Před několika dny jsem zažila dva příjemné šoky. Já jako studentka a později učitelka literatury v sobě chovám velkou lásku ke krásné literatuře, knihám a divadlu. Má rodina také sdílí tuto lásku, ale spíše takovým hodně vlažným způsobem. O to více mě zarazil, ba šokoval můj manžel a jeho netradiční vánoční přání. Můj manžel, víte, staví domy, opraví absolutně vše a je hokejovým golmanem. „Lásko, když děláš ty vánoční seznamy, tak si tam napiš, že bych chtěl knížku POEZIE, nějaké moderní básně.“ Nedýchám, má spodní čelist se dotýká země. „Cože?“ Ale už si dávám dvě a dvě dohromady. Můj nedávný experiment dát na toaletu místo časopisů knihy a to básně, ha, má své ovoce. „Víš, já bych si zas rád něco počet.“ Můj velký muž a malá knížka básní. 🙂
A ten druhý šok. Když máte doma čtyřleté dítě, chvíle klidu a ticha je podezřelá. Vcházím do pokojíčku a vidím, jak má dcera v ruce drží knížku a jakoby čte. Že tohle je normální? Ano to je, když by držela v ruce Medvídka Pú a ne nejslavnějšího ruského dramatika A. P. Čechova a jeho Tři sestry.
Milé ženy, šokujte, překvapujte a zkoušejte nové věci!
Vaše Petra magazínka

Překvapení můžete zažít i s pomocí výhry v soutěži! My tu pro vás jednu máme, a to soutěž o balíček kosmetiky sebamed.

Překvapte svou rodinu tím, že napečete krom klasicky osvědčených druhů i absolutně nový, jiný. Pusťte se do toho a nezapomeňte na tu nejdůležitější ingredienci – hladkou mouku na křehké těsto Babiččina volba.

Na vánoční večírky vplujte ve zcela novém účesu. Ke kadeřníkovi chodit nemusíte. Stačí si za pomoci revolučního vlasového skřipce Linziclip vyrobit zbrusu nový účes a být zase trochu jiná.

Revoluci můžete způsobit i mezi svými kuchyňskými spotřebiči. Testujte s námi a osvěžte svou kuchyni třeba o mátově zelený kuchyňský robot Sencor Pastels. Vybrat si můžete i mezi dalšími nádhernými barvami.

Na vánoční večery buďte připravena a nebude-li nálada na pohádky, překvapte zásobou společenských her pro celou rodinu Albi. A párty večer může začít!

Nenechte se zaskočit a překvapit nenadálou nemocí. Vyzkoušet můžete tablety Spirulina Pura pro výživu,  posílení a ochranu organismu.

No a jak překvapit své malé ratolesti najdete ve článku Kdo si hraje nezlobí. Schovejte sladkou hračku pro vaše děti do Mikulášovy nadílky!

S dětmi je každý den jiný, o překvapení se nedá ani mluvit. Nenechte se ničím zaskočit a zajistěte svého broučka. Teď je ten nejvyšší čas využít super akci na dětské pojištění od MetLife.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account