Vždy je třeba číst „znamení doby“. V současné době, kdy je vyhlášen nouzový stav, je především třeba zachovat klid, věci řešit racionálně a zvládat emočně vypjaté situace. Proto je nutné mít jasné, stručné a hlavně pravdivé informace. Tyto důvody vedly k vytvoření mobilní aplikace Covid-19!
Společným úsilím městské Nemocnice Milosrdných bratří, p.o. v Brně a společnosti Emglare Technologies, s.r.o. vznikla unikátní mobilní aplikace COVID-19!, jejímž účelem je přesné a pravdivé informování všech, kdo tuto informaci chtějí a potřebují.
Jde o cílenou a jednoduchou mobilní aplikaci, ve které naleznete přesná data, statistiky a grafy z celého světa, aktuální informace z médií, ale i informace o příznacích a hlavně o možnostech ochrany.
Vždy nejnovější informace
Mobilní aplikace je zatím přeložena do 8 světových jazyků včetně češtiny a slovenštiny. Aplikaci si stáhlo již více než 475 000 uživatelů a patří aktuálně mezi jednu z nejvíce stahovaných zdravotnických aplikací v rámci iOS zařízení na celém světě.
Nyní si ji můžete stáhnout na mobilní telefony s operačním systémem iOS od Apple a dostupná je také pro Android. Informace o stavu nemocných jsou aktualizovány každých 5 minut z dat Světové zdravotnické organizace (WHO) a St. John’s University.
Přejeme, aby vám aplikace pomohla obstát v situacích, které tato nelehká doba přináší.
Foto: COVID-19!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account