Před kolaudací jsou volné poslední dva luxusní penthousy a jen jedna vila v žádaném komunitním projektu Nové Chabry. Celkem vzniklo dvanáct vil a třicet penthousů.  Developer Star Group hlásí rekordní zájem především ze strany stávajících rezidentů a obyvatel Prahy 8. Klíčem je stále rostoucí atraktivita lokality i kvalita samotného projektu.
„Největším tahounem poptávky je vybavenost projektu, bezpečí, klid, krásné výhledy a nadstandardní materiály zahrnuté v ceně. Podmínkou při zadávání projektu architektům bylo vytvořit místo s maximálním soukromím. Poslední, čtvrté patro každého domu nabízí dvou-, tří-, nebo čtyřpokojové penthousy s rozlehlou terasou,“ popsal Tal Grozner, šéf české pobočky společnosti Star Group.
Luxusní byty v Nových Chabrech jsou navrženy v nízkoenergetickém standardu s přípravou pro klimatizace a osazením pro elektricky ovládané exteriérové žaluzie pro zajištění příjemného klimatu v bytě. Všechny Penthousy mají unikátní dispoziční řešení, umožňující návrh inspirativních interiérů. Samozřejmostí jsou dřevěné dubové podlahy, velkoformátové obklady i dlažby a také značkové zařizovací předměty v koupelnách. Z celkového počtu penthousů, což činí třicet bytů o velikosti 2+kk až 4+kk, je aktuálně prodáno 93 procent. Zbývají pouze dva volné byty 4+kk.
„Klienti se zájmem o penthousy jsou převážně Češi ve věku třicet až čtyřicet pět let.O vily mají zájem především rodiny s dětmi v průměrném věku čtyřicet let. Z jedné třetiny platí klienti nemovitost v hotovosti a zbylé dvě třetiny klientů řeší své bydlení hypotékou,“ doplnil Tal Grozner.
Přilehlá vilová čtvrť obklopená nádhernou přírodou vyniká komorní atmosférou a nadstandardním zázemím. Vily s elegantní lehkostí a promyšlenými detaily nabízí pohodlí, soukromí a luxus. Pozemky o velikosti 353 až 420 metrů čtverečních jsou zasazeny do stávající vilové zástavby, která dodává bydlení jedinečnou atmosféru. Komfortní rodinné vily o nejvíce žádaných dispozicích 4+kk a 5+kk vyvolaly velký zájem.
„Byty i vily mizí z nabídky velmi rychle. Podle našich průzkumů lidé oceňují množství zeleně včetně přírodních parků v okolí i snadnou dostupnost do centra, kdy i městskou dopravou jste ve středu Prahy do 20 minut. Dále je důležitá, ne-li rozhodující, občanská vybavenost. Jsme rádi, že můžeme nabídnout školku, restauraci, wellness a fitness centrum i potraviny v rámci projektu,“ řekl Tal Grozner, šéf české pobočky společnosti Star Group.

O společnosti Star Group

Star Group Ltd. je společnost investorů se širokými odbornými znalostmi mezinárodního realitního trhu. Nové koncepty bydlení v České republice představuje společnost Star Group od roku 2003. Do dnešního dne dokončila a předala 1040 nových bytů ve čtyřech různých pražských lokalitách a více než 840 nových bytů je v současné době v různém stadiu přípravy či výstavby. Mezi aktuální projekty bydlení společnosti Star Group patří Nové Chabry a Nové Chabry vily.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account