171

Spíš realisté než snílci, stojí nohama pevně na zemi a jejich intelekt je zaměřený na detail. Panny vynikají jako týmoví hráči bankovních korporací, jako vědci zkoumající život pod mikroskopem nebo lékaři specializovaných profesí. Jejich velkou předností je zodpovědnost a analytické myšlení.
Do znamení Panny vstupuje Slunce 23. srpna a zůstává v něm do 22. září.
Muži Panny, ať bystří intelektuálové, kritičtí a puntičkářští úředníci nebo důslední stavaři, jsou kromě bystrého intelektu zároveň velmi zemití, s hmotou si rozhodně umí poradit. Tato kombinace je velmi přitažlivá. Kdo by nechtěl mít doma intelektuála, který dokáže opravit vše od výměny žárovky po instalaci nové kuchyňské baterie?
Muž Panna se nezdá. Pečlivý bankéř, občas trochu hypochondr. Miluje svého psa jako sebe sama. Ale pravidelně a s dokonalou systematickou technikou se dočkáte pevných obejmutí mužné náruče, která nemyslí jen na sebe. Možná vám jeho někdy až chorobná pečlivost, zájem o zdraví a smysl pro pořádek poleze na nervy, ale časem, zvlášť v rodinném soužití, tyto vlastnosti oceníte. Muž Panna vás nikdy nenechá na péči o domácnost samotnou, bude o vás pečovat, když onemocníte, a rozhodně za ním nebudete sbírat části jeho oblečení rozházené po celém bytě.
Ženy Panny působí jako uzavřené skryté femme fatale, jejichž přitažlivost objeví na první pohled málokterý muž. Vnímavější muži budou okamžitě přitahováni přísnou láskou nenápadných odtažitých krásek s jemnými rysy. Panna obvykle vypadá mnohem mladší, než je její reálný věk, a ani pro to nic zvlášť nedělá. Rozhodně netráví ráno hodinu před zrcadlem jako třeba žena Lvice, která má silnou potřebu svou krásu nápadně zvýraznit.
Žena Panna je subtilní kráska, pečuje o sebe zvnitřku. Je moudrá a dobře ví, že bez zdravého, promyšleného stravování a relaxaci v přírodě by její pleť tak nezářila a její oči nebyly tak průzračné. Tak průzračné, že se v nich mnozí muži rádi utopí. Ano, nevinnost žen Panen je někdy matoucí, své o tom vědí muži, kteří skrytou vášnivost svých Panen zažívají…
Děti Panny občas působí jako kdyby z nich měli vyrůst samí budoucí učitelé, z některých důslední úředníci nebo policisté. Odmalička vyžadují od druhých systém i ve hře a jejich pokojíčky by svým pořádkem zahanbily mnohé dospěláky. Nekritizujte je příliš, dokážou se kritizovat samy a nadbytečná kritika by jim mohla přivodit budoucí neurotické chování. Povzbuzujte je, protože přesně to při své vrozené ostýchavosti potřebují. Také potřebují mít doma zvířátko, je to pro ně hodně důležité.
Panna je pečovatel horoskopu. Jsou obvykle nenápadní, avšak o to důkladnější stopu za sebou nechávají. I přes určitou subtilnost paradoxně vyzařují velkou sílu a houževnatost, přestože někdy jejich zdraví bývá křehké z přemíry zodpovědnosti. Panny jsou totiž zodpovědné nejen za sebe, ale často cítí zodpovědnost za celý svět, za všechny, kteří se ocitli v nouzi. V tomto směru byla typická Panna Matka Tereza. Na její stopu v historii nejen Indie, ale celý svět nezapomene.

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account