Raci jsou výjimečně citliví a empatičtí, ale i nečekaně pragmatičtí. Často na to vůbec nevypadají, ale umí skvěle zacházet s penězi. Spořivci a milionáři horoskopu, investování je pro ně zábavou. 
Do znamení Raka vstupuje Slunce 21. června a zůstává v něm do 22. července.
Raci jsou také vynikající kuchaři, restauratérský byznys je jejich oblíbený. Jako pravé rodinné typy se obvykle příkladně starají o rodinu a děti, nejen ty vlastní. Rádi vaří a rádi jí. Milují dlouhé procházky podél vody, řeky a jezera jsou jejich srdeční záležitost. Jejich představivost a změny nálad velmi ovlivňuje Měsíc.
Muž Rak si podmaní každou ženu, která touží po jemnosti a něze. Jeho citlivost otevírá každé srdce. Ne že by toho někdy nezneužíval… Ale nikdy není hrubý nebo zle úskočný. O mužích Racích je známo, že za svou milou nemíří zcela přímo. Tento zvláštní manévr mají společný s raky, pro které je typický pohyb dozadu nebo do stran. Muž Rak udělá dva kroky dopředu, jeden dozadu nebo stranou a pak teprve zamíří ke své vyvolené. Takový druh námluv možná někdy leze na nervy, ale je svým způsobem přitažlivý a účinný. S mužem Rakem, i když se na počátku vztahu chová nevyzpytatelně, se později vždy budete cítit opečovávaná a pochopená. Ti muži Raci ale, kteří měli dominantní matku nebo nešťastné dětství, často vyhledávají silné ženy a nechávají se jimi hýčkat. Tato nedospělost je zrádná, tehdy muž Rak bývá přecitlivělý a závislý, i když svou empatii neztrácí. Není bez zajímavosti, že muži Raci dávají často přednost starším ženám.
Žena Rak je reklama na rodinné štěstí. Dokáže se bez pochyb obětovat pro rodinu a vytvořit pro své milované dokonalé rodinné zázemí. Občas může být náladová a vyžaduje častá ujištění o lásce a věrnosti, ale to především tehdy, když je nespokojená nebo zanedbávaná. Tam, kde by jiná žena už dávno práskla dveřmi, žena Rak trpělivě čeká, až její muž dostane rozum, a stále mu prokazuje náklonnost a plný servis. Vyjádřit zásadní nespokojenost je pro ni těžké, často mlčky trpí a doufá, že vše bude jako dříve. Raci, muži i ženy, žijí hodně minulostí, vzpomínkami, a tradice jsou pro ně posvátné. Mnohým Račicím hospodyňkám by ale větší míra emancipace a samostatnosti velmi prospěla. Ženy Račice, které se odvážily do vysokého byznysu, podnikají tvrdě a nekompromisně, s mimořádným citem pro správnou chvíli. Obvykle obětují mateřství a svůj byznys považují za své dítě.
Malí Ráčci jsou něha sama. Nenápadné, ostýchavé děti, ovšem s nečekanou mírou tvrdohlavosti, když se jim něco nechce. Dokážou cokoli, když si budou jisti vaší láskou a pochopením. Nenechte je plakat pod peřinou, osamocení nesou velmi těžce. Jejich duše je křehká jako motýlí křídla.
Raci nám dávají vnímavost, cit, něhu, trpělivost a pevné rodinné zázemí. Kořeny, tradice, šestimístná bankovní konta a božské jídlo. To není málo v dnešním uspěchaném neosobním světě.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account