Jsme ženy a jsme cyklické. Máme pravidelný rytmus.
Tak jako jeden rok střídá roční období, tak každá žena v průběhu jednoho měsíce prožije své malé jaro, léto, podzim a zimu. Když nahlédneme do přírody, jak různorodá je v těchto obdobích, můžeme si lépe uvědomit, že naše schopnosti, síla, vitalita a emoce se během jednoho měsíce velmi proměňují. 

                                                    
S diářem cyklické ženy svůj pravidelný rytmus objevíte, naladíte se na něj, porozumíte mu a naučíte se z něj čerpat.
Diář cyklické ženy 2018 je nepostradatelný pomocník a průvodce pro každou z nás. Je určen pro ženy, které už svou cykličnost znají, stejně tak pro ty, které ji s pomocí diáře teprve objeví. Součástí diáře jsou malé samolepky, kterými se označují jednotlivé týdny cyklu. Je to úžasný a nedocenitelný nástroj nejen pro veškeré plánování, které je hlavním úkolem diáře.

Cykličnost není jen přirozený rytmus nás žen, který jednou pochopíme a je neměnný, naopak může nás překvapit vždy novými možnostmi v objevování sebe sama.
A takto je vytvořen diář cyklické ženy 2018 do malých detailů propracován, abychom byly v proudu života a neustále se učily.
Hlavním motivem diáře jsou motýlci. Jsou symbolem proměny, krásy a radosti.  Když si uvědomíme svou proměnu během měsíce, naučíme se propouštět, co nám neslouží, vpustíme tak do svého života více radosti a lehkosti.

Učíme se přijímat sebe sama, takové jaké jsme.
Diář není jen cyklický, ale hlavně ženský…
V každém měsíci najdete tipy pro zdraví a krásu, poznačené měsíční fáze nazvané Můj očistný den, dostatek prostoru pro pracovní záležitosti a mnoho dalšího. Vše je uspořádáno do harmonického celku a ctí jednotlivé měsíce a roční období.

Představte si sebe jako krásný strom…
Má hluboké kořeny, ty symbolizují uzemnění a propojení se sebou a svými pocity. Kmen, který nese korunu – naši hlavu, která se tyčí k nebi. Když fouká vítr, listy šumí a to je symbol, že mysl je čistá, klidná. My ženy jsme stvořené k tomu, abychom byly propojené se svými pocity, intuicí a srdcem.

 
Jaké jsme? Čtyři proměny ženy během jednoho měsíce
1. týden měsíčního cyklu – malá zima: Jako zamrzlá řeka
Zima je nádherným klidovým obdobím, které dává každý měsíc možnost nechat odejít staré a nefunkční. A zároveň intuitivně vnímat krok po kroku nový směr. Tady víme, co si v životě nechat, co pustit a kudy se vydat.
2. týden měsíčního cyklu – malé jaro: Jako rozkvetlá květinka
Jaro přeje dynamice, rozjíždíme nové a máme odvahu vyzkoušet i nepoznané. Máme chuť realizovat se. Jsme jako dravá řeka, která proudí, žádný úkol se nezdá těžký, nesplnitelný.
3. týden měsíčního cyklu – malé léto: Jako třešinka co uzrála na stromě
Jsme ženy s velkým Ž, cítíme se velmi žensky a jsme propojené se svými pocity, jsme pečující a plně v proudu života, doslova si užíváme život plnými doušky.
4. týden měsíčního cyklu – malý podzim: Jako kouzelnice a medvědice zároveň
Vše, co jsme odkládaly, do čeho se nám nechtělo, tady dokončíme s dokonalou lehkostí. Vkládáme do všeho řád a pořádek. Máme kreativní nápady, které přichází zčistajasna.  Známe počasí na podzim, je nestálé, někdy až nepříjemné, to mohou být i naše emoce. Ven vyplouvá, co není v rovnováze, co máme zachytit a zaznamenat. Tady si plně uvědomujeme, co nám neslouží a co můžeme hned v následujícím období propustit.

Buďte svá s diářem cyklické ženy 2018 www.diarcyklickezeny.cz

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account