Vaše duše urazila dlouhou cestu, ale i přesto se můžete cítit ztraceni, odpojeni. Nejste sami, kdo má tento pocit. Přijměte svou duchovní cestu, co vám andělé posílají. Sny, vize, symboly, ale i vzdělávací kurzy, meditační skupiny. Tady se setkáte s ostatními a vzájemně se podpoříte.

Přeji všem krásné svátky jara. Plno sluníčka a lásky v ♥️Agnes

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Hlavní karta celého týdne je Mág. Všechny vaše talenty, co v sobě máte, ukážete ostatním. Ať je to výborná komunikace, šikovnost, nadhled a moudrost. Jste sami sebou a na své cestě. Svou vnitřní silou překonáte samotu, projdete očistným údolím, odstraníte ze svého života, co k vám už nepatří. A všechnu svou energii vyšlete na překonání překážek. Je to, jako když musíte přejít devatero řek a pohoří, abyste svou lásku našel, která na vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hlavní karta celého týdne je Vůz. Vše je v pohybu, vnímám velkou rychlost, nezůstane kámen na kameni. Pro někoho to znamená i udržet své emoce na uzdě. Na čí straně je král? Na straně milenky nebo na straně ledové královny? Plné myšlenek. Ty emoce a city, obě ženy vám dávají něco, co ta druhá nemá. Velmi zvažujete a snažíte se dávat na obě strany.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Hlavní karta celého týdne je Královna mečů. Vaše slova jsou ostrá jako meč. Máte ráda svou pravdu a stojíte si za ní. Jste velmi ambiciózní, svá a racionální. City jsou hluboko uložené, je načase najít v sobě klid a rovnováhu. Ďábel ukazuje závislost, boj o moc, sex bez lásky, manipulaci. Zkuste si promluvit se svým vnitřním dítětem, jak se mu daří. Je čas začít něco znovu a lépe. Dát svému životu odpuštění, klid a rovnováhu, ne bojovat. Velké usmíření.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Hlavní karta celého týdne je Eso mečů. Podaří se nám odstranit překážky, rozum zvítězí.  Přijde nová práce, něco úplně od začátku. Ve vztahu najdete kompromis. Jak se říká: “Když žena něco chce, nic ji nezastaví.” Těhotenství, rodina, takový život na venkově spojený s přírodou. Muž má své jasné názory, ale je trošku zaskočen. Je ale vidět, že se společně domluvíte, vždyť jde o váš vztah a budoucnost.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Hlavní karta celého týdne je Spravedlnost. Teď je třeba se k něčemu rozhodnout. Vzít život do svých rukou, vybojovat si spravedlnost. Máte okolo sebe velmi silné energie, vidím, že vám i pomáhají muži na vaší cestě. Dávají vám svou sílu a podporu. Nebo se můžete i sama v sobě rozhodovat pro jednoho z nich. Ano, chcete jít svou cestou. Za hlasem, který vás volá, a začít úplně znovu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Hlavní karta celého týdne je 5 holí. Vnitřní boj. Dáváte si sama v sobě pro a proti. Budete procházet zkouškou fyzických a psychických znalostí. Bojujete o své vlastní místo i svůj prostor. Vrací se vám vzpomínky na dětství, na takové bezstarostné období. Víte, že byste měla něco vyřešit, ale nemáte sílu. Rozum a cit není v harmonii. Jako kdyby ten, kdo je ve vašem srdci, měl před sebou důležitou událost.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Hlavní karta celého týdne je Kolo osudu. Vše se dává do pohybu. Nezůstane stát kámen na kameni. Přichází nová energie. Nějak ale nemáte šanci nic ovlivnit. Přijdou šťastné události. Otevírá se před námi nová cesta. Podle karet přijde láska, velmi silná a dlouho očekávaná. Budete mít před sebou plno možností. Opatrně na vzdušné zámky, na růžové brýle. Je lepší být spojena se zemí a vnímat, co přichází.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Hlavní karta celého týdne je 7 holí. Budeme se bránit slovním útokům. Někdo chce naše místo a postavení. Provokace. Každý žije svůj příběh, ostatní jsou jen posluchači. Tak ráda byste ve svém životě něco změnila, cítíte v sobě smutek, nechuť bojovat a vyčerpání. Opatrně na lidi okolo vás, někdo chce úspěch, má v sobě náladovost, nejistotu, vyvolává hádky.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Hlavní karta celého týdne je 10 holí. Máte za sebou velký kus cesty, jste už skoro před cílem. Jen cítíte únavu a vyčerpání, berete práci i za ostatní a vůbec nemyslíte na sebe. Vzdušné zámky, faleš. Jako kdyby se vše pěkné před vámi pomalu rozpustilo. Máte srdce na dlani a každý vás využívá. Je čas myslet sám na sebe a bránit se. Tento týden přichází změna, vše ukončíte a bude líp.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Hlavní karta celého týdne je 3 holí. Díváte se do dálky, přichází k vám nové možnosti, úspěch, nová cesta. Ve svém životě nechcete nic měnit, tak trošku se i bojíte, že zůstanete sama. Máte ráda jistotu. Teď jste na takové křižovatce, čekáte, co bude. Ve svém srdci máte plno lásky a pochopení. Ale je tady někdo, kdo se i trápí. Jako když uvnitř nechcete být sama, ale navenek nedáváte na sobě nic znát.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Hlavní karta celého týdne je Eso holí. Ten váš ohnivý drak se probouzí. Ta vaše síla, odhodlání otevřít se něčemu novému. Přichází něco nového v pravý čas. Nechte za sebou minulost, ta už nemá žádnou energii. Jste úžasná žena, která miluje přírodu. Přírodní věci, zázemí a jistotu, kterou okolo sebe šíříte. Vesmír vám nabízí podporu, jen ke konci týdne vidím těžké sny.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Hlavní karta celého týdne je Velekněžka. Bílá čarodějka spojená s měsíční energií. Velmi silná ženská energie. Máte v sobě životní nadhled a v duši klid. Cítíte se sama, dáváte ze sebe lásku a nevrací se vám. Ale ten rytíř pentaklů je u vás velmi blízko, on jen je velmi pomalý, potřebuje mít jistotu. On vás zachrání a vše se v dobré obrátí.

Foto: Shutterstock

Tagy:
4 Komentářů
  1. NelaVávrová 1 rokem ago

    Něco na tom pravdy bude a budu se těšit, bylo by to fajn.

  2. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    Pravda, že nyní bojuji s bronchitidou, takže bojuji… to jo

  3. Hm, tak to jsem na to tedy zvědavá….ta nová energie by se víc jak hodila a silnou lásku klidně přenechám druhým. Stačím si s tou, co mám po svém boku již skoro 25 let.

  4. Romana Mlynářová 1 rokem ago

    Děkuji, pěkná slova.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account