Nadační fond NEJEN SRDCEM, který podporuje nemocné, týrané, opuštěné a canisterapeutické pejsky má novou patronku Dianu Kobzanovou. Společně se zakladatelkou Nadačního fondu Denisou Jurtin hledají další srdcaře. Proto také Denisa Jurtin připravila pro svůj Nadační fond NEJEN SRDCEM novou kolekci náramků, z nichž výtěžek půjde na podporu útulků nebo na potřeby zařízení, ve kterých se opuštění nebo týraní psy nachází. Nové náramky lze zakoupit zde https://eshop.nejensrdcem.cz/.
„Podpořit dobrou věc a spojit to s něčím, co je mému srdci blízké, mi přijde naprosto přirozené. „Nadační fond NEJEN SRDCEM“ podporuje útulky, výcvik canisterapeutických psů a organizace pro nemocné pejsky. Sama vím, jak je těžké, když vám odejde pejsek, který je už vlastně součástí vaší rodiny. Proto jsem se bez váhání stala hrdou patronkou Nadačního fondu NEJEN SRDCEM,“ říká Diana Kobzanová, patronka Nadačního fondu NEJEN SRDCEM. 
„Chtěla bych Dianě ze srdce poděkovat, že se bez váhání rozhodla pomáhat a stala se svojí fenečkou Bibi patronkou fondu. K myšlence založit NEJEN SDCEM mě přivedla láska ke psům a zkušenost se ztrátou rodinného parťáka jack russela teriéra Deddyho. Proto největší radost mám, když vidím pejska, kterému jsme pomohli, jak se úspěšně zotavuje po léčbě nebo operaci nebo odchází z útulku do nového domova. To je pro mě největší odměnou,“ dodává Denisa Jurtin, zakladatelka Nadačního fondu NEJEN SRDCEM. 
Podporovat fond můžete zde, ze srdce děkujeme:
Eshop náramky: https://eshop.nejensrdcem.cz/naramky-2/
Instagram: nadacnifond_nejensrdcem
Facebook: @nejensrdcem
Web: nejensrdcem.cz
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account