Ahoj, zdravím vás, Váhy. Tak konečně došlo i na vás. Omlouvám se, že to tak trvalo, ale já fakt nestíhám. Děcka, chci se vyvarovat hodnocení, jestli to bude dobrej nebo špatnej rok, nechci tomu dát jakoukoliv nálepku. A vy to taky nedělejte, prostě bude jak bude. Jen se připravte na to, že se budete hooodně učit. Hele, ale neberte to jako vopruz. Nejste ve škole. Nikdo vás nebude buzerovat, když nepřijdete připravený na hodinu. Průběh a formu učiva si v tomto případě vybíráte sami. Je to taková škola hrou, kde hráči jste vy a vesmír.Takže jedna malá rada, nesnažte se vyhrát. Máte silného soupeře. A další malá rada, nesoupeřte, nevyhrávejte. Udělejte si z vesmíru spoluhráče, buďte tým. On vám nahraje ty správný lekce a vy ho můžete žádat o pomoc.
Jestli vás to uklidní, nemáte se čeho bát. Z tohoto roku budete díky tomu, co všechno se o sobě naučíte, a nejen o sobě, těžit ještě několik dalších let, tak to neodflákněte. Ono to možná zavání drilem a biflováním, učením se něčeho, co vás vlastně vůbec nezajímá, ale tak to není. Není škola jako škola, tady vás fakt nikdo buzerovat nebude. Tak, tohle je, myslim, jasný, jedeme dál. Broučkové, naprosto bez uzardění pouštějte všechno, co není vaše! A to doslova a do písmene. Nic z toho, co si má řešit někdo jinej, vy neřešte. Pro vás to smrdí průserem, protože se máte věnovat sobě, řešení svých problémů a situací, svého života. Každej ať si svůj život řeší sám. Vám to ani nepřísluší. Jasně, je vždycky jednodušší jít řešit někoho jinýho, než sebe, protože řešit sebe někdy bolí a je to pěkná makačka. To si radši zařešíme u někoho jiného a máme jako splněno. No, ale tohle je něco, co už se odpouštět nebude. Ano, běž pomáhat, ale až budeš mít hotové svoje. Takhle to teď bude fungovat. No už to neočůráme tak lehce, jako vždycky.
A pak další věc – nezavírejte oči před tím, co se kolem vás děje. Tím kolem myslím ve vašem životě. Občas máte tendence některé věci nevidět, protože to na vás působí tak, že vlastně nejsou. To je ale pěkná šalba, děcka, tohle už nedělejte. Je vždycky mnohem lepší vidět věci tak, jak jsou, protože na ně můžete mnohem líp reagovat. A hlavně o nic víte, berete je na vědomí, to znamená, že už vás nemůžou překvapit. Jako když hrajete na schovávanou. Chodíte, hledáte, VÍTE, že tam někde někdo je. Pamatujete si ten pocit napětí, kdo koho uvidí první? Takhle přesně je to i v životě. Sice děláte, že nevidíte, ale ten pocit napětí, kdy si toho budete muset všimnout, nebo kdy se stane něco, a vy už to budete muset vidět. Není to zbytečný? Já myslím, že je. Navíc to není tak, že nevidíte jen to, co vidět nechcete. Vy kvůli tomu nevidíte mnohem víc věcí. Protože víte jak to je, buď vidíte, nebo nevidíte. Není nic mezi tím. Asi nemáte ani tušení, co všechno jste tímhle postojem přehlídli nebo neviděli. A víte, co nevidíte úplně nejvíc? Sebe! A to je taky jeden z důvodů, proč se letos budete učit.
Jedna z nejdůležitějších lekcí, které vás čekají, je vidět, to všechno okolo a hlavně a především sebe! Možná to teď vypadá trochu namáhavě, ale ten výsledek bude stát za to! Hawk! Otevřete oči, děcka, svět je krásnej, a vy taky ;-)*wine**heart*
PS: Kdo budete chtít svůj osobní horoskop, pište, volejte 😉
Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account