Kozoroh je silný všude tam, kde je kariéra, organizace, odpovědnost, smysl pro povinnost a řád. Právě teď máte příležitost nastavit si tyto oblasti k obrazu svému pro celý nadcházející rok.
Novoluní v Korozohu nastává 6. ledna ve 2:28 hod.
Novoluní v Kozorohu k nám přichází krátce po Novém roce. Toto období je vhodné pro plánování toho, co byste rádi dosáhli v tomto roce. Je to skvělý den pro vyrábění vision boardů, zapisování myšlenek a přání do deníčků. Nebojte se být ve svých přáních opravdu konkrétní a věřte sami sobě, že dokážete, cokoliv si usmyslíte. Přesně tak to totiž je.
Buďte ambiciózní a nespokojte se s málem. Zvláště v oblasti kariéry si můžete uvědomit, co vám chybí, co byste chtěli jinak a také s tím začít něco dělat. Udělejte dnes první krok a načrtněte si změny alespoň ve své hlavě a na papíře. Pak se vrhněte na jejich realizaci, až do úplňku bude energie až až. 🙂
Pokud máte dost sil, vrhněte se na organizaci čehokoliv, co vám dělá radost, ale i věcí, které vás otravovaly a je potřeba je dotáhnout. S energií Kozoroha v zádech zdoláte i nemožné!
Kozoroh je znamení stálé, spolehlivé, ale lehce, jak to jen říct, depkoidní. 🙂 Vždyť koho by taková nálož zodpovědnosti nevyčerpala? Proto se po dobře vykonané práci nezapomínejte odměnit. A poslední rada na závěr, Kozoroh přísluší kloubům a páteři, tak je v těchto dnech nezatěžujte.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account