Baví vás lokální produkty? Rádi podporujete drobné podnikatelky, maminky na mateřské a inspirativní ženy? A nebo naopak rádi nakupujete originální produkty? Pak je pro vás MARKET ŽENY s.r.o. místem, které se vám bude líbit. Vzniklo na základě letitých podnětů a nápadů, jak spojit kvalitní výrobce a akční ženy v regionech napříč Českou republikou a Slovenskem. Potenciál nejen v ženách, ale celkově u našich podnikatelů a tvůrců skvělých produktů, o kterých se často neví, má obrovský. 

Nečekejte produkty, které leží na pultech velkých supermarketů, ale zaměřte se na značky, které vyrábí nebo i dováží podnikavé ženy. Jsou sice menší, ale rozhodně dosahují špičkové kvality. Navíc my jsme všechny produkty na MARKET ŽENY s. r. o. otestovali a vy tak budete mít záruku, že je doporučujeme jen na základě vlastních zkušeností.  

Jaké produkty by neměly ujít vaší pozornosti? 

DLOUHOTRVAJÍCÍ BARVA NA RTY 2V1 ČESKÉ ZNAČKY DERMACOL

Od první ranní kávy až po večer s přáteli ve víru velkoměsta. Dlouhotrvající dvoufázová barva a lesk na rty Dermacol 16H Lip Colour vydrží v perfektním stavu až 16 hodin. Dodává rtům intenzivní barvu, zanechává je hydratované a vyniká rychleschnoucím složením. Ať už vás během dne potká cokoliv, vaše rty budou vypadat stále skvěle.

Cena přes Ambasadorku: 179 Kč (základní cena 199 Kč)

 

MARCELČINY DOMÁCÍ ŠIROKÉ ŠPENÁTOVÉ NUDLE

Těstoviny jsou originální ochucené vaječné sušené těstoviny jejich sytost barev, výrazná chuť i vůně vznikly pouze přidáním sušených přísad. Jejich příprava je velmi snadná, rychlá a těstoviny mají široké využití ve studené i teplé kuchyni, oblíbenost u všech věkových kategorií a v neposlední řadě také využití v jídelníčku zdravého stravování a různých diet díky tzv. pomalým cukrům a poměrně nízké energetické hodnotě. Jsou jedinečné oproti mnoha jiným těstovinám na trhu obzvlášť svým složením z čistě přírodních surovin bez jakékoli chemické přísady. Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány s důrazem na kvalitu a pochází z České republiky, čímž podporujeme české výrobce, dodavatele a pěstitele.

Cena přes Ambasadorku: 56 Kč (základní cena 59 Kč)

SADA MALÝCH NEPLECHÁČKŮ

Naše NEPLECHÁČKY velké jednoslovné i malé s větou vznikly pro vaše chvíle, kdy si sednete, uvaříte svůj oblíbený nápoj a vypijete jej s větou, nebo slovem, které s vaším nápojem polknete do svých těl a jejich význam se tím rozvine v každé vaší buňce. Alespoň tak to pro vás připravil náš Lukáš.

Cena přes Ambasadorku: 990 Kč (základní cena 1100 Kč)

 

CESTA KE KRÁSE OD VYHLEDÁVANÉ KOSMETIČKY VLASTY LIBOTOVSKÉ

Knihu Cesta ke kráse napsala vyhledávaná kosmetička, odbornice ve svém oboru Vlasta Libotovská. V této knize najdete rady a triky vycházející z její letité praxe. Kosmetika není jen prevencí proti stárnutí pleti a cestou ke zvýšení půvabu. Je spojencem v posílení sebevědomí ženy. Vlasta Libotovská, první česká kosmetička, kterou vyhledávají české osobnosti i hvězdy světového kalibru, vás zve do svého království. Chce ve vás probudit chuť o sebe pečovat, rozmazlovat se a zkoušet ověřené receptury, které se osvědčily již u mnoha žen. Krása není trvalá. Proměňuje se spolu s námi, je odrazem našeho zdraví, psychiky a péče, kterou sobě věnujeme. Péče je alfou a omegou, základní stavební kámen kosmetiky. Začít se sobě více věnovat lze kdykoliv. V této knize naleznete rady a triky vycházející z letité praxe vyhledávané odbornice. Každodenní rituály zlepší nejen stav vaší pokožky, ale i stav vaší duše. Tato kniha by neměla chybět v knihovničce žádné ženy.

Cena přes Ambasadorku: 220 Kč (základní cena 230 Kč)

MAXI AFIRMAČNÍ SUKNĚ KOLOVÁ

Sukně tvarově symbolizuje už stovky let zvon a tělo ženy srdce zvonu, který jí napomáhá čerpat energii a sílu Země. Velký význam má také tvar, délka, ale i barva anebo symboly na sukni. Dlouhá sukně až na zem pomáhá ženě čerpat a uchovávat sílu Země, protože právě ze Země proudí energie a naplňuje ženu láskou, starostlivostí, citlivostí a dalšími vlastnostmi vyjadřujícími ženskost. Texty na látky jsou originální afirmace a napsal je pro nás náš muž! Lukáš Sodomka,  inspirován láskou a ženami a vším, co v něm vyvolávají, píše léta jen proto, aby tím vyjádřil své niterné pocity. Je to forma jeho intimní komunikace. Nyní je část jeho tvorby vtisknuta na látku, kterou nejen zdobí psané texty, ale sálá z ní i vše to, co je v nich obsaženo. Více o tom, jak vznikly sukně s afirmacemi, se dozvíte v příbězích našich dodavatelů.

Cena přes Ambasadorku: 3990 Kč (základní cena 4500 Kč)

PARFÉM WHITE ANGEL EXKLUZIVNĚ PRO ŽENY S.R.O.! PROTOŽE LOVE YOURSELF!

Zahalte se do smyslné vůně White Angel. Parfémované vody, která vám dodá pocit radosti, životní energie a nadpozemské krásy. Probuďte v sobě anděla. Exkluzivní parfémovaná voda, která si vás získá svou dlouhotrvající květinově-ovocnou svěžestí. Tato nádherná vůně podtrhne krásu vaší osobnosti originálním a nevtíravým způsobem. Dodá vám pocit radosti, životní energie a nadpozemské krásy. Byla vyrobena na jihu prosluněné Francie za použití tradičních metod. Díky tomu si v každé kapce zachovává úžasnou čerstvost a jedinečnost. Tato unikátní vůně byla stvořena, aby zdůraznila, jak výjimečná a úžasná jste bytost. Podpoří vás na cestě za vašimi splněnými sny.  Podnítí vaši sebedůvěru a ukáže vám, jak krásné je mít se ráda. S touto vůní dokážete objevit anděla sama v sobě. V její společnosti se budete cítit příjemně dlouhé hodiny, což jistě ocení i vaše okolí. 

Cena přes Ambasadorku: 1590 Kč (základní cena 1800 Kč)

 

100% RAKYTNÍKOVÁ ŠŤÁVA NONAGE NABITÁ VITAMÍNY

Rakytník: tenhle módní hit výjimečně padne každému a pro svou popularitu má pádný důvod. Výrazné léčivé účinky mají plody, listy, a dokonce i větvičky rakytníku řešetlákového (vaří se z nich odvar). Monage je 100% BIO rakytníková šťáva PREMIUM, lisovaná za studena. Ošetřeno šetrnou pasterizací. Vyrobeno jen z čistého ovoce – rakytník řešetlákový, který má příznivý vliv na lidské zdraví a je zdrojem vitaminů C, A, B, D, F, K i P, flavonoidů, tříslovin a mnoho dalších důležitých látek. Navíc neobsahuje žádné konzervační látky a umělá sladidla. 

Cena přes Ambasadorku: 229 Kč (základní cena 239 Kč)

 

GENOX PET DEZINFEKCE NEJEN PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY

GENOX PET je ekologický dezinfekční prostředek pro všechny druhy povrchů, vzduchu a vody. Odstraňuje nepříjemné zápachy. Je netoxický a 100% biologicky odbouratelný. Ničí široké spektrum mikroorganismů, bakterií, virů, plísní, spor a biofilmu. Pro Vaše zvířecí miláčky je ale naprosto bezpečný, protože obsahuje jen přírodní složky a žádné chemikálie. 

Cena přes Ambasadorku: 459 Kč (základní cena 468 Kč)

 

HARMONIZAČNÍ SVĚTLO SOMAVEDIC SKY

Somavedic  pomáhá vytvořit trvalé harmonické prostředí doma i ve firmě. Eliminuje elektrosmog a geopatogenní zóny, harmonizuje prostředí, tělo i vodu, čímž blahodárně působí na lidský organismus a napomáhá vést kvalitnější život. Přístroj pozitivně ovlivňuje vztahy v rodině, metabolismus, spánek a rovněž působí na zvířata a rostliny. Jeho účinky jsou velmi pozvolné a příjemné. Základní modelSky dokáže velmi výrazně pomoci na cestě životem. Přinese Vám kus magického nebe až na zem, a to pro lepší život. Ať už je to kvalitní spánek nebo eliminace mnoha negativních vlivů v těle, mysli či duši, kterým jsme dnes neustále vystaveni. Výsledkem působení Somavedicu Sky je větší zklidnění, vyrovnanost, harmonie, lepší soustředění, intenzivnější regenerace těla a kvalitnější spánek.

Cena přes Ambasadorku: 13 990 Kč (základní cena 14 520 Kč)

 

JITČINA GRANOLA KOKOS & JAHODY BEZ CUKRU
Granola je specifická především tím, že neobsahuje žádný cukr, pouze čekankový sirup, který působí jako pojidlo a je bohatý na vlákninu prospěšnou našim střevním bakteriím. Neobsahuje obiloviny, tudíž je bez lepku. Granola není spékána a tím pádem nedochází k degradaci zdravých tuků. Všechny nabízené granoly jsou vegan, složené z opravdových surovin a s nízkým glykemickým indexem. Božská Jahoda si zaslouží dotek rtů. Šťavnatý kokos touží po jahodové jemnosti. Jejich spojení vám v ústech vykouzlí rozkošné pocity, připomínající blaženost. Nechte se unášet na tónech svěžích letních dnů.

Cena přes Ambasadorku: 179 Kč (základní cena 189 Kč)

Ale na www.marketzenysro.cz najdete mnohem více inspirativních produktů, které vás zaujmou. Neváhejte se prohledat všechny kategorie a užijte si nákupy!

Foto: archiv

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account