Moje psí rodina – po otevření očka
     A je to tady malej je vyhajanej. A já bych si nejraději šla dát odpoledního šlofíka  po tom co jsem uvařila, uklidila , vyžehlila a kdo ví co jsem ještě stihla. No tak aspoň najíst mi nechá, ale je pravda, že když si sednu s jídlem tak se posadí pod mojí židli a významně se na mě podívá, abych věděla, že tam je.  Jako nežebrá protože to má asi zakázaný Né. A ten starší se tak akorát otočí na druhý bok a sladce si spinká dál, přece jen už je to starší tip. Po tom co jsem se najedla tak přemýšlím co podniknem , ale při pohledu z okna zjistíme, že prší, takže paráda budeme muset být zavřený doma. Protože jako, aby nějaká kapka dopadla na jejich kožíšek to jsem se jako zbláznila. Někam je tahat v tom nečase. To by už hraničilo s týráním podle toho jak se jednou tvářily když jsem to zkusila.
   A probuzen i druhý a teď hurá mamko bav nás. Začíná to taháním všech hraček co vlastní sem a tam po celém bytě. Což, že bylo uklizeno už zachvilku není vidět, protože hračky , které ještě přežily tak jim musí odžužlat všechny zbytečné části, pokud byli z plyše tak podstoupí smrtelnou operaci a veškerá vata či co to je tak je po bytě a pokud snad je něco jako, že píská tak v tu minutu se z nich stávají chirurgové a musí to vyoperovat. Jejich další moc oblíbená hra jsou krabičky, to znamená, že seženu všechny krabičky co doma máme a do nich samozřejmě musím dát něco dobrého, zavřu a oni už běhají kolem mě a třesou se až to rozhodím po bytě a oni si můžou krabičku otevřít a najít tu ňamku. J Samozřejmě existujou i hlavolami speciálně pro psy a jasně, že jsem maniak takže co, MáMe J no ,ale vím, nechci svoje lásky největší pomlouvat ,ale ten mladší kluk to vůbec nepochopil. Ale starší chlapeček je zase machr, takže to znamená, že vytáhnu hlavolam do kterého se dají ňamky jinak to není zábava že a oni musí vyndat kostičku a otočit šuplíčkem , aby se na tu ňamku dostaly. No ten starší během minutky má vše rozluštěno a malej jen stojí vedle něj a kouká a netuší. Je pravda, že on má svojí taktiku, což to praktikuje asi tak, že to celý otočí, aby ňamky vysypal no ono nic tak pokud by jsme ho s tím nechaly tak by to rozkousal J Každý má svůj styl.
    Takže celé odpoledne jsme si hrály a teď je čas na večeři, po večeři čůráníčko.  A já se můžu jít vykoupat a půjdem spinkat. No když jsme u toho koupání, pokud si myslíte, že bych se mohla jít koupat sama tak to ani náhodou takovou důvěru mi nedaly. Takže se jdou koupat semnou asi, abych se v té vaně neutopila. No a vůbec co se týká koupelny od té doby co jsme všichni spolu jsem nikdy nebyla v koupelně sama a je jedno jestli se koupu nebo jsem na toaletě. No když to vezmu já v bytě dveře vlastně nepotřebuju , protože u nás jsou pořád dokořán. Jen, když přijde návštěva tak kluci nechápou proč se jako zavírají J  Takže kdo k nám přijde , nezavírejte se. A teď už stojí na schodech do ložnice a významně prudí, že se jim chce spinkat a já musím jít přeci taky a žádné zdržování.
     Jsou to lásky a je nejde nemilovat. Tak sladké sny a pokud možno bez prdění a chrochtání:-*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account