Zapojte se 24. prosince do soutěže a vyhrajte epilátor Lumea Advanced pro bezbolestné ostraňování chloupků, který udrží vaši pokožku hedvábně hladkou.
 

Známe vítězku! Epilátorem Lumea Advanced uděláme radost uživatelce:

sykorka.p

 

Moc gratulujeme a tak trochu závidíme! *gift*

 

Užívejte si hedvábně hladkou pokožku bez chloupků
Systém Philips Lumea IPLje nejefektivnější bezdrátové řešení IPL. Umí hotové zázraky, pokud jde o zabránění dorůstání chloupků na tváři i na těle. Pravidelně aplikované jemné světelné impulzy udrží hedvábně hladkou pokožku každý den.  

Technologie Expert IPL pro domácí použití, vyvinutá dermatology

IPL je zkratka pro Intense Pulsed Light (Intenzivní pulzní světlo). Philips Lumea působí na kořínky chloupků jemnými světelnými záblesky, což zanechává kořínky ve fázi nečinnosti. Tím se postupně snižuje počet chloupků, které vám na těle rostou. Opakované používání zanechá vaši pokožku nádherně hladkou a jemnou na dotek. Zabraňování růstu chloupků je bezpečné a šetrné, a to i v citlivých oblastech.

Zařízení Philips Lumea je klinicky testováno a bylo vyvinuto společně s dermatology pro snadné a efektivní použití v pohodlí domova.

Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožky

Systém Philips Lumea účinně, snadno a bezpečně působí na celou řadu různých typů chloupků a pokožky. Je efektivní u chloupků barvy přirozeně tmavé blond, hnědé i černé a u tónů pokožky od velmi světlé až po tmavě hnědou. Podobně jako jiné technologie založené na IPL není systém Philips Lumea vhodný k ošetření světlých blond nebo zrzavých chloupků a není vhodný pro velmi tmavou pokožku kvůli požadavku na vysoký kontrast mezi pigmentem v barvě chloupků a v odstínu kůže.


A jak se do soutěže můžete zapojit?
Dne 24. 12. nám odpovězte na soutěžní otázku.
Uživatelka, která odpoví správně a bude 500. v pořadí, vyhraje epilátor Philips Lumea Advanced.
Nezapomeňte mít ve svém profilu uvedené celé jméno, adresu a telefon pro případné zaslání výhry! 
 
Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account