I to je možné. Znamení Vah touží bytostně po harmonii, souladu a rovnováze. Kdo z vás má ve svém okolí nějakou Váhu, tak může potvrdit, že tato situace nastává opravdu málokdy. (Sama jsem Váhy, tak to mohu jen potvrdit.) Zpomalte, najděte shodu místo hledání rozdílů a začněte si opravdu užívat společné chvíle s blízkými. Přestaňte si nasazovat pomyslné masky, buďte autentičtí a skuteční. Totéž dopřejte si svému okolí. Uvidíte, jak se mnoho věcí a situací, projasní a pročistí.  

Nechte svou intuici pracovat a tolik nezasahujte
Vím, že někdy je těžké udržet se na uzdě. Ale pokud budete stále trvat na tom, že vše musíte mít pod kontrolou a lpět na vývoji situace tak, jak to chcete vy, tak si vše jen oddálíte. Zaměřte svou pozornost k jádru vašeho problému či nedostatku. Prozkoumejte ho. Z čeho pramení? Co je jeho podstata? Nechte vše na sebe působit a snadno vás váš vlastní vnitřní rádce navede na to správné řešení.
 

Konflikt vs. kompromis Sama nemám ráda kompromisy, obvykle totiž není s výsledkem spokojená ani jedna strana. Tento úplněk vás však navede na ty správné kompromisy, které opravdu splní svůj účel. Respektujte energii Vah a vyvarujte se střetů a prudkých výměn názorů. Vždy je lepší se domluvit a najít společnou řeč a cestu. K druhým se chovejte tak, jak byste chtěli, aby se oni chovali k vám. Toto jednoduché pravidlo platí všeobecně, pro osobní i pracovní život. Svět kolem vás nastavuje zrcadlo. Do života si přitáhnete podobné osoby jako jste vy sami. A určitě chcete mít kolem sebe pozitivní lidi a ne další osoby, které vám zprostředkují další životní lekci.
 

Lekce z minulosti
Říká se, že život je ten nejlepší učitel. Pokud nepochopíš lekci, tak ti ji zopakuje. Pokud se nyní něčím trápíte, podívejte se na vše z nadhledu. Kouzlo plného Měsíce vám v tom pomůže. Staňte se alespoň na chvíli nestrannými pozorovateli toho, co se vám děje. Co tomu předcházelo? Opakuje se situace? Pokud si odpovíte „ano“, udělejte to tentokrát jinak. Tím se vymaníte ze začarovaného kruhu a dopřejete si znovu ten slastný pocit, že vy sami jste vládci svého života. Je vy ho totiž můžete ovlivnit. Buďte vděční za to, co již máte a čeho se vám v životě dostalo. Nevšímejte si tolik negativních aspektů. Zaměřená pozornost má sílu obra, kam směřují vaše myšlenky, tam to roste. Tak si pojďme společně vytvořit nádherný a kouzelný život.

Rašící úplněk, rybí nebo růžový? Asi je to ve výsledku jedno. Indiáni mají pro tento plný Měsíc hned několik názvů. Jedno mají ale společné- oslavu života. Tento jarní úplněk probouzí naplno vše k životu- přírodu, city i emoce. Dává nám víru, že vše povyroste, oživí se a zkrásní. Ale stejně jako mladá tráva raší i naše duše je v tomto čase citlivější, tak respektujte sebe i vše živé kolem sebe. Růžová je barvou něžnosti, citlivosti i lásky. Kolek lásky dáte sobě i druhým, je jen a jen na vás. A proč rybí? Možná proto, že se rodí mláďata. A indiánští lovci měli opět plné řeky ryb.

  Přeji láskyplný úplňkový čas! Vaše čarodějka Dana Chara Foto: Shutterstock

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account