Měsíc březen se ve svém úvodu předvede s velkou parádou. Pocity, že vše konečně vychází, zaplaví snad každého. Dařit se bude ve studiích, v práci i ve vztazích. Zjistíte, že ani nevíte, jak se to stalo, ale znovu se usmíváte. Užijte si ten nádherný pohled do zrcadla. Každý je krásnější, když se na svět směje. Nevím, zda na to bude mít vliv i novoluní hned 2. března, ale restart a příliv energie se určitě hodí. Když už jsme u toho plodného a tvůrčího období, tak bude plodné i doslova. Chcete-li počít, tak s chutí do toho. Pokud ne, tak si raději dejte pozor víc než obvykle.

Zamyšlení o samotě

Dopřejte si čas o samotě a v klidu, jen tak budete moci detailně prozkoumat své pocity, myšlenky i emoce. Jsme sice společenští tvorové, jen někdy je nutné nechat si prostor jen pro sebe. Měsíc březen nám to připomene hned první víkend, kdy se tyto dojmy objeví. Udělejte si klidně hned v diářích poznámku, že máte rande s tou nejdůležitější osobou v celém Vesmíru, se sebou samotnými. Jen tak zjistíte, co je pro vás skutečně důležité a po čem ve skrytu duše opravdu toužíte.

Sebeláska, úspěch i skrytá přesvědčení

Mnoho z nás bylo vychováváno (v dobré víře), abychom tu byli spíš pro druhé, starali se a pečovali. Časem jsme ztratili svou autentičnost a zapomínali jsme na svá malá i velká vítězství. Dopřejte si nyní ten požitek. Zavzpomínejte na to, co všechno jste již zvládli a překonali. Vyjádřete vděčnost a dovolte si zazářit ještě více. Buďte oddaní a věrní svým záměrům. Pokud jsou skutečně s vámi v souladu, pak každým dnem můžete oslavit další výhru, své vítězství.

Víkendovou nespravedlnost nahradí čisté úmysly v dalších dnech

Březen nebude bohužel tak zcela příznivý po celou dobu. Už druhý víkend můžete nabýt dojmu, že život nehraje spravedlivě. Věci se nevydaří tak, jak byste chtěli či očekávali. Pro jistotu si tedy nedělejte žádné přesné plány a zároveň se nesnažte s nikým bojovat a dokazovat vaši pravdu. Stejně by to nemělo význam a bylo by vám ještě hůř. Snažte se však stále myslet pozitivně. Vždyť vaše myšlenky jsou jako šípy vystřelené rovnou do nebe. A podivná energie několika dní rychle zmizí, když se budete více soustředit na to, jak čisté úmysly a záměry máte. Znovu se stanete vládci svého života.

Nutnost jasné komunikace vyžaduje březen za úplňku

Nebojte se sdělovat své pocity, myšlenky i názory nahlas, jasně a stručně. Pokud to tak nebude, můžete očekávat nesrovnalosti a nepochopení. Nejlépe tomu předejdete, když to tak budete dělat vy sami. Princip zrcadlení bude fungovat extrémně. Postavte se ke všem svým výzvám čelem, nastavte si jasné hranice a nikomu nedovolte s vámi manipulovat. Seberte odvahu a ozvěte se. I pokud budete chtít zakřičet, tak si to dovolte. Přišel čas vyléčit se a dostat se z režimu oběti. Řekněte nahlas, co si myslíte a jak to či ono vnímáte. Ti správní lidé vám budou naslouchat a porozumí tomu.

Zpomalení, odpočinek a vedení intuicí

Březen, ve své poslední třetině, vás pravděpodobně donutí k zastavení. Zpomalte, než vás k tomu okolnosti přinutí. Nesnažte se vše stihnout a zvládnout sami. Využijte nabízené pomoci. Na každý problém existuje řešení, i když vám to, co se děje, připadá neřešitelné. Na nic nikdy nejste a nebudete sami. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, důvěřujte své intuici, ta vás nezklame. Nenechávejte se tolik ovlivnit vlastním „rozumem“, ten totiž nechce změnu. Místo toho vás navede na starou známou kolej. Jenže ta nikam nevede. A znovu si lekci přece prožít nepotřebujete.

Odpuštění a uzdravení

Už před posledním víkendem se zamyslete nad svými vztahy. Je nutné vyléčit si staré bolístky a zranění a nenechat je na sebe dále působit. Odpuštění bude mantrou těchto dní. Odpustit neznamená zapomenout, ale přijmout, pochopit a nenechat tyto energie dále na sebe působit. Možná jste vy sami někomu dříve ublížili, ukřivdili či jste se chovali sobecky. Anebo se k vám někdo zachoval neférově a ublížil vám. Ať už je to jakkoliv, je dobré si tyto situace vědomě prohlédnout a odpustit, sobě i druhým. Vystupte ze stínů a přineste léčivé světlo do svých životů.

Pravdivost, to je březen v jeho závěru

V posledních dnech se březen projeví potřebou být skutečně sví a autentičtí. Dovolte si to. Pokud pravdou a upřímností prosytíte své dny, pak vás úspěch nemine. Přijměte i to, že pokud budete pravdiví, tak se zpočátku můžete cítit více zranitelní. Stojí však za to se k tomu odhodlat. Vaše získaná svoboda a vnitřní spokojenost vašemu životu dodají nový rozměr. Jste přesně tam, kde být máte, vše se děje ve správný čas. S vědomím vaší vnitřní síly uděláte jen ta správná rozhodnutí.

Jaké esence podpoří březen?

Navodit pocit klidu a uvolněním si budou potřebovat Berani, Býci a Vodnáři. To pro ně snadno udělá klasická Levandule: https://1url.cz/CKdOA. Sebedůvěru, napojení na sebe samotné i lepší vnímání si své intuice dodá směs esenciálních olejů Intuition: https://1url.cz/hKY81, tu ocení zejména Raci, Lvi a Ryby. Zázrak vědomí sebe samotných i pozvednutí mysli se bude hodit hlavně Váhám, Štírům a Střelcům. Toto vše přináší směs I am: https://1url.cz/7Kckm. A Blíženci, Panny a Kozorozi zase budou vyhledávat jasnější komunikaci, ať už s okolím nebo sebou samotnými. Směs Communikation: https://1url.cz/eKY8Q je tu pro ně.

Krásný březen všem!

S láskou vaše čarodějka Dana Chara

 

P.S. Moc se na vás těším na akcích naživo v Brně. Co je aktuálně v plánu a kdy, se dozvíte na titulní stránce mého webu: https://danakratochvilova.cz/. A doufám, že brzy budu pro vás mít ještě další novinku, opět z očí do očí, ale tentokrát ve spolupráci s jednou kamarádkou, kterou pravděpodobně také znáte. Víc teď neprozradím.  Na webu najdete i možnost osobních konzultací, online kurzů nebo rovnou Magického klubu.

P.S. 2.: Už jste si prohlédli úžasný projekt Market ženy s.r.o. (https://market.zenysro.cz/) na podporu českých firem a výrobců? Mě tam najdete jako Ambasadorku pod mým jménem kousek pod Brnem. Registrace je naprosto nezávazná, můžete však díky ní získat mnoho výhod, třeba zajímavější ceny produktů. A každý pátek vás čeká nějaká akce, má i krásný název Happy Friday: https://market.zenysro.cz/seznam-produktu/happy-friday.

Rady na březen pro jednotlivá znamení zvěrokruhu

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Zpomalte, jinak hrozí vyčerpání. Přehodnoťte své kroky a neopakujte stejné chyby stále dokola. Každopádně minimálně v počátku měsíce se nesnažte nic napravovat, jen osnujte nový strategický plán. Věřte, že vše, čím jste si prošli, vás zocelilo a získali jste tak cenné zkušenosti i moudrost. To vám již nikdo nevezme. Zároveň si lépe vybírejte své vzory. Obklopte se krásnými věcmi i lidmi, tak se dostaví i pocit spokojenosti.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buďte trpěliví a laskaví k sobě i druhým. Komplikací je teď až moc, ale jemným dotekem se toho vyřeší daleko více než hrubou silou. Dočerpejte své síly a více odpočívejte. Pak se i sebevědomí zvedne. Nelpěte na nikom a na ničem, nesnažte se mít vše za každou cenu pod kontrolou. V životních oblastech, kde vládne nesoulad, nastolte harmonii. Všímejte si svých myšlenek a pocitů, zaměřujte svou pozornost správným směrem.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Jste-li ve vztahu, pak očekávejte nepříjemnosti a nedorozumění. Komunikace bude váznout. Nezadaní se budou muset vyrovnat s odmítnutím, nebo se nikdo zajímavý neobjeví vůbec. Vyčkávejte a buďte trpěliví. Teď není správná doba o něco se snažit za každou cenu. Způsobilo by to jen bolest a ztráty. Osvoboďte se a zpřetrhejte provazy s minulostí, tak si můžete do života snadněji přitáhnout něco nového a pěkného.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Březen bude pro vás neklidným a nejistým obdobím. Není však proč se obávat, vše se nakonec vyvine dobře. Nebojte se zariskovat a pusťte se do nových věcí, pak o příjemná překvapení nebude nouze. Kolem poloviny měsíce, ale buďte více ostražití, v tomto čase nebude pro lehkovážnost prostor. Mnoho věcí se bude maskovat a budit lživé zdání. Později bude šance zcelit děravá místa v sobě a najít silnější verzi sebe samotných.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Váš šestý smysl pracuje na plné obrátky. Naslouchejte své intuici a obrňte se proti negacím z okolí. Důležité je to, jak vše vnímáte vy sami, na druhé nedejte. Březen bude přát vašim podvědomým vizím. Odpovědi na všechny vaše otázky přijdou, když najdete jejich skutečnou podstatu. Zbavte se potřeby vše řídit a kontrolovat. Najděte v sobě odvahu a odpoutejte se od nevyhovujících a vyčerpávajících vztahů. Pryč se strachem.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Cesta, kde jste se ocitli, nikam nevede. Přehodnoťte své cíle a plány. Neříkám však, abyste se vzdali, jen něco udělejte jinak. Vše má svůj důvod i načasování. Žádná vnitřní proměna se neobejde bez ztrát. Abyste se proměnili, musí nějaká část vašeho já zemřít. Pak se teprve zrodí nové já. Propusťte staré vzorce myšlení a garantuji vám, že se vám bude líbit, kým jste se stali. Měsíc březen bude u vás hodně o emocích, dovolte si je.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Březen promění váš hodnotový systém. Ukončíte nějaké destruktivní návyky, rozloučíte se s nevhodnými přáteli či změníte své postoje vůči práci. Odpoutáte se tak od minulosti. Výsledkem bude vítaná změna. Zůstaňte otevření a důvěřujte procesu. Nesnažte se tolik vše analyzovat, domněnky by vás jen zbytečně vyčerpaly. Silné a spalující světlo vám nyní možná ukáže víc, než jste schopni pojmout. Pravda vyjde na povrch. Buďte stateční.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Měsíc březen pro vás má skvělé zprávy. Ať vás trápilo cokoliv, je to pryč. Přátelé vám rádi podají pomocnou ruku. Snad všechny dveře se před vámi otevírají. Předveďte se celému světu a dovolte si zazářit. Vytvořte si svou novou přítomnost a tím i budoucnost, jděte si za svými sny. Ty se nemusejí shodovat s těmi, které jste měli v plánu ještě do nedávna. Otevřete se novým věcem i možnostem, vychutnávejte si kouzlo přítomnosti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vám nic nevychází, jak byste si představovali. Ale nebojte se, vaše úsilí bude odměněno, jen to nebude hned. Je to přechodné období, tak nepropadejte negativním myšlenkám a nevzdávejte se svých dlouhodobých plánů. Prožívejte vše naplno a neodkládejte své štěstí na jindy. Pravé štěstí najdete v sobě samotných. Nesnažte se najít všechno hned, ani získat všechny informace. Poklad, který hledáte, se objeví v pravou chvíli.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Zkroťte svou netrpělivost. Přidejte si do života více řádu a systému, jinak nic nepoběží hladce. Více odpočívejte a choďte dřív spát, pak se vaše mysl pročistí a najdete i odpovědi na vaše otázky. Nesetrvávejte v bolesti, neschovávejte se v iluzi, neberte si nic osobně, buďte pravdiví. Vnitřní transformace proběhne k vašemu velkému štěstí, v klidu a tichosti. Můžete vytvořit svou novou realitu, i když se ve skutečnosti zdržíte konání.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Březen pro vás nezačíná zrovna růžově. Možná budete mít pocit, že se vše a všichni spikli proti vám a jste u konce s dechem. Je to náročné, ale nevzdávejte se. Zjistíte kolik síly ještě máte. A beztak se nakonec všechny problémy vyřeší. Jen je potřeba poučit se z minulosti a neopakovat stejné chyby dokola. Jinak se vám životní lekce opět zopakují. Neustále s někým nebojujte, jen se tak více stresujete a uniká vám krása života.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Naslouchejte tomu, co vám napovídá instinkt. Intuice vás nikdy nezklame. Mnoho věcí není takových, jak se zdá. I vaše sny vám mohou mnoho objasnit. Vyvarujte se impulsivního jednání. Nenechte se nikým ovládat, hrozí vám pořádné vyhoření. Nechte vše spíš odpočívat. Ta jiskra ve vás stále je, jen ji znovu zažehnete, až přijde ten správný čas. Nepotlačujte své pocity, dovolte si přiznat, že nevíte co dělat. Pak se vše rozproudí.

Foto: Pixabay

Tagy:
2 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account