257

Leden přinese hodně změn. Každá z nich s sebou ponese i jisté ztráty. Není však proč se s tím stresovat. Všechno je pro něco dobré. Třeba se odstěhujete kvůli práci a nakonec zjistíte, že se vám tam žije daleko lépe, nebo ukončíte vztah, abyste potkali někoho úžasného. V konečném důsledku odejdete opravdu posílení, tak se změnám nebraňte, jsou pro vaše dobro. Využijte této doby k napojení se sami na sebe. V tichosti naslouchejte sami sobě i něžným zvukům přírody kolem vás, vaše srdce vás správně navede.

Rovnováha ke skvělému startu patří

vztahy, pevne vazby, bezpeci

Leden vás nasměruje také k detailnímu auditu lidí kolem vás. Komu věnujete svou loajalitu a co za to dostáváte? Možná se bojíte vy sami, že někomu ublížíte, tak děláte nesmyslné kroky a plýtváte tak svou energií. To pak může směřovat k pravému opaku, jste zneužíváni vy sami. Buďte věrni svým snům a zároveň opatrní. Všechny vztahy i vaše projekty musí být vyvážené. Princip harmonie a pocit bezpečí si zachováte tak, že dávání i braní bude v rovnováze.
Už před novoluním pocítíte větší potřebu přehodnotit své vztahy, hlavně ty partnerské. Více si uvědomíte vaše vlastní potřeby. Půjde také o vhodný čas k uzavření sňatku nebo zasnoubení. Každopádně, ať už řešíte cokoliv, dobře to dopadne, pokud zůstanete čestní a spravedliví. To nejsnáze uděláte tak, že se k druhým budete chovat tak, jak byste si přáli, aby se druzí chovali k vám. Zároveň věřte, že na nic nemusíte být sami. Rady i pomocná ruka jsou blízko vás, stačí si jen požádat. Úlevu pocítíte hned.

Naslouchat není jen poslouchat

naslouchani, slyset srdcemDruhá polovina ledna vás dovede k naslouchání. Mnoho toho není tak zřejmé na první pohled, hlubší poselství naleznete v tichosti. Naslouchejte srdcem, komunikujte duší, pak celou situaci lépe pochopíte. Snažte se oprostit se od všech negativních myšlenek. Sice se může zdát, že nic nevychází, jak by mělo, ale není důvod propadat hned depresi. Neztrácejte naději, vaše úsilí bude odměněno, jen to bude o něco později. Určitě se nevzdávejte svých dlouhodobých plánů a cílů.
 

Leden, v jeho závěru, prohřeje láska
Leden, ve své poslední třetině, vás ujistí v tom, že máte dostatek podpory i lásky. Máte kolem sebe ty správné lidi, vytvořili jste si úžasná přátelství. Důvěřujte opět lidem kolem sebe. Nabídněte někomu svou pomoc a sami ji tak také získáte, až ji budete potřebovat. Svými dobrými úmysly můžete krásně inspirovat druhé. Zároveň, použitím této vyslané láskyplné energie, pomůžete i sobě. Vaše sny a plány se zhmotní daleko rychleji. Zafungují jako kouzelné šípy vystřelené do nebes.

Rady na leden pro jednotlivá znamení zvěrokruhu
Berani,
nepříliš pozitivní období, kterým jste si prošli, mělo svůj důvod. Nyní si opět můžete vychutnávat plnými doušky všechno, co život nabízí. V lednu máte šanci i na seznámení se zajímavým člověkem. Buďte přirození a věřte, že vše má svůj správný čas i důvod. Není třeba na nic spěchat. Užívejte si přítomný okamžik, to, co je tady a teď. Pozornost věnujte i svému tělu. Udělalo toho pro vás dost, tak si ho hýčkejte, zaslouží si to.

leden a otazky lasky pro byky

Býci,
řiďte se srdcem a ne rozumem. To platí i pro věci kolem lásky. A že to u vás v lednu pěkně zajiskří. Pokud se nově zamilujete, tak půjde o dlouhodobý vztah. U stávajících partnerů dojde k oživení citů. Zlomená srdce se krásně zahojí. Užijte si láskyplnou energii kolem vás i ve vás samotných. Leden bude pro vás velmi šťastným, kromě lásky můžete očekávat i zlepšení financí a splněné přání. Vaše prosperita doslova kvete.
Blíženci,
je čas zpomalit a nahlédnout do vlastního nitra. Nemusíte se zlobit nebo se urážet, pokud vám někdo nabídne pomoc. Nebylo by moudré ji odmítat. Nejste na nic sami a na každý problém existuje řešení. Leden může podpořit vaši plodnost i činorodost. Vizualizujte a osnujte plány, jak své sny převést do reality, do hmoty. Vy nejste ti, kdo cestu hledají, vy ji sami vytváříte. A život sám o sobě je jedno velké dobrodružství, tak vykročte.
Raci,
vaše hladina energie hodně poklesla, dopřejte si odpočinek a tělu vitamínovou péči. Nechcete určitě ulehnout s pořádným nachlazením. Choďte dřív spát a dělejte jen to, co je skutečně důležité a nutné. Čas věnujte i přehodnocení své situace. Uzavřete a ukončete vše nefunkční. Podívejte se na vše z nadhledu. Neberte si nic osobně. Tento měsíc budete také náchylnější k manipulaci, tak si udržujte odstup preventivně.

pokrytectvi, fales, maska

Lvi,
i pro vás je tu varování, někteří lidé ve vašem okolí nehrají poctivě. Dejte si pozor na pokrytecké známé. Nedávejte tolik na rady druhých. Naslouchejte své intuici a nechoďte za každou cenu s davem. Leden přináší zlom ve vašem životě. Podpoříte se tak, že budete vděčni za vše, co již máte, tak toho bude plynout více. Dokonce jako magnet budete přitahovat lásku. Je správný čas pro harmonické a láskyplné partnerství.
Panny,
dejte hlavu vzhůru a nevzdávejte se, i když to teď zrovna nevypadá moc růžově a nedaří se, jak by mělo. Buďte trpělivé, ono se to zase v dobré obrátí. Můžete se zatím pozorně rozhlédnout kolem sebe a zjistit, kdo a jakým způsobem překračuje vaše osobní hranice. Věřte, že máte dostatek znalostí, sil i moudrosti, abyste vše překonali. Určitě v sobě neuchovávejte hněv vůči někomu, ať už vám jakkoliv ublížil. Odpuštění je klíčem.
Váhy,
konečně jste připraveni vstoupit do nového životního cyklu. Ten v sobě skrývá velké množství příležitostí a možností. Nebojte se ani trošku zariskovat či udělat docela radikální změny, vyplatí se to. Dojde i k narovnání a uzdravení vztahů, hlavně v rodině. Budete-li hledat v druhých to dobré, dostane se vám té správné léčebné energie i ve vztahu k sobě samotným. Všechno je nyní možné a vy dokážete cokoliv.

skryte talenty a dary

Štíři,
nedaří se vám? Pak hledejte příčinu v sobě. Možná na něčem lpíte, potlačujete své pocity nebo se bojíte něco uzavřít. Když to pustíte, vše se k lepšímu obrátí. Budete mít také prostor objevit své talenty a dary, o kterých možná ani nevíte či jste jim nedovolili se projevit. Dovolte si je odhalit. Leden je pro vás čas k zamyšlení, ponoření se do vlastních hlubin a také do zákoutí svého vlastního srdce i duše.
Střelci,
ať už jste v předcházejícím období řešili cokoliv, nyní se cesta uvolní prakticky sama. To, co jste pochopili, čím jste si prošli, vás obohatilo a nikdo vám to již nevezme. Otevřete se novým možnostem a buďte přístupni změnám. Leden bude velmi tvůrčí, nápaditý, ale také plný úkolů. Nelekejte se podivné směsici emocí a pocitů, vše je součástí přirozeného procesu. Převezměte plnou zodpovědnost za svůj život.
Kozorozi,
podivná atmosféra se rozpouští. Nyní již nemusíte snášet nic, co se vám nelíbí, včetně neupřímných přátel. Při jakémkoliv rozhodování naplno používejte svou intuici, ta vás nezklame. Vše si můžete zhmotnit velmi rychle. Dostali jste se do fáze, kdy od myšlenky do převedení do reality uplyne jen velmi krátká doba. Naplňte své sny. Důležité je však poučení z minulosti. Neopakujte staré chyby, najděte jinou cestu.

rozlouceni se s minulosti

Vodnáři,
s něčím nebo s někým se budete muset rozloučit. Nakonec však zjistíte, že to ani zdaleka nebylo tak těžké, jak jste si představovali. Jakákoliv tvůrčí činnost vám snadno pomůže se tímto obdobím prokousat. Vyplatí se vám zapisovat si své myšlenky a postřehy. Zbořte své hranice a limity. Vytvořili jste si je vy sami na základě svých přesvědčení z minulosti. Buďte autentičtí a naprosto upřímní, hlavně sami k sobě.
Ryby,
cesta, na které jste se ocitli, nikam nevede. Je nutné přehodnotit své priority a cíle. Nevzdávejte se, jen se přizpůsobte situaci a něco změňte. Není však žádný důvod propadnout depresi. Pomůže vám zůstat plně v přítomnosti a nesklouznout ke starým a nefunkčním vzorcům chování. Pokud to nepochopíte, život vám lekci rád zopakuje. Berte to jako výzvu a udělejte krok jiným směrem, nebojte se neznámých teritorií.
Přeji kouzelný rok 2021!
S láskou vaše čarodějka Dana Chara
Foto: pixabay.com 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account