Teda děcka, to bude fičák! Budete mít v tom novém roce fakt jedinečnou příležitost roztočit a rozhýbat děj událostí a takovým šmahem, že se nebudete stačit divit ani vy, natož pak všichni ostatní. To je samozřejmě v pořádku, berte to velmi, ale velmi pozitivně! Navíc, to máte asi jako bonus *gift* se budou věci vyvíjet tak, jak chcete, pokud ovšem budete mít jasnej záměr. Takže tvořte, ano? Můžete být mistry ve vašem oboru, ve všem, co budete dělat, ale hlavně v životě. Ten si tvořte podle svých představ, plánů a vizí, ale nezapomínejte u toho na jednu důležitou věc, a to sice na to, abyste tu sílu, která vám bude dána, používali pro nejvyšší dobro všech.
Ono to funguje tak, že co je to nejlepší pro vás, je nejlepší i pro ty ostatní, i když oni to tak vůbec vidět nemusí. Jde o to, abyste toho daru, který je vám dán, nezneužívali. To by se totiž krutě otočilo proti vám. Ale to vy už taky dobře znáte, že? Tak si jen dejte bacha, ať neděláte stejný blbosti jako dřív. Máte teď fakt obrovské pole působnosti! Můžete cokoliv! Jak vás znám, začnete s těmi materiálními věcmi 🙂 Proč ne, někde stejně musíte začít 🙂 Ale nezapomínejte ani na to, že máte kolem sebe lidi, mnohdy i velmi blízký, se kterými nemáte třeba úplně ideální vztahy.
Tento rok máte totiž ideální možnosti k tomu všechno, co nefunguje spravit. A vtahy zejména. Vyčistěte si své pole působnosti. Peníze a majetek jsou hezká věc, ale klid na duši vám to nepřinese, když máte rozhašený vztahy, že? Podotýkám, že tohle se netýká všech vah, ale pořád je dost těch, na které to sedí až moc. Takže si hrajte, tvořte, radujte se, napravujte, spravujte, posunujte o level výš, prostě si to udělejte hezký. Vám bude konečně po dlouhý době zase fajn a těm ostatním s váma bude taky o hodně líp. Protože, co si budeme povídat, je vás tu několik, kteří jste posledních pár let fakt nesnesitelní. A to nejen pro to okolí, ale ani sami sebe nemůžete vystát. Tak už přestaňte trucovat, přestaňte tvrdit, že je všechno na hovno a začněte si žít život podle sebe. Jasně, můžete se na to vykašlat a zarputile trucovat dál, ale pak nechoďte a nestěžujte si, ano?! Nás už taky nebaví to poslouchat a koukat se na ten váš naštvanej obličej. Prostě a jednoduše, váhy obecně, máte to fajn. Fakt si užívejte ten nádhernej proces tvoření se vším všudy, pozorujte ty změny, které ve vašem životě nastanou a radujte se z toho, jak je se vám dílo daří *wine* A když budete chtít udělat osobní horoskop, tak mi dejte vědět 😉
 
Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account