Broučkové moji, copak jsem to na vás vytáhla za kartu? Nevim, jestli je to tou Plzní, kterou k tomu psaní popíjim, ale vypadá to, že letos to bude především o vztazích.

Tak, a teď někteří z vás zajásali a jiní si řekli “a do prdele”. Obojí je správně, takže dobrý 🙂 Jásající asi hned napadlo, že se vztahy zlepší nebo že konečně potkají někoho, s kým to bude stá za to. Zbytek asi pochopil, že nastává změna. Ale k lepšímu přece, tak nebuďte smutný!!! Ať už patříte do kterékoli skupiny ze dvou, berte vše pozitivně, protože situace se fakt vyvíjí směrem k lepšímu. Ale abychom se napatlali jen ve vztazích, letos to bude taky o vašich osobních hranicích. Tam dojde taky k posunu, možná bych řekla k celkovému přenastavení. To se samozřejmě promítne do všech oblastí a především do těch vztahů. Všechno jde ruku v ruce a všechno spolu bude souviset a vzájemně na sebe navazovat. 

Nebojte se u sebe tedy změnit cokoli, co vám nebude vyhovovat anebo co prostě jen tak budete chtít jinak. Štěstí přeje všem změnám, tak hurá do nich, když už se to samo nabízí. Totiž takhle, zejména ty osobní hranice ve vztazích potřebujete trochu upevnit. Někdy totiž máte tendence podléhat svému protějšku až moc a pak se mnohdy ocitnete na místě, kde zjistíte, že jste se zase tak trochu sebe zapřeli. No a pak začnete panikařit, protože najednou nevíte, jak z toho ven. Teď to bude přesně o tom, že se máte naučit se do tohoto stavu nedostat.

Pamatujte si, že láska ani vztah nejsou o tom, že se totálně přizpůsobíte. Je to o spolupráci, spolutvorbě (tohle slovo jsem použila úplně poprvé v životě, tak podezřívám Plzeň, že mi do toho psaní trochu kecá). Když už jste jednou ve vztahu, nemá to být o soupeření o tom, kdo z koho. Jde o rovncennej vztah, teda mělo by jít. Jste oba na stejný pozici a z tý pozice jdete za nějakým společným cílem, kterej si sami vytyčíte. Ale vytyčíte si ho společně, ne každej sám v sobě! Nesmíte se domnívat, že to či ono chcete oba, musíte to prostě vědět. Domněnky jsou v podstatě takovej zabiják. Nepouštějte si ho do života.

Celkově vás čeká fajn rok, užijte si ho. Díky němu, teda ne díky němu, ale díky tomu, co všechno si prožijete, pochopíte, naučíte se, se můžete hodně posunout. Ale víte jak to je, bude to podle toho, co všechno si dovolíte. Takže se ničemu nebraňte a nechte ten vesmír, ať s váma pohybuje, jak je potřeba. Protože on ví stejně nejlíp 😉 Krásnej rok, střelečci. Když budete chtít osobní horoskop, napište nebo zavolejte. Ten už s Plzní dělat nebudu 😉

Foto: Shutterstock

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account