Toto novoluní ve Vahách s vámi může trošku emočně zacloumat. Objeví se totiž uvědomění, kde jsou vaše citlivá místa. Pro někoho to bude utrácení za zbytečnosti, pro jiného přílišné rozdávání se a pro dalšího pocit, že jste na vše sami. Je to tím, že novoluní ve Vahách, které nastane 6. října hodinu a pět minut po poledni, budou asistovat i další astrologické jevy. Ty přinesou s sebou i osudové situace.

Zpátečka Merkuru ve Vahách

Už pár dní planeta Merkur couvá a bude tomu tak až do 18. října. Co to zjednodušeně znamená? V těchto dnech se nevyplatí podepisovat důležité smlouvy, komunikace bude váznout a vyskytnou se průtahy a komplikace. Takže nic podstatného neřešte, abyste se pak nemuseli omlouvat nebo v horším případě se trápit tím, že jste něco nezvládli či rovnou pokazili. Docela ironické mi připadá, že termín voleb přichází na dny, kdy je tato zpátečka. Tak se velmi snadno stane, že naši zákonodárci nedodrží sliby, které dali na poslední chvíli. No, moc slibně to nevypadá, ale do politiky se fakt míchat nechci.

Novoluní ve Vahách pod dohledem i planety Mars
Před chvílí jsem Merkur zkritizovala, ale není to tak jednoznačné. On je totiž pánem komunikace a snadno se dořeší to, co bylo už dlouho dobu dojednáno a čeká jen na završení. Merkur posílí i touhu cestovat a poznávat. A co Mars? Ten to ještě podpoří. Dodá vám elán a aktivitu. Mohou tak krásně vzniknout nová přátelství, společenství a komunity, dokonce i velké společnosti o mnoho členech. Nápady budou téměř padat z nebe. K posílení vám snadno pomůže i Obsidián. Je to velmi silný kámen. Ochrání vás před negativními vlivy, dodá zdravou sebedůvěru a nádherně rozpouští bloky ve vás i dávná traumata. O tip na konkrétní mi napište.

Jak propustit minulost, aby se nepropisovala do přítomnosti?
Odpověď je odpustit. Zní to jednoduše, ale hůř se to dělá. K posunu je to však nutné. Pokud budete i nadále zaseknutí na svých starých křivdách, zklamáních a nepochopení, tak se ve vašem životě změna neodehraje. O odpuštění panuje docela dost mýtů. Odpustit však neznamená zapomenout, ale pochopit a přijmout. Zároveň je potřeba uvědomit si fakt, že odpuštěním (sobě i druhým) dáváte najevo, že již nechcete proti své vůli trpět dál. Uzavřete minulost, propusťte ji a doslova pošlete lásku na všechny strany. Tak budete respektovat sebe i druhé a konečně se cesta uvolní. Smutek a ani podobné pocity nepopírejte, na chvíli je nechte na sebe působit, ale ne na dlouho. Bohatě postačí jen doba vašeho osobního rituálu odpuštění.

Krásnější verze sebe samotných
Určitě pro vás není novinkou, že každé novoluní symbolizuje nové začátky. Tak proč nezačít u vnímání sebe samotných. Novoluní je ve Vahách a ty milují estetičnost a harmonii, takže se zaměřte na prostředí kolem sebe i sebe samotné. Pokud bojujete s výkyvy váhy nebo nadváhou, dejte si při novu půst. Nezvládnete to? Pak si dejte jen čistý vývar. Vykliďte vše, co vám doma i na pracovišti překáží, nehodí se vám či je zničené nebo nepoužívané. Tak si uděláte prostor pro své šťastnější já. I sebeláska vám půjde snadněji. A o tom, že to budete krásně vysílat do okolí, které vám to bude zrcadlit, snad ani mluvit nemusím.

Přeji kouzelný temný Měsíc!
S láskou Dana Chara

Foto: Shutterstock, Pixabay.com

P.S. Abych nezapomněla, už jste přihlášeni na konferenci „Sama sebou“? Je to zdarma a nádherné energie si můžete celý týden od 18. do 24. 10. 2021 užívat ve společnosti mnoha žen. Na mou přednášku se můžete těšit v sobotu 23. 10. 2021.
P.S.2.: Chcete se nechat motivovat úžasnými řečníky, kouči a mentory? Pak si rychle zajistěte své místečko na „Flow!summit“. Ten bude také celý týden, ale startuje už 6. října. S kým se tam virtuálně potkáte? Je jich mnoho, jak českých, slovenských, tak i zahraničních hostů. Však se mrkněte sami zde.

 

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account