Ahooooj 🙂 Ten týden vždycky tak rychle uteče, to snad není možný. Taky vám to tak připadá? Člověk se pomalu ani nerozkouká a už zase píše horoskop 🙂 Než začneme, chci vám ještě něco říct. Dohodla jsem se s holkama v pražské Pracovně, že tam 25.10. udělám konzultační den. Budu tam mít karty a samozřejmě i Andělské pohádky. Takže kdo budete chtít, můžete se objednávat u mě na telefonu. Podrobnější informace máte tady . Děkuju a těším se a už jdu na ten horoskop;-)
Je zvláštní, jak na první pohled úžasná a pozitivní karta může mít hluboké a hlavně smutné pozadí. Ale nepodléhejme beznaději, máme to ve svých rukou. Řeč bude o hojnosti. Hojnost je energie. Je to všechno okolo nás. Většina lidí si pod pojmem hojnost představí peníze. Není to tak, tedy ano, ale je to velmi, řekněme, „malý záběr“. Hojností je všechno, co máme, co nás obklopuje. Je to náš domov, lidé v našem životě, příroda, vzduch, prostě všechno. A je na čase to vše náležitě ocenit. Každý z nás se chce mít lépe, chce být lépe oceněn. Je to ale velmi jednostranný proces. Protože, upřímně, kolik z nás si umí užít a hlavně ocenit, to, co už má? Všichni vidíme jen nedostatky, to, co ještě musíme, na co musíme vydělat, našetřit a následně to zaplatit. Pořád dokola. Zaplatíme jedno a zákonitě se p….. něco dalšího. Ach jo, nekonečný příběh.
Podívejme se na to ale z jiného pohledu.Toho božského, vesmírného, energetického, jak kdo chcete. Jsme to my, kdo stále něco chceme. A pořád chceme víc. A příroda furt dává. A my si to stále bereme, čerpáme, ničíme, devastujeme, a pořád je nám to málo. Zamyslete se nad tím. Tohle bude mít jednou katastrofální důsledky. No jo, řeknete si, ale mě se to netýká. Ale týká. Máte děti, vnoučata. A jich se to ale hodně týká. A jestliže se to týká jich, týká se to i vás. Je to vaše pokračování, jste v nich. Všichni chceme, aby po nás dětem něco zůstalo. Tak jim postavíme dům, vybudujeme firmu, zabezpečíme je. A kde je planeta? Stav našeho světa? Drastické úbytky podzemních vod? Kvalita vody vůbec? A kvalita potravin, které se na nás valí z regálů v supermarketech?
Jdeme sami proti sobě, necháme si to líbit, platíme za to a ještě se dokážeme tvářit, že nás se to ale opravdu netýká, protože mi s tím nic nezmůžeme. Pane jo! Je zvláštní, jaké ta na první pohled úžasná karta má pozadí. Co všechno se za tím „zlatým pozlátkem“ skrývá. Jak jsou ty věci povrchní, stejně jako my.
Vrátím se ale k tomu oceňování se. Jak moc stále chceme víc. Chceme, aby nám „bylo dáno“. Ono se nám stále dostává, samozřejmě. Ale přátelé, ruku na srdce, kolik z vás by bavilo někomu pořád jen dávat? Nějakou dobu možná jo, ale po chvíli by vás ten dotyčný začal pěkně štvát a přestali byste s tím. Takže teď, tenhle týden, a potom následně pořád, pojďme ocenit my to všechno, co kolem sebe máme. Náš domov, rodinu, přátelé, stromy, vzduch, vodu, práci, všechno. Vzdejme díky vesmíru, bohu, tomu něčemu, co nad námi drží ochrannou ruku. Oceňme i naše tělo, bez něj bychom tu nemohli existovat. Vyjádřete díky a vděk všemu a všem, i tomu, kdo vás zlobí. V duchu, v sobě, ale ciťte to. Je to energie. Jestliže chcete víc, musíte taky něco dát. Zdroje nejsou nevyčerpatelné. Tak se podle toho chovejme. Buďme féroví k sobě i k tomu zdroji. Protože on se bez nás obejde, my bez něj ne. A jestliže mu alespoň kousek té energie, kterou nám dává, pošleme zpátky v podobě díků, musí to být znát! Tak jdeme, pojďte, a každý sám za sebe – DĚKUJI!
Vodnář
Zasloužíte si odpočinek. No, možná ho spíš potřebujete. Hlavně potřebuje odpočívat vaše hlava. Zaměstnávali jste ji teď až moc a únava se postupně šíří do celého těla. Nechtějte to vymyslet. Některý věci prostě stejně „nevymyslíš“. Některý věci mají svůj přirozený vývoj a my je neovlivníme i kdybychom chtěli sebevíc. Jen nás to zbytečně vyčerpává. Takže, už jste udělali všechno, co jste mohli. Teď už to není ve vaší moci. Tak to pusťte a běžte odpočívat.  
Ryby
Asi se už budeme muset rozhodnout. A v žádném případě se nerozhodujte podle onoho „koho chleba jíš, toho píseň zpívej“! To je špatně. Nebylo by to dobré rozhodnutí. Tohle musí fakt vycházet z vás. Rozum ať vám do toho moc nekecá, jo? Sami už cítíte, že situace volá po řešení, protože hrát to na obě strany vám úplně nevyhovuje. V pořádku, ale pocit jo. To je teď kámoš 😉
Beran
Beránci, zkuste věci vidět tak, jak jsou. Chtějte to. Moc dobře víte, co před vámi stojí, ale stále si to nechcete připustit. Je to škoda, protože se to stejně nevyhnutelně blíží. A když to nechcete vidět, může vás to hodně překvapit. Podívejte si situaci „do očí“. Ve finále stejně zjistíte, že to není tak hrozný, jak to na první pohled vypadá. Dopadne to dobře, nebojte 🙂
Býk
Přichází vaše příležitost, ale zpočátku tomu nebudete věřit. A to nedělejte, protože nic netrvá věčně a ona by se taky zase hezky mohla sbalit a jít o dům dál. Takže, jakmile to zaklepe na dveře, utíkejte otevřít a čapněte to! Bez váhání. Žádný „vážně už?“ ale „konečně“!
Blíženci
Trochu jste rezignovali a nebudu vám říkat, že máte dělat něco jinak. Teď by to stejně k ničemu nebylo a byli byste vystavení ještě většímu tlaku. Kdepak. Hele, je to v pohodě. Teď to takhle potřebujete, tak to tak nechte. Až přijde ta správná chvíle, zase to budete vy. Ale poučenější, a to se cení :-* 
Rak
No, ráčci, my asi si máknem. Vypadá to, že se na nás sesypou všechny naše resty, které už hezky dlouho odkládáme. Nedá se děla nic jiného, než se k tomu postavit čelem a prostě to podle aktuálnosti situace dodělat. Chvíli nám to zabere, ale podaří se to.
Lev
Nejde to? Tak se ale sami sebe zeptejte proč. Protože ta jediná překážka, která tomu brání, je ve vás. Co by se stalo, kdyby to šlo? Kdyby se to povedlo? Odpovězte si na to. Vždyť to přece chcete, tak si to dovolte. Nikdo vás za to nepotrestá. Kromě vás samých. Tak si nedělejte, jo? Buďte na sebe hodný. 
Panna
Přátelé, když někam jdete, tak se musíte koukat na cestu. Pak můžete určovat směr a tempo, kterým budete kráčet. Je sice hezký jít podle sebe, ale musíte se u toho dívat. Se zavřenýma očima nedojdete daleko, cesta nebude mít smysl a ještě si můžete ublížit. To vás od dalších kroků odradí a více už to nebudete zkoušet, protože to stejně nikam nevedlo a ještě jste se cítili blbě. Tak takhle ne, prosím. Běžte podle sebe, má to obrovskej smysl! Jen u toho mějte otevřený oči. To pro začátek stačí 😉 
Váhy
Ale, ale, to je nějakýho trápení. Ne, nehledejte složitý řešení. Prostě ten pytel … chyťte a zahoďte, nic víc. Hlavně nepřemýšlejte, co s tím. Budete to furt mít v ruce a bude to těžší a těžší. Nic, žádný složitosti, zbavte se toho. Hned. Fakt stačí to zahodit. Horkou bramboru taky nebude v ruce držet půl dne, protože prostě pálí. Tohle je stejnej proces 🙂
Štír
Pořád nic? Vesmír už to zaznamenal, podmínky jsou připraveny. Teď už je to na vás. Prosím vás ale, nevymýšlejte, jak se to má stát! Nebo se to zase celý pokazí. Jen se zvedněte a někam běžte, ono už vás to samo nasměruje. Ale nejdřív musíte vstát. Z týhle pozice na cestu neuvidíte. Tak šup, jen se zvedněte. Tak, a teď se rozlídněte. No vidíte! Kam chcete jít? Běžte!
Střelec
Máte jasno v tom, kam chcete jít, co chcete dělat, atd. Ale pořád vám v tom něco brání, že jo. Děti, partneři, okolnosti, no prostě, vy nemůžete. Tak já vám něco řeknu, zvedněte se a běžte! To omezení je stejně jenom ve vaší hlavě a když to neuděláte, budete si to fakt vyčítat.
Kozoroh
No jasně, není to jednoduchý, já vím. Jenže, bohužel, s tímhle vám nikdo nepomůže, i kdyby chtěl sebevíc. Tímhle si prostě musíte projít. Ono to nemusí ani tak dlouho trvat. Až budete mít pocit, že už vás to fakt nebaví, tak se prostě zvedněte a jděte a ten obrovskej balvan nechte za sebou. Je fakt moc těžkej, s ním se z místa nehnete. Musíte sami, ale o to lehčeji a veseleji 🙂
No a je to 🙂 Zase. Ten kolotoč je čím dál rychlejší, fakt že jo. Za pár dní budu psát další horoskop. Vy se mezitím mějte krásně, děkujte za všechno, co máte a užívejte si to. I když vám to třeba zrovna tak nepřipadá, vesmír vás má rád. Tak krásnej tejden, ahoj *heart*
 
Tereza

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account